PDA

Zobacz pełną wersję : DMUC 5.0



Tothamon
21-01-2010, 17:14
Mam dość nietypowy problem. Zainstalowałem DarthMod Empire Ultimate Commander. Ładuję z DarthMod Launcher'a grę. Wybieram kampanię, kraj i gram. Kończę grę i robię sejwa. Nawet dwa. Na drugi dzień próbuję wczytać sejwy i nie mogę. Podczas ich wczytywania nagle ekran się zaciemnia a potem wywala mnie do pulpitu (gra oczywiście znika) Zostaje tylko zakładka DMUC z której odpala się ustawienia. Nie wiem co jest grane. Co mam zrobić? Odinstalowałem DMUC i zainstalowałem z powrotem - to samo. Ktoś pomoże? Dodam, że wcześniej miałem zainstalowanego jednego z pierwszych DarthModów, ale nie grałem od jakichś 4-5 miesięcy. Empire mam już przez Steam'a upgreadowanego do wersji 1.5. Wydaje mi się, że spełniłem wszystkie warunki. W normalną kampanię gram bez problemu. Save'y ze zwykłej kampanii też ładują się bezproblemowo.

Pozdrawiam
Tothamon

Tothamon
25-01-2010, 07:21
Żeby było jeszcze śmieszniej, to Grand Campain odpalany z okna Darthmoda działa jak należy i nie ma problemów z zapisywaniem gry i odczytywaniem. Natomiast Ultimate zapisów swoich nie wczytuje...

Gasza
27-01-2010, 06:56
Podbijam. Mam ten sam problem. DMUC nie wczytuje save'ów. Będę, zapewne podobnie do przedmówcy wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

Edit: Problem rozwiązany.
Zrobiłem tak:
1. Zainstalowałem ETW.
2. Zainstalowałem DMUC 5.0
3. Upgrade'owałe DMUC do ver. 5.1
4. Zainstalowałem Hotfix'a
Wszystkie potrzebne rzeczy i instrukcja: http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=317445