PDA

Zobacz pełną wersję : Begining



Aneta
28-12-2017, 16:18
Witajcie :) Oglądałam na youtube zapowiedzi gry Total War i bardzo byłam zachwycona grafiką i efektami wojen w grze. Chciałam się spytać od czego powinnam zacząć jeżeli chciałabym grać w tę grę, gdzie się zalogować, jak stworzyć postać czy trzeba stworzyć postać, jak należy w to grać. Ogólnie grałam w Diablo ale ta gra przebija wszystko. :) Proszę o małe wskazówki dotyczące gry będę bardzo wdzięczna :)

Jutrzenka
28-12-2017, 18:35
Przede wszystkim to nie jest jedna gra, tylko cała seria. Po pierwsze zadaj sobie pytanie jaki okres czasu Cię interesuje i wtedy wybierz do tego pasująca grę:
Historia:
Starożytność - Rome 2
Mroczne Wieki - Attila
Średniowiecze - Medieval 2
Japonia - Szogun
Kolonializm - Empire
Napoleon - Napoleon

Fantasy:
Warhammer.

Żeby zagrać, oprócz posiadania gry, trzeba jeszcze założyć sobie konto na steam (platforma gier, taka jak np origin).

Shay Ruan
28-12-2017, 18:37
Witaj Anetko! Powinnaś zacząć od zakupy jednej z gier! Wybierz jakie klimaty lubisz i kupuj! Logować się jedynie na stimie musisz i tyla ;). Zaczynasz zwykle z małym państewkiem które rozbudowujesz ekonomicznie i werbujesz armie, którą podbijasz inne państwa lub prowadzisz z nimi stosunki dyplomatyczne(hue hue). To zupełnie inna gra od diablo.