PDA

Zobacz pełną wersję : zapisane bitwy w empire total war



rolpa120
25-01-2010, 20:36
może mi ktoś powiedzieć jak zapisaną bitwę z gry znaleźć i przenieś np. na pulpit ? może mi ktoś pomóc z góry dzięki

Demon
26-01-2010, 12:33
Chodzi ci o powtórkę? Jej nie można przenieść na pulpit, tylko odtworzyć w grze. Chodzi o to że to nie jest filmik tylko takie coś (nie wiem co :lol: ) w którym możesz zmieniać położenie kamery. Jak chcesz mieć filmik z powtórki bitwy to ją nagraj np. frapsem, albo innym programem. To już zależy od ciebie.

rolpa120
26-01-2010, 14:01
tak chodzi mi o powtórki a co to jest ten fraps czy coś ?

Demon
26-01-2010, 14:24
Fraps to program do nagrywania filmów w komputerze. Na przykład grasz sobie w Empire, włączasz frapsa, po jakimś czasie go wyłączasz i masz filmik. Poszukaj też innych programów w Google, bo we frapsie możesz nakręcać max 30 sekund-inaczej trzeba się rejestrować. Takich programów jest naprawdę dużo, wystarczy tylko trochę posiedzieć i poszukać.

Żeby nakręcić film włącz najpierw program do nagrywania, potem powtórkę w grze i ustawiaj kamerę jak chcesz (pamiętaj że wszystko co na ekranie będziesz miał potem w filmiku), dlatego ja potem obrabiam go w Movie Makerze. Jak się w to wciągniesz to odejść nie będziesz mógł. U mnie tak było. Pzdr :lol:

rolpa120
26-01-2010, 14:35
ThX