PDA

Zobacz pełną wersję : Patch 1.2



Bzyqusek
27-01-2010, 10:51
Siema, czy mógł by ktoś podać linka do patcha 1.2 bo szukam i szukam a znaleźć nie mogę :/

Vedymin
27-01-2010, 10:53
Na Steamie samo ci się zaktualizuje do 1.5.nie musisz nic szukać, no chyba, że masz pirata, ale wtedy nie licz na pomoc

Bzyqusek
27-01-2010, 10:56
Właśnie nie chce tego patcha 1.5

Vedymin
27-01-2010, 10:59
Wydaje mi się, że nie masz wyboru, jeżeli nie zaktualizujesz, to nie włączysz gry. Będzie pisać, że gra nie przygotowana i nic nie zrobisz. Taki urok Steama

Bzyqusek
27-01-2010, 11:18
Zacząłem ściągać i leci transfer 1kb/s :( :( Za szybko sobie nie pogram :roll:

Marquess Alec Fortescue
27-01-2010, 16:11
Mozesz zainstalowac gre w trybie (odłączyć neta) offline. Tzn... Nie jestem pewien, ale jesli zarejestrujesz gre na steamie i pojawi sie na liscie gier (niezainstalowana). Nie pamietam, czy to bylo w opcjach, czy po prawym kliku na ikonke gry ale JEST (na 100%) opcja disable auto updating. Wiec mysle, ze jest zainstalujesz gre z plyty podczas gdy steam jest w trybie offline (wczesniej jednak musisz ja zarejestrowac - dane sa przechowywane na twoim kompie, wiec bedzie wiedzial, ze masz ta gre zarejestrowana i nie bedzie krzyku, chyba). No i zanim sie do neta podlaczysz po zainstalowaniu gry kliknij w ikonke i zaznacz, zeby nie pobieralo patchy. Powinno pomóc... Mam nadzieje, ale nie testowałem tego