PDA

Zobacz pełną wersję : Siedziba Mózgu



Zachar
19-02-2018, 21:40
2736

Przedstawiam wam Mózg...

Avasil
19-02-2018, 21:54
Cześć wszystkim,
Zachar poprosił mnie, żebym wziął na siebie część decyzji państw neutralnych w celu nadania ich ruchom jakiejś inteligencji, a jednocześnie było to uczciwe - nie będę miał dostępu do żadnych dodatkowych informacji o poszczególnych graczach.
Raczej niewielu z Was mnie zna, bo moja aktywność na tym forum ograniczała się wyłącznie do Kampanii Online na Medievalu 2.
Nigdy nie grałem w Rome 2, nie mówiąc już o WKA i zasady znam tylko z czytania, ale myślę że szybko się zaadaptuję i będzie ciekawie! :D

BolesławZapomniany
19-02-2018, 23:42
Powodzenia!

PawełGroźny
20-02-2018, 04:41
Miło mieć Cię na pokładzie Avasil! :D

Niesmiertelnik
20-02-2018, 19:30
Super super. Proponuję event - Cyrenejczycy są zauroczeni potęgą Ra i ich oddziały tłumnie porzucają swych satrapów zgłaszając się do armii którą dowodzi Marnypopis.:drunk:

Pirx
20-03-2018, 00:28
I jak się bawi najpotężniejszy gracz w rozgrywce, choć z mocno uwiązanymi rękoma? ;)

Avasil
20-03-2018, 08:03
Całkiem dobrze, już prawie nauczyłem się rozgrywki, szkoda że nie mam Rome i nie mogę oglądać swoich armii w boju. :D

GoldeRoX
04-04-2018, 18:23
Witajcie Massalscy ocaleni!

Thrawn w imieniu narodu Iberyjskiego oferuje wam pokój.

Czy "ostały naród" godzi się na taką ewentualność?

Avasil
05-04-2018, 08:02
Massalczycy zebrani w Mediolanie z chęcią podpiszą pokój z Mitth'raw'nuruodo, jednakże jeżeli chcą myśleć o przetrwaniu, to muszą wysunąć prośbę o reparacje wojenne w postaci 8000 dinarii.
Nie mamy złudzeń, że Arewakom zależy na odzyskaniu dawnej siły przez Massalię, ale umocnienie naszego miasta-państwa pozwoli mu stawić większy opór pozostałym najeźdżcom - wśród których jest Cesarz Pavulus Gaius Iulius.

GoldeRoX
05-04-2018, 08:21
Massalczycy zebrani w Mediolanie z chęcią podpiszą pokój z Mitth'raw'nuruodo, jednakże jeżeli chcą myśleć o przetrwaniu, to muszą wysunąć prośbę o reparacje wojenne w postaci 8000 dinarii.
Nie mamy złudzeń, że Arewakom zależy na odzyskaniu dawnej siły przez Massalię, ale umocnienie naszego miasta-państwa pozwoli mu stawić większy opór pozostałym najeźdżcom - wśród których jest Cesarz Pavulus Gaius Iulius.

Zgodzę się na koszt 2k deneri w możliwości spłaty na raty.

Tak mała kwota jest z generowana przez o wiele większą armie dysponującą w szeregach ludu Iberyjskiego, sama oferta jest ukazem naszego szacunku dla was.

Wojna z Rzymem jest kosztowna, lecz jeśli utrzymacie się na dość długo, lud Iberii będzie na was patrzeć przychylnie.

PawełGroźny
05-04-2018, 08:31
Wolą naszego Cesarza była ochrona ludu Massali przed barbarzyńcami którzy bestialsko dali mieszkańców na pożarcie ich ogarom. Arewakowie sprzymierzeni z waszym galijskim wrogiem będą palić wasze wioski. Rzym proponuje pokój Massali. Gdy galowie i iberyjczycy przełamią opór Rzymu zaleją również i was, także nie dajcie się zwieść barbarzyńcom.

GoldeRoX
05-04-2018, 08:40
Mogę również zaoferować na raty spłacane przez 15 tur 8k. Czekam na odpowiedź.

Zachar
05-04-2018, 08:51
Architekci sali audiencyjnej w Medhlan informują iż sala aktualnie jest zapełniona i nie sposób nowym emisariuszom dostać się do środka ( skrzynka PW full ;) )

PawełGroźny
05-04-2018, 12:50
Pragnę zauważyć iż rozkładanie reparacji od Arewaków na raty nie ma sensu gdyż jego galijski sojusznik może zakończyć zanim spłaci.

GoldeRoX
05-04-2018, 12:54
Ja chcę zapłacić / a na chwilę obecną większa część sumy przechodzi na kunszt militarny. Ja tylko mówie jaką mam sytuacje i to sam Massalijczyk zdecyduje czy chce w ten sposób czy prafnie odmowy.

Pirx
05-04-2018, 13:14
Ja mam tylko prośbę od strony technicznej, żeby ewentualne informacje o zawarciu pokoju i warunkach takiego układu znalazły się w ambasadzie państw neutralnych. Żebyśmy mieli wszystko w jednym miejscu, a nie w dwóch.

Zachar
05-04-2018, 13:25
Tak . Będę tam aktualizował. Tamten temat jest dla mnie dla suchych potwierdzeń i informacji . Ten dla Avasila i waszej twórczości