PDA

Zobacz pełną wersję : [EotH]ZiggydeMiki vs {SacredBand}Pop517 (Runda1)



Twój Mistrz
23-05-2017, 16:44
http://challonge.com/o5idzgzk
Proszę o podanie wyników, użytych nacji i obustronne potwierdzenie. Czas na rozegranie macie do wtorku do godziny 24 - 30 maja.
Po uzgodnieniu z administracją forum jedyny sposób na kontakt z ZiggyDeMiki to Steam ze względu na bana

Asuryan
23-05-2017, 22:05
Obustronnego potwierdzenia w tym temacie nie będzie z powodu bana na forum jednego z graczy. Nawet jeśli [EotH]ZiggydeMiki się w końcu ze mną dogada (a coś mu się z tym jakoś nie śpieszy), to minimalny okres odpoczynku od forum za założenie drugiego konta będzie wynosił miesiąc.

Pop517
26-05-2017, 22:59
Cześć ja mam caly weekend wolny i po 20 w tygodniu łap mnie na steamie.

Twój Mistrz
30-05-2017, 15:03
Dałeś radę się dogadać na steamie ?

Pop517
30-05-2017, 20:10
Póki co nie odpisał

Twój Mistrz
30-05-2017, 21:41
A kiedy pisałeś ? Jeżeli masz jakiegoś screena z wiadomości z datą to go przekaż - jak nie to zrobimy tak samo jak u Defungora.
Dam wam 3 dni przedłużki na dogadanie się i rozegranie meczu, jednak chciałbym zaznaczyć że nie oznacza to przestoju w turze będziecie mieli po prostu więcej meczy do rozegrania. Na przyszłość proponuję by napisać wiadomość i robić screena wiadomości - wtedy będę miał dowód że była próba połączenia- nawet gdyby był nieaktywny. W przypadku Ziggiego to musi się zgłaszać do mnie na steam z zażaleniami, ale również z jakimś dowodem próby połączenia, bez tego ani rusz.