PDA

Zobacz pełną wersję : Napoleon Total War Kampania Multiplayer



Nantz
17-07-2017, 09:06
Witam wszystkich serdecznie :)
Jestem nowy na forum, ponadto pisze z pracy zatem z góry przepraszam ewentualne złe miejsce tego posta oraz inne błędy.

Moje Pytanie dotyczy rozgrywki Multiplayer w Napoleonie. Mianowicie chciałbym zapytać czy jest możliwość rozegrania kampanii multiplayer w więcej niż 2wie osoby?
Wraz z kolegą rozgrywamy bitwy i przymierzamy się do kampanii, wykorzystujemy mod "DarthMod Napoleon v2.65 "Epic Edition"

Chcieli byśmy namówić kogoś z rówieśników do kupna i gry z nami, lecz nie mamy pewności czy będzie on mógł grac z nami kampanie multiplayer, ponieważ z tego co wiemy jest ona dedykowana dla 2 os, lecz czy jest możliwość więcej, chociażby 3 lub w 4rech ? Może jest jakaś możliwość, może ktoś pomoże :)

Nikczemnik
17-07-2017, 09:09
Niestety, wydaje mi się że nie ma takiej możliwości :/ .

Nantz
17-07-2017, 09:12
Niestety tego się obawiałem :( Gra genialna, lecz niestety gra większym gronem jest czymś co naprawdę satysfakcjonuje. Może jednak ktoś próbował, znajdzie się możliwość poprzez jakąś modyfikację lub coś podobnego ;)
Z tego co się orientuje nawet tak lubiany przez graczy ostrzał szeregami jest możliwy w napoleonie poprzez zastosowanie pewnej modyfikacji :) Dzięki za odpowiedz i poczekam aż więcej osób się wypowie :)

Asuryan
17-07-2017, 10:23
Nie tylko w NTW nie ma takiej możliwości, ale także w późniejszym Shogun 2, Rome 2, Attila czy Warhammer. Jedynie same bitwy można grać w więcej niż 2 osoby.

Nantz
17-07-2017, 11:03
Zatem rozumiem, miałem różne spekulacje ale najlepiej zapytać w takim miejscu gdzie są sami wyjadacze serii :) :) :)
W takim razie zostają nam tylko bitwy jeżeli chodzi o multiplayer większa ilością osób niż dwie. Czy któryś z was mógł by nam polecić jakąś ciekawą modyfikację ?
Jesteśmy zwolennikami jak największego realizmu w tego typu grach, cenimy sobie go dlatego też nasz wybór padł na Darthmoda, lecz mogliśmy wybrać go również z niewiedzy, bo być możne jest jeszcze lepsza modyfikacja zmieniająca tę grę na jeszcze lepszą?

Nikczemnik
17-07-2017, 20:33
Darthmod jest wg. mnie najlepszy.

Nantz
22-07-2017, 22:56
Faktycznie, przetestowałem inne i ten wydaje się być najlepszy. Mam nadzieję że Napoleon Total War 2 jednak powstanie :)

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi w tym temacie i rozwiania wątpliwości ;).