PDA

Zobacz pełną wersję : Typy finału: Czeremis vs Murky



Arroyo
29-12-2017, 20:47
Zapraszamy do typowania wyniku finału.

Pyrrus89
29-12-2017, 23:51
Pewnie Czeremis jest faworytem, ale jeszcze z tak mocnym rywalem(no może poza Saperem) się w tym turnieju nie mierzył. Dla mnie 60% do 40% dla Czeremisa. W ankiecie zaznaczyłem 3:2.

Mist
30-12-2017, 11:02
Finał ciężka sprawa nie znam obu graczy ale stawiam na czarnego konia :) zapowiada się dobry gracz, swoją droga widzę że nikt się nie bije o niego więc rezerwuje go do SB. Czeremis już ma klan ale jakby była zmiana drużyny to też zapraszam na negocjacje transferowe xD

szewmich
30-12-2017, 12:38
Jak dotąd moje typy w tym turnieju się w ogóle nie sprawdzają, więc postawię na Murkiego. Jeśli się nie uda to przynajmniej będzie jakieś pocieszenie, że dobrze trafiłem.


Czeremis już ma klan ale jakby była zmiana drużyny to też zapraszam na negocjacje transferowe
A bardzo chętnie przygarniemy SB do Hakkapelitów, nowy narybek się przyda bo nasza sekcja warhammerowa póki co liczy razem ze mną i Satanem jakieś 2 osoby :D

Yoshiee
30-12-2017, 20:49
3:0 Murky
Bierzemy go do SB, przyda się nowa krew :D

Mist
30-12-2017, 21:49
Jak dotąd moje typy w tym turnieju się w ogóle nie sprawdzają, więc postawię na Murkiego. Jeśli się nie uda to przynajmniej będzie jakieś pocieszenie, że dobrze trafiłem.


A bardzo chętnie przygarniemy SB do Hakkapelitów, nowy narybek się przyda bo nasza sekcja warhammerowa póki co liczy razem ze mną i Satanem jakieś 2 osoby :D

Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy między klanami w takim razie, zgaduje że w obu klanach znajdzie się paru utalentowanych i utytułowanych graczy ;)

Pyrrus89
30-12-2017, 21:53
Jeszcze tylko trzeba poczekać na deklarację Murkiego, czy rzeczywiście chce być "klanowcem". ;)

SaperHeart
31-12-2017, 12:13
Jeszcze tylko trzeba poczekać na deklarację Murkiego, czy rzeczywiście chce być "klanowcem". ;)

Hehehe tylko nie przestraszcie chłopaka ;P

Uważam, że powinniśmy utworzyć Gildię, która będzie zrzeszała wszystkie Polskie klany i będzie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Sądzę, że nazwę już mamy (Polska Elita = PE). Co sądzicie o takiej inicjatywie ? Byśmy wspólnie sobie pomagali i podsylali wszystkie informacje na temat turniejów.

Pyrrus89
31-12-2017, 12:30
Jestem za. Co jakiś czas pojawiają się ciekawe zagraniczne turnieje i to za jakiś mniejszy hajs. Fajnie by było, jakby to nasze chłopaki coś zgarniali. Pragnę doczekać chwili, kiedy to nasi rodacy będą regularnie kopać tyłki Ninjahundom(za tego to nawet browara postawię ;) ) i innym Pippingtonom tego świata. :D

Szymblok
31-12-2017, 12:32
Też jestem za

@Pyrrus trzymam za słowo hahah :D

Pyrrus89
31-12-2017, 12:35
Też jestem za

@Pyrrus trzymam za słowo hahah :D

Dobra, ale to dopiero za dwa lata? Jeśli dobrze liczę? ;)

Arroyo
31-12-2017, 12:35
Jestem zdecydowanie za. Ja mogę być pośrednikiem - akurat mam kontakt z ShetlandApache - gość organizuje różne turnieje za mniejszą kasę. Jedynie ważne jest to, by członkowie gildii nawet jeśli pochodzą z różnych klanów, to żeby traktowali siebie na równi z innymi graczami ;) Wiecie, równość ponad klanowością.

Szymblok
31-12-2017, 12:39
Dobra, ale to dopiero za dwa lata? Jeśli dobrze liczę? ;)


Tak dobrze liczysz :D Ale nie martw się nie zapomnę XD

Hadvar
31-12-2017, 13:47
Popieram tą ideę, zwłaszcza że kilku tutaj graczy ma niezłe aspiracje na wysokie miejsca w turniejach międzynarodowych ;)

SaperHeart
31-12-2017, 13:54
Jak przyjadę do Wawy to wszystko przedyskutujemy.