PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja ogólna



Pirx
01-05-2017, 21:35
Tutaj dyskutujemy na ogólne tematy, ale nie o zasadach.

Andrij Marszałek
02-05-2017, 14:52
Kiedy zapisy? ;)

Pirx
02-05-2017, 15:31
Najpierw dajmy kilka dni na dyskusję ankietę i dyskusję o zasadach. Zapisy ruszą od przyszłego poniedziałku.

rafjar
02-05-2017, 15:33
Rzucam dwie propozycje, które moim zdaniem mogą urozmaicić ligę i zupełnie przewrócić system doboru nacji.

Pierwsza to system wyboru nacji w meczu. Gracz wyżej w tabelce wybiera nację dla swojego przeciwnika, następnie przeciwnik kontrując, wybiera nacje dla gracza pierwszego. W rewanżu sytuacja odwrotna. Gracz niżej w tabelce wybiera nacje dla przeciwnika, gracz znajdujący się wyżej w tabelce kontruje wybraniem nacji dla swojego oponenta.

Lub

Propozycja druga to wytypowanie przez gracza wyżej w tabelce matchup-u np. Arwernowie-Nerwiowie. Gracz drugi wybiera sobie nacje z dwóch wytypowanych przez gracza pierwszego. Nacja, która pozostała przypadnie graczowi, który wybierał nacje do starcia. W drugim pojedynku - sytuacja odwrotna. W tym systemie, gracz mógłby kilka razy grać ta samą nacja.

Co to daje? Możliwość zupełnie innego podejścia do meczu oraz doboru nacji nie tylko pod kątem swoich preferencji ale również pod kątem słabszych stron przeciwnika. Dodatkowo brak oklepywania tych samych armii/buildow i zupełną nieprzewidywalnosc starcia. Zapraszam do wyrażenia swojej opinii. :)

Pirx
02-05-2017, 18:58
Mnie się jeden i drugi pomysł podobają. Pierwszy bardziej. Zawsze to jakieś urozmaicenie.

Tylko wtedy nikt w tym turnieju nie zagram barbarzyńcami. I może w sumie to lepiej, wreszcie pogra się mniej grywalnymi nacjami, np. Pergamonem czy Atenami. ;)

Il Duce
02-05-2017, 19:14
Chętnie bym zagrał ale tylko jeżeli zostaną dopuszczone kolejne mapy a nie oklepane do bólu nemetocenna i piramidy. Granie na płaskiej jak patelnia mapie zabija dla mnie połowę przyjemności z bitwy. Krwawe igrzyska,WKA a nawet WH czy teraz Napoleon pokazują moim zdaniem ile zyskuje rozgrywka na mapie pozwalającej na bardziej taktyczne podejście i wykorzystanie terenu. Pomysł Rafjara do mnie osobiście nie przemawia.

Pirx
02-05-2017, 19:38
Również popieram dobór innych map.

Nieznajomy
03-05-2017, 09:59
Nie kombinujcie za bardzo bo to odstraszy ludzi :p

radoslawzal
03-05-2017, 10:19
Chętnie bym zagrał ale tylko jeżeli zostaną dopuszczone kolejne mapy a nie oklepane do bólu nemetocenna i piramidy. Granie na płaskiej jak patelnia mapie zabija dla mnie połowę przyjemności z bitwy. Krwawe igrzyska,WKA a nawet WH czy teraz Napoleon pokazują moim zdaniem ile zyskuje rozgrywka na mapie pozwalającej na bardziej taktyczne podejście i wykorzystanie terenu. Pomysł Rafjara do mnie osobiście nie przemawia.


Ja się z tym zgadzam, dlatego mamy od tego WKA, a takie rozgrywki turniejowe na równych zasadach z założenia-pozostawiłbym bez większych szaleństw jeśli chodzi o mapy



Rzucam dwie propozycje, które moim zdaniem mogą urozmaicić ligę i zupełnie przewrócić system doboru nacji.

Pierwsza to system wyboru nacji w meczu. Gracz wyżej w tabelce wybiera nację dla swojego przeciwnika, następnie przeciwnik kontrując, wybiera nacje dla gracza pierwszego. W rewanżu sytuacja odwrotna. Gracz niżej w tabelce wybiera nacje dla przeciwnika, gracz znajdujący się wyżej w tabelce kontruje wybraniem nacji dla swojego oponenta.

Dobry pomysł.

bachus81
03-05-2017, 11:11
Dotychczasowy wybór nacji, połączony z eliminacją po każdym wyborze, uważam za najrozsądniejszy.

Zaproponowane przez kolegę Rafjara, wybieranie nacji dla przeciwnika, jest bardzo ciekawe, lecz nadaje się bardziej na krwawe igrzyska lub trening. Liga powinna mieć bardziej formalny charakter.

Jestem za tym by rozszerzyć ilość map, na których będą toczone walki :)

Pirx
04-05-2017, 09:01
Proponuję mapy, które były do wyboru w The Best of the best:


Direction of attack - north. Exceptions are in brackets.
- Nemitocenna;
- Athenai;
- Armavir;
- Karthage(south);
- Eblana(west);
- Rhougion(east);
- Petrodava;
- Pyramids;
- Uburzis(west);
- Yathrib.

Można ewentualnie wyrzucić te mapy, na który kierunek ataku nie jest intuicyjnie północny, bo ludzie pewnie będą zapominać to zmienić, a wtedy te mapy będą zbyt korzystne dla jednej ze stron.

hdshovcase
04-05-2017, 20:19
Tez jestem za wybieraniem normalnym.

bachus81
09-05-2017, 15:45
Jaki jest problem z zapisami ? Czemu zostały zwieszone ?

Curse11
13-05-2017, 19:40
na kiedy wstępnie planowany jest start?

Nikczemnik
13-05-2017, 20:56
Chyba 22 maja, tak mi Aroyo pisał.

Curse11
14-05-2017, 10:23
Dzięki. To póki co mamy trochę mało zgłoszeń żeby startować 22 maja.

Nikczemnik
14-05-2017, 13:49
Brakuje starych wyjadaczy, za to widać ( na szczęście ! :) ) wiele nowych nicków.

Pirx
15-05-2017, 15:40
Witamy nowe twarze - bardzo miło Was tutaj widzieć.

Ja się pytam, gdzie jest:
Seba
Rafjar
Nieznajomy
Lylu
Remix
Zachar
Pszemek
Pyrrus
?

I Bachus – 1. Liga? Serio? Ty jesteś jednym z pretendentów do zebrania pełnej puli w SL..

Edit: I gdzie jest Nieśmiertelnik?!

Seba Fallus III Wielki
15-05-2017, 21:48
Ja niestety nie dam rady ale Pszemka postaram się namówić :D

GoldeRoX
16-05-2017, 04:49
Z tego co mi wiadomo Lyla raczej nie ściągnę > ale pogadam z nim jeszcze.

Pszemek Biatch
16-05-2017, 12:14
Jakby to ruszało w lipcu to bym pewnie pograł, ale teraz nie zagram :cool:

Andrij Marszałek
16-05-2017, 20:10
Żeby nie było niedopowiedzeń, administratorzy turnieju, po zakończeniu zapisów, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonają jeszcze stosownych zmian w składach poszczególnych lig by wyrównać je liczbowo.
Jest to oczywiście normalne zagranie i żadnych reklamacji nie przyjmujemy. :cool:

Ituriel32
16-05-2017, 20:51
To ja już składam reklamacje. :)

Arroyo
22-05-2017, 11:28
Do osób, co zadeklarowały, że grają w najniższej lidze - podajcie konkretnie, czy drugą czy trzecią, bo będą 4 ligi.

EDIT:
Jedna osoba musi przejść z III Ligi do II Ligi, do SL dwie osoby. Rafjar, podejmij decyzję, czy w SL, czy w I Lidze grasz.

rafjar
22-05-2017, 12:55
Niech będzie SL :)

Pirx
22-05-2017, 13:51
Ja wiem, że Mist napisał o najniższej ligi, ale bez przesady. ;) On jest jak dziecko, trzeba go prowadzić za rączkę, bo inaczej wszystko potłucze. A w przypadku gdy wpadnie do III Ligi to wszystko potłucze i jeszcze nie będzie miał satysfakcji. Przypomnę tylko że Mist jest aktualnym MP 2v2. I Liga to takie minimum.

Nieznajomy - SL.

Kaszanka może w sumie do III Ligi w miejsce Mista.

Arroyo
22-05-2017, 13:52
Nieznajomy nie grał od dawna, a brakuje jednej osoby do II Ligi, by było 7. Bachusa proponuję do SL, gra teraz bardzo dużo.

Pirx
22-05-2017, 14:14
W sumie, Nieznajomy ostatnio przegrywa w WKA, także ten tego. :lol2:

rafjar
22-05-2017, 14:20
Dajcie Bachusa do SL, on jest teraz w wyśmienitej formie. Nieznajomy by zrzedzil za bardzo, więc dla świętego spokoju 1liga :P

Nieznajomy
22-05-2017, 15:04
Pirx jeszcze Ciebie ogrywam xd . Tak chetnie bym pogral w SL ale jak mowi rafjar bede zrzedzil bo malo grywam a nie lubie przegrywac :D

Pyrrus89
22-05-2017, 18:12
Nieznajomy, nie będzie Ci szkoda męczyć się w pierwszej lidze, zamiast walczyć z najlepszymi? Dla mnie osobiście jesteś w top3 rodzimej sceny- potrenujesz przez tydzień i micro wróci. Oczywiście to Twoja sprawa, ale troszeczkę Cię poznałem i śmiem twierdzić, że będzie Ci potem żal tej decyzji z dobrowolnym zesłaniem na zaplecze ekstraklasy. ;)

Andrij Marszałek
22-05-2017, 18:17
Lista koordynatora. Koniec zażaleń :F

Super Liga:
1 [ChR] Twój Mistrz
2. Il Duce
3. {SH}HDShovcase
4. [SB]Pirx
5. {SH}rafjar
6. Zachar
7. [ChR]Bachus

1 liga
1. [ChR] Andrij
2. |EotH| GoldeRoX
3. [ChR] Nikczemnik
4. Curse11
5. [ChR]Tyberiusz
6. [ChR] Arroyo
7. [ChR]Nieznajomy

2 liga
1. Ituriel32
2. Paweł Groźny
3. Defungor
4. [EotH]ZiggydeMiki
5. {SacredBand}Pop517
6. {SacredBand}William/Kaszanka
7. {SacredBand} Mist

3 liga
1. Turek
2. (Eoth)tomi.tiger
3. Valar
4. Michu
5. Ingvar77
6. Hadvar
7. KaroleQ [EotH] CSGOHandouts.com
8. [EotH]Karlik

Nieznajomy
22-05-2017, 18:39
Miło że ChR ogarnia kolejna impreze ;)

Pirx
22-05-2017, 18:48
Dzięki Panowie. :)

Jaką planujecie częstotliwość meczów?

Andrij Marszałek
22-05-2017, 19:40
Klasycznie. 2 rundy na tydzień. Łącznie cztery bitewki. :D

Nieznajomy
22-05-2017, 20:00
Moze w tym tyg jeden mecz? Bo i tak od jutra dopiero zaczniemy

Andrij Marszałek
22-05-2017, 21:16
Szczegóły jednak jutro.

Il Duce
22-05-2017, 21:27
Jakoś dziwnie się czuję w SL kiedy Nieznajomy gra w I lidze ale dobra,wywalczyłem sobie prawo do SL więc niech już zostanę :D

PS: O, widzę że Arroyo udało się nawet przewidzieć moje miejsce po wszystkich meczach xD.

Arroyo
22-05-2017, 22:05
Il, nie myśl tak nawet, bo faktycznie będzie się ktoś tutaj starać, by skończyć jak Ruch Chorzów w aktualnym roku Ekstraklasy ;D

Il Duce
22-05-2017, 22:21
Nie no,to było pół żartem pół serio,punktów nikt za darmo ode mnie nie dostanie ;)

Ituriel32
22-05-2017, 23:07
Ituriel32 jest zawiedziony i rozczarowany postawą pewnego pana (który stracił swoje imię od tej pory), który wykorzystał swoje wpływy by wymigać się od obiecanego pojedynku... Uciekł do wyższej ligi...
Cała motywacja opuściła Ituriela.

Twój Mistrz
23-05-2017, 14:37
Generalnie uważam też że że Niez powinien być w SL. Z całym szacunkiem do Ciebie Zachar - jeżeli chcesz grać w SL niech i tak będzie, ale myślę że I liga byłaby dla Ciebie optymalna.
Po za tym pomyślałem, że w sumie przydałoby się rozdawać jakieś odznaki, już za sam udział w SL - w końcu ktoś się namęczył by dojść tak daleko.
Żeby nie było, że robię to dla siebie, możemy zacząć to praktykować od następnego sezonu.

Andrij Marszałek
23-05-2017, 15:29
Szczególnie jak ktoś zaczynał w bólach i ze spadkiem :drunk:

Nieznajomy
23-05-2017, 17:15
Ja wywalczylem awans do Sl i nic nie dostałem :( . Tematy meczowe 3ligi beda dziś po 20

Turek
23-05-2017, 19:34
halo halo dlaczego nikt nie zajmuje się moją ligą noobków?

Arroyo
23-05-2017, 21:30
Zajmuje się. Turek, spójrz na tematy.

Nieznajomy
24-05-2017, 05:33
Jak zwykle rafjar mecz na wariata i to jeszcze po wielu godzinach pracy, Ty to sie nigdy nie nauczysz chyba :rolleyes: . I juz Pirxon wyszedl na prowadzenie :)

Pirx
24-05-2017, 09:27
Faktem jest, że rafjar nie zagrał na swoim typowym poziomie. Obie bitwy to w miarę pewne zwycięstwa. Ale ja też wczoraj pracowałem, chociaż faktem jest, że wieczorem potrenowałem z mocnymi graczami i ewidentnie miałem dzień. Co wyszło w bojach o stawkę.


Dopełniając tradycji, rozpoczynam zabawę w typy dot. zwycięzców i awansów.

III Liga: Tutaj ciężko coś wyrokować, bo mało grałem z tymi graczami. Ale postawiłbym na Turka (z racji ogrania w Warhammera, tylko będzie musiał się przestawić na inną mechanikę) oraz na Hadvar (z racji treningów z graczami z SL - sporo można podpatrzyć).

II Liga: Tutaj obstawiłbym Mista (MP 2v2) oraz Popa (zwycięzca BS oraz finalista MP 2v2). Zagrozić im może Paweł, ale Mist i Pop już zaczęli treningi także szybko wrócą do formy. Kaszanka wiadomo, że spali się w decydującym momencie. ;)

I Liga: Tutaj będzie bardzo ciekawie. Myślę, że do SL zechcą wrócić Tyberiusz i Nieznajomy. Ale stawka jest bardzo wyrównana. A Nieznajomy nie słynie z mocnych nerwów. :D

SL: Tutaj nieskromnie wskażę siebie jako jednego z faworytów, szczególnie że już udało mi się pokonać dwóch innych świetnych graczy. Drugi mocny faworyt to Bachus - codziennie trenuje a ostatnio udowodnił w BS 2v2, że ma mocne nerwy turniejowe. Niewiadomą dla mnie jest TM.

Tak czy inaczej, życzę wszystkim powodzenia. :)

Arroyo
24-05-2017, 10:42
U mnie tak:
III Liga - według mnie na razie idzie dobrze Michowi. Jeśli zdoła bez problemów pokonać graczy z Empire of the Hand, to ma spore szanse na miejsca w puli awansów, a przypominam, że jak w piłce nożnej wychodzi dwóch graczy do nast. ligi, a do poprzedniej spada po dwóch. Na drugie miejsce wskażę Turka, pod warunkiem, że faktycznie zdoła zagrać w miarę dobrze.

II Liga - Mist to mocny gracz, ale sądzę, że Paweł Groźny może zdołać go pokonać. Jeśli Ituriel wróci do formy sprzed roku-dwóch lat to ma szansę tu dużo ugrać.

I Liga - Nie jestem do końca pewien, ale myślę, że Curse11 może coś ugrać. Na faworyta obstawiam Nieznajomego.

Super Liga - no tu już nie mam wątpliwości, Pirx... Co do Bachusa, sądzę, że może z Tobą zremisować lub wygrać, ale to na razie spekulacje. Jeśli nawet nie wygra to przynajmniej zremisuje.

Nieznajomy
24-05-2017, 10:50
Michu jest mocny ;) wczoraj wygralem z nim 2:1 po fajnych bitwach to moj faworyt 3ligi :)

2 stawiam na Pawła ;) ale chlopaki z SB moga sie przebudzic xd

W to nie mam pojecia, mi do formy niestety wiele brakuje

W SL Pirx...

Curse11
24-05-2017, 10:58
Mocni rywale w 1 lidze. Będzie ciężko cokolwiek ugrać, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że dopiero przeszedłem całego Wiedźmina i wracam do Rome II.
Z Goldenem będziemy próbowali przeciwstawić się Chorągwi Rycerskiej.
Emocji nie powinno jednak zabraknąć :)

btw. Pyrrus, czemu się nie zgłosiłeś :( ?

Ituriel32
24-05-2017, 11:07
III to standardowa nie wiadoma, nie znam nikogo.
II Ituriel32 spadnie do III ligi (w której miał być od początku, ale ktoś kogo nazwy nie wolno wypowiadać powiedział że będzie w II, a potem haniebnie uciekł do I), bo nie gra w roma od 2 lat. Stawiam na Pawła, bo wydajemy się że gra najwięcej z osób z tej ligi.
I nie podoba mi się wcale, za dużo chorągwi.
SL Wygra Pirx, ale mocno będę kibicować Bachusiowi (myślę że mnie nie zje za taką odmianę jego nicku).

Andrij Marszałek
24-05-2017, 15:06
Coś sugerujesz? :P

Mist
24-05-2017, 16:10
Pozwolę dodać coś od siebie w temacie ;)

SL - zdecydowanie obstawiam kolegę Pirxa, chociaż jest kilku graczy którzy są mocni i mogą powalczyć.

I liga - widać że Chr ma sporo aktywnych graczy ;) ale z tego zespołu najlepszy na moje oko wydaje się Nieznajomy.

II liga - moim zdaniem najciekawsza liga ze wszystkich, znam praktycznie każdego z graczy i na pewno będzie zabawnie :) a co do samych typów to obstawiam Popa z SB gość niby dużo nie grał ale jeden z bardziej utalentowanych graczy tego klanu ^^
(Pirx dziękuje za miłe słowa ale zapomniałeś dodać że Ty jesteś "czempionem" w Rome 2 bo ja jestem aktualnie na WH xD)

III liga - tutaj niestety same nowe osoby więc mogę się wypowiedzieć o Turku, który dzielnie stawia opór w WH więc wydaje mi się że tutaj też będzie wysoko co do reszty niestety nie mogę nic powiedzieć miejmy nadzieję że jakiś nowy talent się objawi ;) i dołączy do Chr popularny klan ostatnio xD

Powodzenia dla wszystkich i dobrej zabawy ;)

Andrij Marszałek
24-05-2017, 16:28
Przeszliśmy rokosz :P

Ituriel32
24-05-2017, 16:30
Ituriel32 nic nie sugeruje.

Po prostu w przeciwieństwie do piłki nożnej derby nie są dla mnie ciekawe.

Nikczemnik
26-05-2017, 19:52
Panowie z pierwszej ligi :
Droga wolna Baktryjczyk wywalił na mnie dwie najlepsze frakcje :drunk: .
Miałem świetne mecze z Arroyem wg. mnie obowiązkowe na yt. W pierwszej biliśmy się na procarzy bo już piechoty zabrakło :), druga bitwa nie gorsza, ale troszkę za dużo proc nabrałem :drunk: .

Andrij Marszałek
26-05-2017, 19:56
To niezły Arroyo :geek:

Pirx
26-05-2017, 21:51
Panowie z SL - prośba o zakasanie rękawów i rozegranie Waszych meczów. Nie zaczynajmy od przedłużek.

Arroyo
26-05-2017, 22:16
Panowie z pierwszej ligi :
Droga wolna Baktryjczyk wywalił na mnie dwie najlepsze frakcje :drunk: .
Miałem świetne mecze z Arroyem wg. mnie obowiązkowe na yt. W pierwszej biliśmy się na procarzy bo już piechoty zabrakło :), druga bitwa nie gorsza, ale troszkę za dużo proc nabrałem :drunk: .
Pierwsza bitwa to bój do ostatniego kamienia w worku xD Druga to z kolei rzeź, jaką Galowie zgotowali dzikusom z Albionu ;D Ale spokojnie, te rzekomo najlepsze frakcje wcale tak wiele nie odbierają dwudziestu siedmiu asom w rękawie ;D

Andrij Marszałek
26-05-2017, 22:24
No to Nieznajomy wychodzi na dobre prowadzenie, a sb rozhulało się w II lidze.

:)

Arroyo
26-05-2017, 22:29
Poszło info na Steamie, by rozgrywać mecze. Proszę zwłaszcza grupę III, by sprężyli się z ugadywaniem się, co do 30 maja domknięte zostaną ostatnie mecze.

Nieznajomy
26-05-2017, 23:02
Nie wiem co wy tak z tą Sparta, ona wcale nie jest taka fajna

Defungor
27-05-2017, 01:48
Ja miałem długą przerwę w Romce i widząc co ja robiłem z kaszanką w meczu to wiem, że będę walczył raczej o utrzymanie niż o awans. Jednak rok bez grania w romke daje siwe znaki także treningi z każdym kto napiszę do mnie są mile widziane :P

GoldeRoX
27-05-2017, 08:05
Nie wiem co wy tak z tą Sparta, ona wcale nie jest taka fajna

Ja tam miałem wygrać na farcie {Sparta ma możliwość magicznej wygranej przez utrzymanie się na polu bitwy}, ale główny plan to wyeliminować moją {osobiście} słabą frakcję = jednocześnie zmusić cię do wykorzystania kontr-frakcji {btw. ciekawy wybór / i jak najbardziej sensowny {tym bardziej na naszych obecnych zasadach}.

Wyszło jak wyszło. Ale nasza 2st bitwa = To tylko dla mnie osobisty znak że trzeba trenować po przerwie :> .

Nieznajomy
27-05-2017, 08:58
Bylem przygotowany na sparte, nawet z Pyrrusem przed naszym meczem rozegralismy taka bitwe treningowa Sparta-Ateny ;) poza tym jest wiele kontr na Sparte . Trenuj trenuj mi 5dni wieczornego treningu pozwolily wrocic do optymalnej formy ;)

Curse11
27-05-2017, 10:05
Wszyscy trenują, zostanę zjedzony w tej edycji przez rywali :P

Nikczemnik
27-05-2017, 20:40
Proponuję zmianę aktuanych map. Wiem że wszyscy nie lubią płaskich map, ale po ostatnim meczu z adim, gdzie większość czasu było kampieniem na Petrodavie nie chcę ,,skampić" reszty meczów.
Proponuję też dodatkowe mapy :
Mediolanum
Dimmidi

Curse11
27-05-2017, 22:06
Zgadzam się, jednak mapki jak nemetocenna czy piramidy są znacznie ciekawsze.

Pirx
27-05-2017, 22:31
5. Obydwaj gracze są zobowiązani do przejawiania inicjatywy ofensywnej (rozumianej również jako ostrzał konnych jednostek miotających).

To z zasad. Nie ma tutaj przyzwolenia na kampienie.

Nemeto jest nudna na maksa. Aczkolwiek "równa". Ale cała zabawa polega na tym, żeby umieć taktycznie wykorzystać "ofensywnie" wszelkie dogodności terenu, na którym się walczy.

william/kaszanka
27-05-2017, 23:16
Jeżeli brak ofensywy z drugiej strony to kieruj sprawę do sędziów, nie musisz iść na rękę dla przeciwnika ;) a ciągłe granie na Nemetocennie jest nudne...

Andrij Marszałek
28-05-2017, 07:40
Ktoś tu wspominał o ciągłym graniu na nemato...?

Nieznajomy
28-05-2017, 08:55
Mi tam nie przeszkadza nemo :D

Pamietam walki z Niczemnikiem w 1WKA, ktory kampil w lesie a cos tam ofensywnie gral tylko harcownikami. Nie chce zeby tak wygladala liga, ten zapis powinien byc zmieniony aby nie tylko ha grac aktywnie

william/kaszanka
28-05-2017, 10:28
Ktoś tu wspominał o ciągłym graniu na nemato...?
Tak, ja

Curse11
28-05-2017, 10:54
Jeżeli brak ofensywy z drugiej strony to kieruj sprawę do sędziów, nie musisz iść na rękę dla przeciwnika ;) a ciągłe granie na Nemetocennie jest nudne...

Nie było braku ofensywy, bo obaj czynnie się atakowaliśmy harcownikami. I w zasadzie to by było na tyle, bo kto pierwszy ruszył by główną armią przegrał by bitwę.

william/kaszanka
28-05-2017, 11:24
Więc albo bierz więcej harcowników i lepszych, albo atakuj, takie są zasady a zasad się nie zmienia podczas turnieju. Może w następnym warto wrócić do zasady, że w 1 bitwie gracz A jest napastnikiem a w 2 gracz B.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Nikczemnik
28-05-2017, 11:41
Mi tam nie przeszkadza nemo :D

Pamietam walki z Niczemnikiem w 1WKA, ktory kampil w lesie a cos tam ofensywnie gral tylko harcownikami. Nie chce zeby tak wygladala liga, ten zapis powinien byc zmieniony aby nie tylko ha grac aktywnie

O to właśnie mi chodziłlo. 3/4 bitwy z Adim było gonitwą między tarencką a łucznikami konnymi.

Andrij Marszałek
28-05-2017, 15:13
Nikczemnikowi chodziło o podmianę map na lepsze bo nie kamperskie. Tymczasem wyjechaliście z nemato :>

Curse11
28-05-2017, 19:57
Bo to najmniej kamperska :D

Pirx
28-05-2017, 20:57
A ja wciąż czekam na inne mecze w SL...

Arroyo
28-05-2017, 21:12
No proszę. Bachus pokazał Mistrzowi, ile warta jest iberyjska stal!

Pirx, kolejne bitwy od środy. Spokojnie.

Pirx
28-05-2017, 21:23
Bachus pokazał moc. Będzie ostra walka do samego końca. :) A nasz pojedynek jest w ostatniej rundzie. ;)

Arroyo
29-05-2017, 21:29
Turek, nie żeby coś, ale moim zdaniem popełniłeś drobny błąd, Arewakowie i Armenia wcale tacy słabi nie są. Ale cóż, zobaczymy, czy ten błąd zaważy jakoś na Twoim boju w III Lidze ;) Za dwa dni rozpoczynamy trzecią i czwartą bitwę. Szykujcie zatem miecze, topory, lance, etc. :)

PS. Co z Valarem? Zauważyliście może, czy ma on Rome II? ;)

Nieznajomy
30-05-2017, 14:56
Proponuje usunąć Valara z ligi i nie robic zamieszania z przedluzaniem czasu... zero odpowiedzi na forum, również na steamie. Szkoda psuć rozgrywki

Curse11
30-05-2017, 16:31
Pirx z Bachusem niepokonani w SL, będzie ciekawe spotkanie między nimi na koniec.

Nieznajomy
30-05-2017, 17:10
Bachus jeszcze nie gral z rafjarem, a Pirx ma ten pojedynek za sobą. Chyba ze znowu rafjar podejdzie to tego meczu jak z Pirxem :F

Arroyo
30-05-2017, 17:21
Nieznajomy, również jestem za wydaleniem z rozgrywek Valara. Nawet ze mną kontaktu nie ma, by wyjaśnić powód zapisu i w ogóle. Jak na to sędziowie patrzą?

Pirx
30-05-2017, 18:19
Bachus jeszcze nie gral z rafjarem, a Pirx ma ten pojedynek za sobą. Chyba ze znowu rafjar podejdzie to tego meczu jak z Pirxem :F

No, mam nadzieje, że rafjar weźmie się w garść. :P

Nieznajomy
30-05-2017, 18:39
a bo Pirx wyczułeś moment, cwaniaku. Termin był inny :nunu:

Pirx
30-05-2017, 20:05
a bo Pirx wyczułeś moment, cwaniaku. Termin był inny :nunu:

Mylisz Nieznajomy chęć grania z kombinatoryką. Ja zwyczajnie nie lubię czekać z meczami i najchętniej gram je na samym początku terminu. Poza tym jak niby miałem "wyczuć moment", jeżeli i ja i rafjar w momencie grania mieliśmy po 2h rozegrane w ostatnich 14 dniach?

Arroyo
31-05-2017, 16:41
:C Golde też zrezygnował z tajnej broni iberyjskiej... no cóż. Życzę więc wszystkim (w tym sobie) powodzenia w najbliższym tygodniu bitew.

Ituriel32
02-06-2017, 06:23
Wiecie może co z Mikim? Bo na razie nie zagrał nic a miał chyba 4 mecze? To że ma bana to wiem.

GoldeRoX
02-06-2017, 09:15
Wiecie może co z Mikim? Bo na razie nie zagrał nic a miał chyba 4 mecze? To że ma bana to wiem.

To że ma bana, nie znaczy że nie bierze udziału w Lidze > umówiliśmy się tak że w jego imieniu będę potwierdzał/pisał wyniki {Andrji może potwierdzić}.

Niestety nie mam pojęcia co się z nim dzieje i dlaczego nie grał bitew Ligi.

Ewentualny kontakt z nim na steam'ie lub ewentualnie przez mnie.

Andrij Marszałek
02-06-2017, 11:05
Jak wspominałem to mało istotne bo wiadomo, że bierze udział w lidze. Po prostu ​co z mikim? ;)

Niesmiertelnik
02-06-2017, 12:44
Jakby ktoś totalnie zawalał sprawę w najniższej lidze, to może podmieńcie go na mnie :P. Jakoś tak przespałem zgłoszenia.....

william/kaszanka
02-06-2017, 12:46
Miki nie odpisuje na steam, mimo tego że jest online

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Defungor
02-06-2017, 17:36
Napisałem do Mikiego 30maja i wciąż brak odpowiedzi mimo jego aktywności na steam.

Pirx
06-06-2017, 09:21
Ta bitwa pomiędzy rafjarem (Tylis) a Bachusem (Arwernowie) to przykład na to, że na obecnych zasadach Zapki nie wygrywają automatycznie bitwy. Przy tej ilości dopuszczalnych jednostek strzeleckich (pieszych i konnych) oraz kawalerii, możliwe jest wystrzelanie elitarnej piechoty na późniejszym etapie bitwy.

Fajnie. :)

rafjar
06-06-2017, 10:40
Czułem się w tym meczu jakbym grał z Nieznajomym za starych dobrych czasów gdy graliśmy razem dużo bitew 1v1. Ostatnio z braku czasu - mijamy się. Za to z Bachusiem sporo trenowalismy wspólnie i można powiedzieć, że znamy swoje taktyki. W pierwszej bitwie, biorąc swój "standardowy" skład KO zostałem świetnie skontrowany buildem Bojów, dlatego w drugiej musiałem iść w zupełnie nieprzewidywalny skład Tylis, bez Ha i zapkow i to mi się opłaciło :)

Pirx
06-06-2017, 10:43
Nie wziąłeś grając Tylis konnych rzucaków? A to mnie mocno teraz zaskoczyłeś.

bachus81
06-06-2017, 16:37
Tylis to OP nacja. Jedyna na obecnych zasadach. Rafcio zaskoczył mnie słabą piechotą, ale mocarną kawalerią. Całą bitwę oszczędzałem miecze. Na luzie wybiłem mu piechotę, lecz utraciłem kawalerię i nie miałem strzelców. 6 oddziałów ciężkiej piechoty, w tym pełny zapków (120 ludzi) uciekło przed kamieniami :) Kolejny raz Dawid wygrał z Goliatem.

Andrij Marszałek
06-06-2017, 16:39
Można by pomyśleć nad nagraniem tej bitewki? Oczywiście za zgodą obu panów i tuffa :>

bachus81
06-06-2017, 16:48
Mam obie bitwy.

Andrij Marszałek
06-06-2017, 16:48
Oczywiście chodziło mi o cały meczyk ;)

rafjar
06-06-2017, 17:01
Można puścić do Tuffa, ja nie mam nic przeciwko. Nie wiem tylko czy Bachus chce pokazywać swoje "rozwiązania taktyczne" przed starciem z Pirxem :P. Co ciekawe skład mojej armii w drugiej bitwie wynikał i był podyktowany dobrą kontrą na moje KO w pierwszej. Spodziewałem się podobnego składu bo jednak roster Bojów i Arwernow jest bardzo podobny. W każdym razie przyjemnie się grało, zresztą jak zawsze z kolegą Bachusem :)

GoldeRoX
06-06-2017, 18:09
Może ktoś napisać do Nieznajomego?

Aż szkoda przegapić bitwy Nikczemnik vs Nieznajomy. ;>

Nieznajomy
06-06-2017, 19:12
jestem jestem ;) od jutra jestem juz dostepny normalnie. Wybaczcie ale mialem sporo obowiazkow

tuff_gru
08-06-2017, 08:59
Jak macie jakies fajne bitwy to przesylajcie.

Ingvar77
08-06-2017, 10:24
Ktoś wie jak wygląda sytuacja z Karlikiem? On gra w ogóle?

Nieznajomy
08-06-2017, 11:24
Watpie ze bedzie grał. Proszę Golde ogarnij kolege z klanu, takie zachowanie nie zacheca do gry w waszym nowym klanie

bachus81
08-06-2017, 17:04
Czemu grupy nie są aktualizowane ? Czy admini śpię ??

Ingvar77
08-06-2017, 17:34
Dokładnie, sporo czasu zajmuje ogarnięcie co się dzieje w poszczególnych ligach :)

Asuryan
09-06-2017, 23:55
Czemu grupy nie są aktualizowane ? Czy admini śpię ??
Przepraszam, a co niby mają admini (w liczbie mnogiej) do aktualizacji grup?

Arroyo
10-06-2017, 00:02
Zaktualizuję z rana wszystkie. Wybaczcie, życie prywatne trochę mnie przygwoździło, ale już z rana zajmę się poprawami w tematach na forum.

Andrij Marszałek
10-06-2017, 07:19
Przepraszam, a co niby mają admini (w liczbie mnogiej) do aktualizacji grup?


Chodzi o administratorów, poszczególnych lig.

Nieznajomy
10-06-2017, 22:36
przez WKA, Liga zeszła na boczny tor :D

Curse11
11-06-2017, 12:35
Właśnie widzę, że coś tutaj cicho jest.
A w Lidze ciekawe pojedynki i wyrównane mecze.
Dziś np. ciekawy mieliśmy pojedynek z Arroyo.

Twój Mistrz
11-06-2017, 15:26
Opisz bitwy będzie ciekawiej :D

Nieznajomy
13-06-2017, 17:11
Ciekawe pojedynki zapowiadają się ll lidze między chłopakami z SB :)

Pirx
14-06-2017, 10:31
I jak tam wygląda sytuacja w I, II i III lidze? Jacyś ewidentni faworyci do awansów?

W SL będzie zacięta walka do samego końca pomiędzy mną a Bachusem. Rafjar jeszcze mocno goni, ale ma jednak sporo mniejsze szanse na wygraną.

Il Duce
14-06-2017, 10:41
Pirx,dzisiaj przegrasz ze mną to wszystko w SL się odwróci ;D

Pirx
14-06-2017, 10:54
Wszystko jest możliwe. :) Jak najbardziej taki scenariusz również wchodzi w grę. ;) Chociaż bardziej bym już stawiał na remis. Zobaczymy. Jeżeli zremisuję z Tobą to będę musiał wygrać z Bachusem w ostatniej kolejce (w przypadku remisu - będzie dogrywka). Jeżeli wygram z Tobą, to w ostatniej kolejce wystarczy mi remis. Także nie licz na taryfę ulgową.

Ituriel32
14-06-2017, 11:18
Mi zostało jeszcze zebranie lania od Groźnego i rozstrzygnięcie z Defungorem kto będzie na najniższym miejscu.

Szkoda że Miki wypadł całkowicie.

Andrij Marszałek
14-06-2017, 11:28
W 1 rywalizujemy o 2/3 miejsce. Mi wystarcza wygrana z goldim :champagne:

Pirx
14-06-2017, 11:36
Swoją drogą mam taką propozycję, żeby zorganizować kiedyś turniej albo ligę bez nacji barbarzyńskich. Stety niestety jakiekolwiek zasady byśmy narzucili - barbarki będą zawsze OP i najczęściej będą wybierane. Natomiast gdyby ich wywalić, to praktycznie każdy może wygrać każdym. Mogłaby być świetna zabawa, bo o ile gra barbarami jest raczej powtarzalna, to nacjami np. wschodnimi można sporo kombinować.

william/kaszanka
14-06-2017, 11:49
Max 2 zapki?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Nieznajomy
14-06-2017, 12:43
Myślę że raczej taki turniej niż liga

bachus81
14-06-2017, 12:49
Myślę że raczej taki turniej niż liga

Też tak myślę. Turniej bez OP barba lub z barba ale max 2 zapki.

Ps. Obecma liga została zepsuta, brakiem podziału nacji na grupy.

Nieznajomy
14-06-2017, 12:55
Nie uważam że liga została zepsuta tymi zasadami. Mi się podoba, Barbary nie są i tak już takie mocne

Seba Fallus III Wielki
14-06-2017, 13:09
Zasady z poprzedniej ligi zrównoważyły barbarzyńców, byli wykorzystywani tak samo często jak pozostałe ale widzę że wystarczył miesiąc żeby o tym zapomnieć. A jak broniłem rękami i nogami tych zasad to nikt mnie nie słuchał tylko "trzeba zmienić żeby się dopasować do Rosyjskich zasad i wprowadzić świeżość" , taką świeżość że mamy powtórkę z rozrywki podobne zasady były chyba w 1 edycji ligi :rolleyes:

Pirx
14-06-2017, 13:15
Seba, na poprzednich zasadach też barbary rządziły... Po prostu gra się nimi najbezpieczniej. Uważam że i na tych i na tamtych zasadach można pokonać barbarów nacją niebarbarzyńską. Tylko że to już jest trochę ryzyk-fizyk, bo trzeba zagrać wybitnie kawalerią, a w tym temacie jest łatwo o błąd.

Ja bym po prostu zagrał kiedyś coś w ogóle bez nich.

rafjar
14-06-2017, 13:21
Nacją kawaleryjską na barbarzyńców to można zagrać na Nemeto lub Piramidach, z pewnością nie na mapie Aravir i to jeszcze jako kontrujący.

Pomysł turnieju bez nacji barbarzyńskich bardzo mi się podoba, ale do tego potrzeba zbalansowanych map.

Nieznajomy
14-06-2017, 13:22
zasady ktore mamy obecnie, rownowaza najbardziej wszystkie nacje. Da sie wszystko praktycznie pokonac wszystkim, tylko trzeba pomyslec i sie postarac :)

W zasadach bym nic juz nie motał, jedynie widze opcje zrobienia oddzielnego turnieju na nacje niebarbarzynskie

Ingvar77
14-06-2017, 15:49
Zrobić turniej bez niektórych nacji barbarzyńskich, zostawić tylko Odrysów, Galatów, Luzytan, Swebów i Ardiajów, gdyż całkowite wyrzucenie barbów takich jak np. Odrysowie, Luzytanie których można skontrować na więcej niż jeden sposób też nie jest idealnym rozwiązaniem :)

bachus81
14-06-2017, 16:14
Zasady z poprzedniej ligi zrównoważyły barbarzyńców, byli wykorzystywani tak samo często jak pozostałe ale widzę że wystarczył miesiąc żeby o tym zapomnieć. A jak broniłem rękami i nogami tych zasad to nikt mnie nie słuchał tylko "trzeba zmienić żeby się dopasować do Rosyjskich zasad i wprowadzić świeżość" , taką świeżość że mamy powtórkę z rozrywki podobne zasady były chyba w 1 edycji ligi :rolleyes:

Zasady, co do ogółu są ok. Osłabienie barba jest słuszne. Nie podoba mi się sposób wyboru nacji tzn. gracz może wybrać np. Epir, zaś kontrujący np. Bojów.

Bojowie w rękach dobrego gracza, nie dadzą szans Epirowi.

tuff_gru
14-06-2017, 18:36
Proszę bardzo chłopaki:


https://www.youtube.com/watch?v=47HAy3Gj_ak


https://www.youtube.com/watch?v=GnUvjagMI7o

Nieznajomy
14-06-2017, 19:52
fajne bitwy, wysoki poziom Panowie ;) . W pierwszej pare błedow rafjara przewazylo ale ogolnie bardzo wyrownane :)

Bitwy z komentarzem Tuffa - najlepsze ;)

rafjar
14-06-2017, 19:56
Dokładnie. DziękiTuff :)

Curse11
14-06-2017, 21:26
oo dzięki Tuff!

Zasady są super, nie zmieniajmy (no może te mapki - piramidy i nemeto rządzą :P )

Twój Mistrz
14-06-2017, 21:29
Jak dla mnie pomysł grania bez barbarów :ok: Jestm jak najbardziej za :D Ale i Igvar ma rację te konkretnie barbary nie są aż tak trudni do pokonania :D

Pirx
14-06-2017, 22:27
Prośba do administratorów poszczególnych lig o zaktualizowanie tabel, żeby dla postronnych obserwatorów była jasność co do kształtu lig przed ostatnimi rozstrzygnięciami. Plus wykorzystane nacje. :)

william/kaszanka
15-06-2017, 01:50
Propozycja turnieju dla zwycięzców lig, zapraszam do dyskusji ;)

http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?15484-Puchar-Ligi-Rome-2&p=440899#post440899

Pop517
15-06-2017, 21:19
Podziękowania dla Arroya za zaktualizowanie naszej tabelki:ok:

Nikczemnik
17-06-2017, 12:15
Proszę sędziów o zrobienie coś z Golderoxem, bo dawanie walkowerów za nierozegrany mecz będzie dla mnie krzywdzące, szczególnie przez wyścig o 2 miejsce między mną, Andrijem i Adim.

Ingvar77
17-06-2017, 12:24
Może któryś youtuber/strimer skusi się o zrobienie live streama ze zmagań bachusa z pirxem? :P

bachus81
17-06-2017, 15:00
Proszę sędziów o zrobienie coś z Golderoxem, bo dawanie walkowerów za nierozegrany mecz będzie dla mnie krzywdzące, szczególnie przez wyścig o 2 miejsce między mną, Andrijem i Adim.
Golden wraca w poniedziałek. Powinien zagrać. Walkowery to brak szacunku dla graczy. Może skutkować to banem na orgu. Szanujmy się.

Arroyo
17-06-2017, 15:20
Sądzę, że Golde zdoła rozegrać swoje mecze. Zresztą pisał m.in. do mnie, że w tym tygodniu go nie ma. W tym wypadku walkower i ban na orgu odpada na pewno.

Pirx
19-06-2017, 22:12
To ja jeszcze dodam smaczka jutrzejszemu bojowi z Bachusem. Do tej pory, tzn. przez prawie 4 sezony, jeszcze nie przegrałem meczu ligowego. Zdarzyło się kilka remisów. Jutrzejszy mecz może zakończyć tę chlubną passę, bo Bachus jest ograny, aktywny i ze świetnym mikro.

Także jeżeli jutro przegram, to nie dość że poniosę pierwszą porażkę w Ligach, to jeszcze stracę tytułu Czempiona SL. ;)

Nieznajomy
19-06-2017, 22:14
Daj Boże :)

Pyrrus89
19-06-2017, 22:33
Będzie jakiś stream z Waszych zmagań? Chciałbym to zobaczyć.

Pirx
19-06-2017, 22:38
Nie sądzę, ale pewnie pojawią się powtórki, jak będzie co pokazywać. :)

Curse11
20-06-2017, 05:49
Na pewno będzie co pokazywać.
Dla zasady też chcę to zobaczyć :D

Ituriel32
20-06-2017, 08:14
Jako że zakończyłem już zmagania w lidze, to mogę wypowiedzieć się o zasadach.

Bardzo mi się podoba to maks 4 te same i tylko 12 piechoty i maks 6 meczo-toporów.
próbowałem kilku różnych ustawień
np. 8 falang (ale wybrałem sobie najlepiej klikającego gracza - co skończyło się w wiadomy sposób).
czy zmasowanego ostrzału 4proce, 4 łuki i 2 tarenckie (ale to w meczu na rzym) i niewiele brakło, inną nacje pewnie bym rozstrzelał.
czy pełne natarcie: jazda + piechota.

Nie licząc barbarzyńców to dla nacji cywilizowanych te zasady otwierają sporo różnych kombinacji.
Wadą jest osłabienie piechociarzy: Ardiajów, Sparty czy Kimmeri które przez słabą jazdę mają ciężko ugrać coś więcej.

Prawdę mówiąc jestem trochę zdziwiony że tak głupie kompozycje zadziałały, co prawda rzadko kiedy dawały zwycięstwo, ale zabawę miałem przednią.

rafjar
20-06-2017, 21:10
Właśnie trwa mecz na szczycie. Pirx vs Bachus o tytuł czempiona. Ja obstawiam remis. Powodzenia Panowie!

Pirx
20-06-2017, 22:17
Na razie 0:1, moja przegrana w fatalnym stylu. Bachus był wszędzie. ;)

ja Bojowie vs Bachus Tylis na Piramidach


Teraz gramy
Bachus Galacja vs ja Arwernowie na Petrodavie


Wygrałem drugą bitwę dzięki 4 Zapkom, którzy dewastowali piechotę Galacji. A i tak bitwa była bliska. Bachus zagrał na 3 syryjskich łuczników, którzy oczywiście brali na cel moich Zaprzysiężonych. Ale w przeciwieństwie do pierwszej bitwy, przejąłem inicjatywę, zaatakowałem wykorzystując teren i nie dałem się rozstrzelać Syryjczykom. Bachus robił co mógł żeby nadrobić kawalerią i prawie mi dorwał proce. Ale koniec końców zostało trochę Zapków plus proce i to wystarczyło na końcówkę.

Wielkie dzięki za kolejny sezon. Nie przepraszam wszystkich rozczarowanych powtórką z rozrywki. :P Szczególne podziękowania mam dla rafjara, który poniekąd wygrał mi tę ligę. :P Jakbym miał grać dogrywkę z Bachusem, to raczej bym tego nie przeżył. :D

Bardzo również dziękuję organizatorom. Panowie, stanęliście na wysokości zadania. Wielkie graty. Bardzo się cieszę, że tak skutecznie przejęliście pałeczkę.

Nieznajomy
20-06-2017, 22:20
nom gratulacje ;)

Pyrrus89
20-06-2017, 22:41
Gratulacje Panowie. Smuci mnie jedna rzecz i odpycha od multi w romku. Jakie bym nie widział turnieje czy ligi, praktycznie zawsze w finałach i meczach o stawkę korzysta się głównie z barbarzyńców. Temu leniwemu gamoniowi z CA, który odpowiada za tak nierówny balans nacji, powinno się mocno natrzeć uszu. Może przy okazji nowego DLC poprawią to w patchu i będzie można triumfować np Kimmerią nad takimi Arwernami. :D

PawełGroźny
21-06-2017, 06:57
Mnie najbardziej zaskoczyło w Romku2 kiedy go pierwszy raz odpaliłem to że barbarzyńcy mają pilum, myślę że bez nich balans byłby w miarę zachowany.
Dzięki za turniej. ;)

Twój Mistrz
21-06-2017, 08:36
Dlatego ja się skłaniam do pomysłu by w następnym turnieju zagrać bez nich ;P A przynajmniej bez tych najmocniejszych.

Ituriel32
21-06-2017, 08:48
Czyli dzisiaj zamknięcie lig?

Pyrrus89
21-06-2017, 12:35
Można wyłączyć użycie oszczepów dla Celtów, ale to zmiana rewolucyjna, choć praktykowana w zagranicznych ligach i turniejach. Wymagałoby to jednak kilku bitew testowych dobrych graczy i ich własnej opinii odnośnie takiej zmiany.

Nieznajomy
21-06-2017, 12:36
Dalej nie rozumiem co wy chcecie od tych Barbarow xd

Pyrrus89
21-06-2017, 12:46
Tak z deczka są OP i to się już nudne robi, gdy widzi się w meczach o stawkę te same nacje, tym bardziej, że różnice w jednostkach pomiędzy Bojami, Arwernami czy Nerwiami są raczej kosmetyczne.

Andrij Marszałek
21-06-2017, 14:34
@Ituriel32 - Jeszcze pare meczyków zostało.

Twój Mistrz
21-06-2017, 16:14
Sprawa wygląda tak - mamy z hd tyle samo pkt. w naszym pojedynku było 1:1 i obaj zajmujemy w ten sposób 3 pozycję od końca - tak więc żeby rozstrzygnąć, kto będzie grał w barażach proponuję byśmy zagrali - nazwijmy to barażami wstępnymi :D - mecz do 2 zwycięstw o 4 miejsce w SL- proponuję by grać to nacjami które nam pozostały, by było ciekawiej :D

bachus81
21-06-2017, 17:21
Sprawa wygląda tak - mamy z hd tyle samo pkt. w naszym pojedynku było 1:1 i obaj zajmujemy w ten sposób 3 pozycję od końca - tak więc żeby rozstrzygnąć, kto będzie grał w barażach proponuję byśmy zagrali - nazwijmy to barażami wstępnymi :D - mecz do 2 zwycięstw o 4 miejsce w SL- proponuję by grać to nacjami które nam pozostały, by było ciekawiej :D

Jeśli można to chętnie zobaczę starcie jako widz ;)

Twój Mistrz
21-06-2017, 20:26
Ja nie widzę problemu :D

Andrij Marszałek
22-06-2017, 17:07
No - pierwszy sukces w lidze :P

Nieznajomy
22-06-2017, 17:54
Gratki 2miejsca ;)

GoldeRoX
22-06-2017, 18:50
proponuję by grać to nacjami które nam pozostały, by było ciekawiej :D

U mnie podobna sprawa z Nikczemnikiem + też się zgadzam na pozostałe frakcje.

Andrij Marszałek
22-06-2017, 18:52
W barażach nastąpi reset. Ale w dogrywce nie widzę przeciwwskazań do wykorzystania reszty ;)

tuff_gru
22-06-2017, 20:15
Ostatnie meczyki:

https://www.youtube.com/watch?v=PYcYvf1nfb4


https://www.youtube.com/watch?v=tYGpn5PGNmI

trenowane widze u Arroya było :)

Arroyo
22-06-2017, 20:50
Szczerze mówiąc to adrenalina zadziałała xD Aczkolwiek bitwy piękne.

Nieznajomy
22-06-2017, 21:10
szczerze myslalem ze bedzie lajtowo :D a wyszly najciekawsze bitwy jakie rozegralem :)

rafjar
23-06-2017, 11:39
Super bitwy. Niewiele brakło :) Dzięki za materiał Tuff :ok:

bachus81
23-06-2017, 15:02
Fajne bitewki. Szkoda Arcio, że w 1 bitwie nie wjechałeś tzn za późno to zrobiłeś, w plecy Nieznajomemu. Uganianie się z HA nie ma sensu. Minimalne przegrane. W pierwszej więcej nabiłeś ;)

Nieznajomy
26-06-2017, 22:33
Koncze zmagania w lidze z komplecikiem punktów :champagne: . Dzięki za grę ;)

Pirx
26-06-2017, 22:52
Gratki - rzadko kiedy ma się komplet. :) Witamy w SL. :D

rafjar
26-06-2017, 23:34
Pierwszy raz widzę, że Nieznajomy jest zadowolony.. :P gratki byku!

Nikczemnik
27-06-2017, 14:27
WAŻNE DLA TM LUB HD !
Wiem że jeszcze nie rozstrzygnęły się losy o miejsce w barażach między mną i goldim, ale muszę się sprężać i patrzeć w przód :D . Wyjeżdżam w za dwa dni tj. czwartek ( lub piątek po południu, ale jest mała na to szansa :/ ) i muszę wiedzieć czy dacie ( tzn ten kto wygra :D ) radę rozegrać baraż do tego momentu ? Bo inaczej przystopuję ligę na 2 tygodnie, a tego bym nie chciał :P.

PS : Wszystko będzie nieważne jeśli przegram z Goldim.

Andrij Marszałek
27-06-2017, 14:43
Tam jest 1:0 dla hd i mistrzu się obraził po lagach.

Czekamy na resztę :P

Curse11
27-06-2017, 16:35
Koncze zmagania w lidze z komplecikiem punktów :champagne: . Dzięki za grę ;)

Za słabą ligę sobie wybrałeś :P

Nikczemnik
27-06-2017, 19:25
Dobra to kogo mam pojechać w barażach ;D ? Panowie śpieszcie sie z rozegraniem meczu pliska.

tuff_gru
04-07-2017, 08:21
Panowie dostałem od was sporo powtórek z ligi, postaram sie je nagrać ale dopiero za 2 tygodnie ponieważ 8.07.17 wyjeżdżam na urlop i nie zdąże juz tego zrobić przed wyjazdem bo mam kupe roboty...

pliss bądźcie cierpliwi :)

Pirx
08-07-2017, 12:38
Czekamy na odznaczenia. :)

Andrij Marszałek
08-07-2017, 12:48
Tobie zaraz miejsca na mundurze zabraknie. :>

Pirx
17-07-2017, 07:59
Przypominam się z pucharem. Bo WKA stoi w miejscu i trochę nudnawo się zrobiło.

Jeżeli urlopy będą coś wstrzymywały to trudno, ale coś zawsze można pograć. Plus ludziom wróci chęć do gry i trenowania.

Bo już chyba wszystko ustalone: system pucharowy, zasady z sezonu zasadniczego zostają, gramy nacjami niewykorzystanymi w sezonie zasadniczym. Do 2 zwycięstw.

Proponuję, żeby przy losowaniu gracze z 1 miejsc grali z graczami z 2 miejsc z innych lig.

PS: odznaczenia :D

Nieznajomy
17-07-2017, 10:47
Popieram, teraz nie ma nawet z kim grac wieczorami...

bachus81
17-07-2017, 12:42
Trzeba sprawdzić kto z pucharowiczów może grać. Jeśli będą braki w składzie to zróbmy nowy turniej, coś w stylu krwawych igrzysk.

Pirx
29-07-2017, 21:48
Prośba o rozpisanie Półfinałowych bojów.

Pirx
01-08-2017, 08:20
W Finale proponuję walkę do 5 zwycięstw. A co, bawmy się. :) Może wreszcie udałoby się pograć "niegrywalnymi" nacjami. ;) Czas odkryć na nowo nowe zasady. :P

Nieznajomy
04-08-2017, 09:32
Do 5 to troche hoho .

Widzisz jak Cie ladnie rozgrzalem Bachus :p gratki finalu