PDA

Zobacz pełną wersję : special forces edition



OskarX
21-01-2010, 20:46
Witam, mam pytanie ,bo nigdzie nie mogę znaleźć, co daje "special forces edition" ? Nie kupiłem jeszcze etw ,a chciałbym wiedzieć co to daje ;) I czy lepiej to kupić :)

Nagano
21-01-2010, 21:06
Kilka dodatkowych jednostek.
http://store.steampowered.com/app/10600/

Mloody
21-01-2010, 22:23
Nie kupuj Empire! 23 lutego wyjdzie Napoleon: Total War.

Nagano
21-01-2010, 22:34
Dlaczego ma nie kupować Empire? Jakby nie patrzeć Empire to szersze spektrum możliwości. Większy świat, więcej nacji, jednostek :)

Napoleon to taki duuży dodatek.

Marquess Alec Fortescue
22-01-2010, 07:45
Wydaje mi sie, ze w stosunku do Empire Napoleon będzie czymś w rodzaju Alexandra do Rome. Możesz sobie kupić zwykłą edycje empire, a potem dokupić te pare jednostek za pare groszy na Steamie. Warto, bo niektóre z nich są naprawde świetne i nieraz zmienią losy bitwy. Na wyróżnienie zasługują huzarzy totenkopf, którzy są niesamowicie szybcy i efektowni w walce.

OskarX
22-01-2010, 14:07
Jako fan serii, muszę kupić, empire, a chciałem to właśnie zrobić, gdyż w lutym wychodzi assassins creed 2. Napoleon będzie musiał poczekać i stanieć :)

Marquess Alec Fortescue
22-01-2010, 16:26
Daruj sobie special forces. Cięzko będzie znaleźć, bo to było wydanie kolekcjonerskie. Nie wiem, czy zależy ci na pudełku (jak mi :)), słabym artbooku, czy tytułowych jednostkach.

Wystarczy, że sobie kupisz (w sklepie czy steamie) zwykłą edycję ETW, a potem dokupisz te jednostki w pakiecie razem z innymi żołnierzami za parę groszy poprzez Steam.

Amrod
22-01-2010, 16:49
Daruj sobie special forces. Cięzko będzie znaleźć, bo to było wydanie kolekcjonerskie. Nie wiem, czy zależy ci na pudełku (jak mi :)), słabym artbooku, czy tytułowych jednostkach.
Zapomniałeś o 5-minutowym soundtracku.

Marquess Alec Fortescue
22-01-2010, 18:56
Nie nazwałbym tego soundtrackiem, dlatego go nie uwzględniłem. I nie trwał 5 a 10 :P Przynajmniej utwór tytułowy był do odsłuchania, kiedy w grze byli ci durni indianie.

OskarX
22-01-2010, 19:18
Raczej nie mam zamiaru kupować jednostek do gry za euro. W empiku nie dawno widziałem empire, ale takiego z Indianinem na pudełko, co to było? :)

Nagano
23-01-2010, 10:06
Za 20 zł możesz kupić dodatek "Na wojennej ścieżce". To nowa kampania w Ameryce. Możesz walczyć 5 frakcjami indiańskimi: Irokezami, Czirokezami, Pueblosami, Plemionami Równin i Huronami. Dla Indian nowe jednostki, technologie, budynki i agenci.
Ja kupiłem ten dodatek jednak nie dla wojennej ścieżki, ale dla "Elite unit of the west". Jest to 15 dodatkowych elitarnych jednostek dla wojsk europejskich :)

W każdym razie myślę, że 20 zł to nie jest duży wydatek jak na taki dodatek i warto kupić.

OskarX
23-01-2010, 10:12
Mnie raczej nie kręcą Indianie [biorąc choćby przykład z kampanii ameryki w mtw2.] Ale wolę mieć kilka jednostek więcej niż mniej ;) Nie ma wyjścia, albo kupić jednostki za euro przez steam, albo nie potrzebne dodatek za 20 zł:( Czy ten dodatek dodaje wszystkie dostępne elitarne, nowe jednostki do wszystkich frakcji?

Pampa
23-01-2010, 11:34
specjalna edycja jeszce w media expertach jest. Ale lepiej dokupić przez steam wychodzi taniej a masz to samo :)

OskarX
23-01-2010, 12:04
Czy ten dodatek na wojennej ścieżce dodaje wszystkie dostępne elitarne, nowe jednostki do wszystkich frakcji?

Nagano
23-01-2010, 12:20
Tylko Elite Unite of the West

do ściągnięcia przez Steam dostępne są jeszcze Special Forces z edycji kolekcjonerskiej i Elite Units of America

Mam tylko EUotW i jest nieźle z ilością jednostek, ale kupując jeszcze te 2 pakiety jednostek masz baaardzo zróżnicowaną armię dostępną dla Wlk. Brytanii i USA

OskarX
23-01-2010, 12:21
Czyli rozumiem ,że najlepiej ściągnąć wszystkie przez steam:(:( bo nie będę kupował dodatku za 20 zł, a potem jeszcze jednostki na steam EHH

Marquess Alec Fortescue
23-01-2010, 17:46
Jakby to wielkie pieniadze byly... Fan serii, a tak zrzedzi i sie dwoch zlociszy nie chce pozbyc na rzecz gry :P

OskarX
23-01-2010, 18:57
No człowieku, co to za debilicyzm żeby do gry dokupywać nowe jednostki, może niedługo puszczą grę bez niczego i trzeba będzie dokupywać? Poza tym chcę kupić raz ,a porządnie, nie co chwilę jakies jednostki przez steam dokupywac.

Marquess Alec Fortescue
24-01-2010, 13:58
Co ma debilizm do wspierania i uzupełniania fajnej gry? Sega wydała, może robić co chce. Jak się nie podoba, to nie płacisz. Te jednostki naprawdę nie są drogie i dodają wrażeń do gry. Debilizmem natomiast byłoby ściąganie tak tanich rzeczy i przerabianie sobie gierki, żeby mieć je za darmo 'bo mi się należy', 'bo powinny być w grze od początku'. I wyobraź sobie, że spora część użytkowników tego forum kupiła sobie te parę jednostek, w ten sposób pokazując wszystkim swój 'debilicyzm'.

Te jednostki zostały stworzone po premierze gry, więc jednak ktoś pracował 'po godzinach' nad nowymi teksturami. I wykonał dobrą robotę, bo żołnierze z Elite Units of America wyglądają zabójczo (Brunszwiccy dragoni i 33-ka <3).

OskarX
24-01-2010, 16:09
Dobra, nie mam zamiaru się o to kłócić i tak każdy ma swoje zdanie, swoją drogą w empiku już został sam empire, więc chciałbym dokupić WSZYSTKIE dodatkowe jednostki z jednym razem...czy jest to możliwe ?!

Janek
24-01-2010, 16:41
Dobra, nie mam zamiaru się o to kłócić i tak każdy ma swoje zdanie, swoją drogą w empiku już został sam empire, więc chciałbym dokupić WSZYSTKIE dodatkowe jednostki z jednym razem...czy jest to możliwe ?!

Nie.

Marquess Alec Fortescue
24-01-2010, 17:04
Jak 'nie', jak 'tak'? Jeśli dodasz je wszystkie na Steamie do koszyka. :) *przelicza* Razem będzie 6,50. Wbrew pozorom, Steam jest bardzo prosty w obsłudze i bezpieczny przy zakupach. Nie ma uciążliwych rzeczy, takiego typu, że przy podawaniu informacji o karcie, trzeba billing address co do joty podać...Ba, jest nawet niepotrzebny. Żadnych blokad regionalnych przy zakupach (eg. karta polska użyta gdzieś dalej na zachodzie).

OskarX
24-01-2010, 19:24
Kupie przez steama all jednostki-jeśli oczywiście pomożecie ;) Swoją drogą mi wyszło 7,47 euro ;) Widziałem również empire za 50 euro :shock: Czy te ceny są faktycznie w euro czy mi się coś pomyliło xD

Marquess Alec Fortescue
24-01-2010, 20:14
Bo na zachodzie, ludzie zarabiaja, jak ludzie... : /

hubur
25-01-2010, 00:05
Witam
mam pytanko mam ETW + Specjal units ale na poczatku gdy gre kupilem i aktywowalem jednostki specjalne przez steam to niestety nie moglem grac w sieci wiec odinstalowalem jednostki specjalne teraz po tych kilku patchach pewnie juz wszystko gra a ja nie moge aktywowac tych jednostek poniewaz mam komunikat ze juz aktywowalem. Teraz gram bez jednostek specjalnych poniewaz klikalem w steam prawym na empire własciwosci i sa tam na liscie jednostki specjalne a co dziwne jak niby chce kupic ten dodatek pokazuje sie opcja kup jako prezent czyli nie moge dla siebie jak moge rozwiazac moj problem? czy ponowna instalacja jest nie unikniona.?
czekam na jakies info pozdrawiam
hubur
p.s
aha nie witalem sie z nikim poniewaz czasami tu bywalem od czasow Romka ale konto mi juz zniknelo i zarejestrowalem sie ponownie na ten sam login...

Amrod
25-01-2010, 00:07
Ale jakim cudem mogłeś odinstalować SF skoro one były od początku rozgrywki a kod tylko je odblokowywał. Zauważ, że pojawią się one albo tylko w multi w odpowiedniej epoce, albo w single player po wybudowaniu jakiejś budowli albo opanowania regionu.

hubur
25-01-2010, 10:05
Nie mam pojecia jakim cudem ale je odinstalowalem na 100 procent bo jak byly zainstalowane nie moglem grac w sieci a pozniej moglem no i teraz jak sprawdzam wersje to mi pokazuje ze mam do zakupienia czy zainstalowania jednostki specjalne i dziwne bo nie moge tego juz aktywowac tym kodem czy bez reinstala sie nie obejdzie...?? aha jesli odinstaluje i zainstaluje ponownie znowu czeka mnie sciaganie wszystkich latek patchy itp..?? pozdrawiam
hubur

Marquess Alec Fortescue
25-01-2010, 16:36
Prawy klik na ikonke Empire w zakladce My Games -> Properties -> DLC

Zobacz, czy swoje jednostki nie sa przypadkiem odznaczone. A jak nie to zaznacz krokiewka.