PDA

Zobacz pełną wersję : Brak miast na mapie bitewnej.



MaciekSoad
31-01-2010, 21:28
Chcialbym sie dowiedziec czemu jak oblezam miasto to sa 3 bundynki na krzyz a na trailerach byly cale duze miasta pokazane. oddalem stolice wrogowi (max poziom murow) i jak zaatakowalem to mi wyskoczyla forteca :shock: mozna to w opcjach jakos ustawic czy empire jest tak ubogi ze nawet miast nie ma /??

Herr Puzon
31-01-2010, 21:35
Nie stety screeny to jedno a gra to co innego to co widziałes to są te piękne zabudowane miasta....Temat taki już był poruszany nawet

Bieniu
01-02-2010, 11:51
Trafiłem na większą ilość domów w mieście 1/3 mapy o lużnej zbudowie. Miasto nie było fortyfikowane. Niestety nie pamiętam wielkości miasta.

Marquess Alec Fortescue
05-02-2010, 21:57
Są miasta - jeśli się przyjrzysz za fortem będzie miasto. Przed zaatakowaniem miasta atakuje się chyba właśnie fort w tej grze, gdzie stacjonują żołnierze :/

Nie próbowałem, ale może jak duże miasto nie ma fortyfikacji wybudowanych walka toczy się w mieście. A miasto to złe miejsce na toczenie bitew, więc nic dziwnego że bitwy toczą się przy fortach.

Kretson
16-02-2010, 20:30
W tych czasach raczej nie stosowano murów miejskich.

Walki powinny toczyć się o miasta, można by walczyć o każdą uliczkę.

kretu19955
16-02-2010, 21:50
Gdyby miasta wyglądały jak w Assasin's Creed to można by było. Jednak z tym co jest w ETW nie da rady.