PDA

Zobacz pełną wersję : Dziedzic



Kretson
22-01-2010, 20:07
Czy da się jakoś zmienić dziedzica frakcji?
Chodzi o to, że zanim syn księcia dorośnie to ten książe zostaje królem, a nowym dziedzicem zostaje jakiś frajer.
Pozdrawiam

Fallen
22-01-2010, 20:11
nie
cyba że pogrzebiesz w plikach

Kretson
22-01-2010, 20:48
Dzięki za szybką odpowiedź.

Huzi
23-01-2010, 07:53
Da się. Na nowego dziedzica wybrany zostaje najbardziej wartościowy generał. Wystarczy, że wybierzesz sobie jakiegoś młodego i zdolnego generała i poślesz go na front, a jeszcze lepiej - na krucjatę. Chłopak zdobędzie kilka przydatnych cech co zwiększy jego szanse. Przydatne są też małżeństwa z własnymi księżniczkami (jeśli mają sporo uroku, no i wydać ją możesz tylko za generała, a nie za członka rodziny).

kuroi
23-01-2010, 10:29
Da się. Na nowego dziedzica wybrany zostaje najbardziej wartościowy generał. Wystarczy, że wybierzesz sobie jakiegoś młodego i zdolnego generała i poślesz go na front, a jeszcze lepiej - na krucjatę. Chłopak zdobędzie kilka przydatnych cech co zwiększy jego szanse. Przydatne są też małżeństwa z własnymi księżniczkami (jeśli mają sporo uroku, no i wydać ją możesz tylko za generała, a nie za członka rodziny).

ee wątpię? -.- Z tego co pamiętam, to w średniowieczu panowała monarchia i władze dostawał najstarszy syn króla...

Secret_Matrix
23-01-2010, 12:19
A moze by tak zabic dziedzica za pomoca zabojcy tylko jak?

kuroi
23-01-2010, 12:22
A moze by tak zabic dziedzica za pomoca zabojcy tylko jak?
Swojego raczej się nie da.
Ale zawsze można wysłać dziedzica na samobójcza misję :)

Huzi
23-01-2010, 15:11
ee wątpię? -.- Z tego co pamiętam, to w średniowieczu panowała monarchia i władze dostawał najstarszy syn króla...
Prawda (acz nie wszędzie), ale Medieval aż tak historyczny nie jest. ;)

Grandal
23-01-2010, 17:34
Ale zawsze można wysłać dziedzica na samobójcza misję :)
W tej kwestii to jest jedyne wyjście. Sam jeden jak palec niechciany dziedzic frakcji na pełną armię zatwardziałych wrogów. Bitewka, byle nie z automatu... walimy nim w największy gąszcz bitewny, żeby uciec nie mógł jak mu to do łba przyjdzie i już mamy nowego dziedzica frakcji. ;)

Fallen
23-01-2010, 17:50
a jeśli mam dziesięciu synów
to.........
A czy nie jest tak że najstarszy syn dostaje królestwo i rękę jakiegoś babsztyla :lol:
A najmłodszy jest moim wybrankiem
załóżmy
1 syn-40
2 syn-35
3 syn -30
4 syn-25
5 syn-24
.......
10 Mój wybranek lat 17

O to mi chodzi.

kuroi
23-01-2010, 19:40
a jeśli mam dziesięciu synów
to.........
A czy nie jest tak że najstarszy syn dostaje królestwo i rękę jakiegoś babsztyla :lol:
Przecież napisałem wyżej, że najstarszy syn dostaje królestwo ^^

Andsztal
24-01-2010, 12:48
Niekoniecznie najstarszy syn. Bo np. gdy w chwili objęcia tronu Król ma małoletniego syna (takiego, który nie występuje jako postać na mapie kampanii) albo nie ma syna to korona idzie na brata, albo bratanka.