PDA

Zobacz pełną wersję : Karty Jednostek w grze Rome total war Barbarian Invasion



kamil50
22-09-2017, 12:24
zmieniłem jednostkę bucellari z zachodniego Rzymu na bizantyjski Rzym.Zrobiłem prawie wszystko Ale nie jestem do końca pewien jak umieścić 2 karty jednostki bucellari i nie jestem pewny na 100% ale czytałem na angielskiej stronie i z tego zrozumiałem że wystarczy przekopiować te 2 karty z folderu empire_west do empire_east w katalogu UI.Tylko nie mogę znaleźć w pełni darmowego programu który zmieni mi kolory z czerwonego (zachodni Rzym) na fioletowy (Bizancjum) jednym kliknięciem. Myślę że Windowsowy paint by się nadał ale nie wczytuje mi pliku (pisze że nieprawidłowy format pliku).Powiedzcie mi tylko co mam wpisać w googlu żebym nie szukał po omacku.Powiedzcie mi też czy jak chcę przenieść w grze słonie z panstwa sasanidów do bizancjum to muszę modyfikować karty tej jednostki (pozmieniać coś w wyglądzie) czy wystarczy poprzenosić pliki?Dziękuję za szybką odpowiedź;););).Jeżeli to jest zły dział to przepraszam.

Krwawy_Baron
22-09-2017, 17:09
Pobierz program paint.net, dosyć prosty w obsłudze i większość formatów czyta.

Chociaż właściwie to karty jednostek możesz przenieść od Zachdoniego Rzymu - mają one jedynie wartość estetyczną. Grunt abyś miał dobrze tekstury pod model żołnierzy przypisane.