PDA

Zobacz pełną wersję : Twoja ulubiona rasa (bądź frakcja) w Warhammerze Fantasy :)



Kasquit
21-08-2017, 16:11
https://vignette1.wikia.nocookie.net/labibliotecadelviejomundo/images/3/31/Razas_de_Warhammer_imagen_tercera.jpg/revision/latest?cb=20160723132210&path-prefix=es
Witajcie!
Dzisiaj chciałbym się dowiedzieć, jaka rasa (bądź frakcja) z Warhammera Fantasy Battle jest najbardziej przez Was lubiana.
Rozumiem, że można lubić kilka frakcji, ale chcę wiedzieć, którą byście grali, gdybyście mogli grać tylko jedną frakcją (bo np. nie stać was by było na więcej).
Moją ulubioną rasą w Młotku są oczywiście Skaveni, gdyż wyglądają bardzo zacnie oraz śmiesznie piszczą! :D
Czekam na głosy w ankiecie. :)
Opcje w ankiecie są podane w kolejności alfabetycznej, jakby co. :)

SaperHeart
21-08-2017, 17:01
Zapomniałeś dodać Battle* ;) Bo niektórzy myślą, że chodzi Ci o komputerowego odpowiednika i dziwią się, że Norski brakuje ;P Napisz "Warhammer Fantasy Battle" i każdy będzie wiedział, że chodzi Ci o figurkową wersję gry.

Kasquit
21-08-2017, 17:12
Zapomniałeś dodać Battle* ;) Bo niektórzy myślą, że chodzi Ci o komputerowego odpowiednika i dziwią się, że Norski brakuje ;P Napisz "Warhammer Fantasy Battle" i każdy będzie wiedział, że chodzi Ci o figurkową wersję gry.

Jeżeli dodam "battle" to boję się, że dostanę osta za niewłaściwy dział, już dostałem za to, że niby zdublowałem temat, a to był bug przez opcję "cofnij"!

SaperHeart
21-08-2017, 17:31
Jeżeli dodam "battle" to boję się, że dostanę osta za niewłaściwy dział, już dostałem za to, że niby zdublowałem temat, a to był bug przez opcję "cofnij"!

Nie dostaniesz, ponieważ WFB jest związany z TWW. Pamiętaj, że całe TWW bazuje na WFB, więc pisząc o WFB to tak jakbyś pisał o TWW.