PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zainstalować moda



rolpa120
29-01-2010, 17:13
mam moda do empire i nie wiem jak znaleźć folder na dysku c w instrukcji pisze C:\Documents and Settings\YOURNAME\Application Data\The Creative Assembly\Empire\scripts nie umiem tego znaleźć słyszałem że jest jakieś ukrywanie plików przez komputer i tżeba coś zrobić żeby nie były ukryte tylko nie wiem co jestem w tym zielony proszę o pomoc

Demon
29-01-2010, 20:17
Miałem ten sam problem, ale sobie poradziłem. Znalazłem go funkcją wyszukaj z zaznaczeniem na to, żeby szukał też w ukrytych folderach. Powinno pomóc.

PS. Zrób sobie jeszcze skrót do folderu i wklej go na pulpit, tak dla bezpieczeństwa :lol:

rolpa120
29-01-2010, 20:25
A gdzie to jest z tym zaznaczeniem ? mógłbyś bardziej ze szczegułami ?

Demon
29-01-2010, 20:30
Najpierw otwórz funkcję wyszukaj, potem pliki i foldery i wpisz nazwę The Creative Assembly. Kiedy komputer nic nie znajdzie pojawi się funkcja: Szukaj w ukrytych, czy jakoś tak, i szukaj jeszcze raz. Oczywiście ja opisuję sposób dla XP więc jeśli masz vistę to nie wiem czy to zadziała.

PS. Domyślam się że ten mod po to, aby poprawić jakość dymu, tak? :lol: :lol: :lol:



viewtopic.php?t=3231 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?t=3231)

Odpowiedź do ostatniego postu:

Nie, nic to nie da. Będzie tak samo jak jest, tylko steam doda nowe osiągnięcie.

rolpa120
29-01-2010, 21:07
Kurcze a ja mam viste. A mam moda jakiegoś pirackiego można grać piratami i nowe jednostki.