PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki jest najnowszy patch?



gajtas1
27-01-2010, 21:44
Witam, zainstalowałem ETW i się coś aktualizowało, czy mam najnowszego patcha czy muse go instalować? jak tak to jak on się nazywa i z kąd go pobiore?? Za pomoc dziękuję.

Zib
27-01-2010, 23:55
Specem od ETW i Steama nie jestem, tym bardziej na bieżąco, ale wydaje mi się że wystarczy mieć włączonego steama, wszystkie aktualizacje potrzebne do gry pobiorą się automatycznie.Jeżeli ETW odpala Ci i możesz grać to wydaje mi się, że masz już zaktualizowane, nigdy nie słyszałem o patchach które trzeba pobierać i instalować tak jak zazwyczaj.Mogę się mylić bo pewny swojego zdania nie jestem.

Herr Puzon
28-01-2010, 06:59
Przy włączeniu empire steam sprawdza twoją wersje gry jeżeli jest stara gra się nie włącza tylko pobiera aktualizacje a jeżeli jest to aktualna wersja gry Empire się włącza bez problemów i cieszysz się grą więc się nie bój jeżeli grasz a masz neta włączonego (steam nie jest w trybie offline) to masz najnowszą wersje. pzdr

gajtas1
28-01-2010, 12:33
To w takim razie dlaczego gdy chcę sobie zagrać z kimś przez neta to żaden server mi nie działa ponieważ jest napisane ,że gospodarz ma inną wersje gry?

Przemysł II
28-01-2010, 14:38
To w takim razie dlaczego gdy chcę sobie zagrać z kimś przez neta to żaden server mi nie działa ponieważ jest napisane ,że gospodarz ma inną wersje gry?
prawdopodobnie ma zainstalowanego moda na swoją wersję i ty nie możesz dołączyć do tej gry