PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wydajnością



DeMichels
31-01-2010, 20:37
Nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, ale mimo iż mój komputer spełnia wszystkie wymagania gry, to ta mi sie zacina(ustawienia wg gry optymalne). Dopiero na średnich lub niskich da się grać bez zacinania się itp. Podam jeszcze specyfikacje komputera:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2100 MHz
Pamięć RAM: 4GB
Karta graficzna: NVIDIA G105M 512MB
Nie wiem co może powodować tak niską wydajność podczas gry.

Herr Puzon
31-01-2010, 20:49
Sprawdź sterowniki karty graficznej

DeMichels
31-01-2010, 20:53
No właśnie to jest kolejny problem bo mam najnowsze :(

rolpa120
31-01-2010, 23:03
Ja dożucam się do Autora.Może ktoś pomóc tylko nic nie wiem o tych sterownikach do karty może mi to ktoś wyjaśnić.?

DeMichels
01-02-2010, 15:16
A mógłby ktos chociaz podać swoją konfigurację ustawień graficznych? Chodzi mi o tą konfiguracje w przypadku gry w Empire na laptopie.

rolpa120
01-02-2010, 17:48
Ej DeMicheles czy jak oddalasz widok to jednostki zamieniają się w takie szare bryły?

Marquess Alec Fortescue
01-02-2010, 18:19
chcesz specyfikacji? Proszę:

płyta g(ł)ówna asus p5ne-sli
procek quad core 2.40 ghz
4gb ram
EVGA geforce 275gtx (nie polecam. czemu? za chwilę)
monitor 1440 x 900
Zasilacz ponad 700w

Otóż Empire tnie się niczym emo po rozstaniu z dziewczyną. Nie tylko, ale do tego na polu bitwy znikają jeźdzcy z koni, żołnierze strzelają niewidzialnymi muszkietami, kawaleria walczy bez szabel i żołnierze mają dziury w brzuchah/ramionach/nogach. Z mapy kampanii znikają wioski i flagi...
Karta jest beznadziejna i totalnie nie wyrabia... (tnie nawet w team fortress 2 i wyskakują komunikaty, że display driver is not responding ;)) Empire chodził lepiej na mid/high z geforce 8800gt. I jak tu nie być wkurzonym zbierać 1000 zlotych na kartę, która potem okazuje się być dobra tylko, jako podstawka na piwo?

DeMichels
01-02-2010, 21:26
Ej DeMicheles czy jak oddalasz widok to jednostki zamieniają się w takie szare bryły?
Tak jest w przypadku ustawienia na niskiej albo średniej grafice.

chcesz specyfikacji? Proszę:

płyta g(ł)ówna asus p5ne-sli
procek quad core 2.40 ghz
4gb ram
EVGA geforce 275gtx (nie polecam. czemu? za chwilę)
monitor 1440 x 900
Zasilacz ponad 700w

Otóż Empire tnie się niczym emo po rozstaniu z dziewczyną. Nie tylko, ale do tego na polu bitwy znikają jeźdzcy z koni, żołnierze strzelają niewidzialnymi muszkietami, kawaleria walczy bez szabel i żołnierze mają dziury w brzuchah/ramionach/nogach. Z mapy kampanii znikają wioski i flagi...
Karta jest beznadziejna i totalnie nie wyrabia... (tnie nawet w team fortress 2 i wyskakują komunikaty, że display driver is not responding ;)) Empire chodził lepiej na mid/high z geforce 8800gt. I jak tu nie być wkurzonym zbierać 1000 zlotych na kartę, która potem okazuje się być dobra tylko, jako podstawka na piwo?
Chodziło mi bardziej o ustawienia grafiki jakie macie na laptopach i wam gra płynnie chodzi, a co do tej wypowiedzi to zgadzam sie. Nowiutka karta graficzna i szkoda słów na to jak działa Empire. Szczeże mówiąc na starym komputerze stosunek jakości sprzętu do jakości grafiki i płynności gry jest lepszy

rolpa120
01-02-2010, 21:45
A ja mam na ustawieniach Bardzo Wysokich i jak trochę oddale widok to mi się zmieniają jednostki w takie bryły szare. I grać mi sie niechce wtedy. :cry: