PDA

Zobacz pełną wersję : Bug - walka w Grecji



Tothamon
02-02-2010, 13:40
Nie wiem jak u Was ale grając w Grand Campain na DarthModzie ilekroć dochodzi do bitwy na terenie dzisiejszej Grecji - podczas wczytywania bitwy wywala mi grę do pulpitu. Czy ktoś z Was też tak miał? Niedawno okazało się, że taki sam problem jest na półwyspie Azji Mniej*szej (tereny turcji). W Konstantynopolu jest ok ale już poniżej dziwna sprawa. A moja Rzeczpospolita chciała pobić Turków aż do Afrrryki :/

rolpa120
04-02-2010, 09:23
To nie graj na tym modzie i już.

Nagano
04-02-2010, 09:51
Auto-battle

Tothamon
04-02-2010, 12:33
rolpa120 - moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś wogóle nie wchodził na to forum. Nie dość, że nie pomogłeś - to pomijając żenujący charakter Twojej wypowiedzi, nie niosła ona żadnej konstruktywnej treści. Najwyraźniej zabrakło Ci wyobraźni i inteligencji by sobie uświadomić, że gdyby mi nie zależało na modzie, to bym wogóle posta na forum nie umieszczał. Pamiętaj, że lepiej nic nie mówić i udawać głupiego, niż coś powiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości... Kolejną część posta możesz sobie zdecydowanie odpuścić bo nie jest kierowany do Ciebie.

Wracając do tematu. Problem jest tylko w konkretnym miejscu na mapie. W żadnym innym miejscu nic takiego się nie zdarza - dlatego podejrzewam, że to jakiś bug. Ponawiam zatem pytanie do pozostałych osób, czy ktoś już z podobnym problemem się spotkał?

P.S. Nagano - tak właśnie robię kiedy jestem zmuszony, ale żadnej radochy z tego nie mam :)