PDA

Zobacz pełną wersję : [EotH]ZiggydeMiki vs Defungor (Runda 2)



Twój Mistrz
24-05-2017, 13:51
http://challonge.com/o5idzgzk
Proszę o podanie wyników, użytych nacji i obustronne potwierdzenie. Czas na rozegranie macie do wtorku do godziny 24 - 30 maja.
Po uzgodnieniu z administracją forum jedyny sposób na kontakt z ZiggyDeMiki to Steam ze względu na bana.

Asuryan
24-05-2017, 21:29
Zmieniłem bana ZiggyDeMiki na czasowy - na okres 1 miesiąca licząc od teraz.

Twój Mistrz
30-05-2017, 15:04
Defu udało się dogadać ?

GoldeRoX
30-05-2017, 15:13
Z tego co ja ustaliłem {razem z Andrjijem który zezwolił} > o ile zostanie rozegrana bitwa > mam pozwolenie na potwierdzanie meczy w imieniu Zigiego + Jeżeli nie ma kontaktu z Zigim > mogę się z nim skontaktować.

Andrij Marszałek
30-05-2017, 16:51
No to jest mało istotne akurat. Co z meczem?

Defungor
30-05-2017, 18:39
Kontakt jest utrudniony szczególnie, że Ziggiego na steamie prawie wgl nie widać, a na forum ma bana. Także nie wiem co z meczem ale dawanie do ligi zbanowanego typa znacznie utrudnia ustalanie spotkań.

GoldeRoX
30-05-2017, 18:40
Kontakt jest utrudniony szczególnie, że Ziggiego na steamie prawie wgl nie widać, a na forum ma bana. Także nie wiem co z meczem ale dawanie do ligi zbanowanego typa znacznie utrudnia ustalanie spotkań.

Pogadam z nim > ja jestem łącznikiem jedynym + mam zgodę na wypowiadanie się w jego imieniu >>> coś szczególnego mam przekazać ?

Defungor
30-05-2017, 18:45
Jak pisałem do kaszanki, w każdy dzień po 18 mogę grać bez problemu.

Twój Mistrz
30-05-2017, 22:08
Dobra dam wam 3 dni przedłużki na dogadanie się i rozegranie meczu, jednak chciałbym zaznaczyć że nie oznacza to przestoju w turze- będziecie mieli po prostu więcej meczy do rozegrania. Na przyszłość proponuję by napisać wiadomość i robić screena wiadomości - wtedy będę miał dowód, że była próba połączenia- nawet gdyby był nieaktywny. W przypadku Ziggiego to musi się zgłaszać do mnie na steam z zażaleniami, ale też ze screenem najwyżej odbiorę go na mailu.