PDA

Zobacz pełną wersję : Multiplayer i patchowanie



Drako
03-02-2010, 14:56
Witam
Chciałbym się zapytać czy W Medieval II bez Kingdoms gra jeszcze dużo osób? Chodzi o to czy jest z kim grać. Jeśli tak to na jakim patchu?

Już kiedyś próbowałem patchować ale jak zainstalowałem patcha to zamiast np nazwy budynku miałem "Q r }" czy to znaczy że zły wersja językowa?

Grandal
03-02-2010, 16:19
Podstawą instalacji patchy jest instalacja odpowiednich wersji językowych.
W przeciwnym razie kwiatki są na porządku dziennym.

Drako
03-02-2010, 16:41
Aha czyli teraz ściągnę właściwą wersję.

Do poprzednich pytań dorzucam jeszcze jedno o taktyce. Lepiej ustawiać kawalerie za trzonem armii czy lepiej na skrzydłach by szybciej oskrzydlić wroga lub uratować piechotę od szarży wrogiej kawalerii. W multiplayer opłaca się inwestować w pieszych łuczników państwami takimi jak Niemcy lub Francja?

OskarX
03-02-2010, 16:44
Rób na początku strzelców, jak dużo piechoty to 2 szeregi. Kawaleria najlepiej po bokach [komp zawsze atakuje wszystkimi jednostkami "na chama" wiec, jesli zaatakuja to kawaleria zaatakuj za nimi [wyniki beda takie ,ze oni ci zabili 32 ludzi, a ty im 800. Na multi po prostu pograj i zobacz jak ci pasuję.

Drako
03-02-2010, 17:11
Sorry że upominam takiego doświadczonego wojaka jak ty :) ale przeszedlem juz kampanie z rok temu i teraz chciałem pograć multi i stąd moje pytania bo z człowiekiem trzeba się chyba bardziej pomęczyć.

To jak w końcu na jakim patchu powinienem grać żeby nie było pustek w poczekalni?

OskarX
03-02-2010, 20:46
Oczywiście na najnowszym [pod podstawkę to 1.3] W kingdoms to raczej gra tyle osób co nic, chyba ,że się ktoś umówi na grę. Na podstawce zawsze jest z kim pograc, w tym Polacy ;) Swoją drogą możemy zagrać 8-)

Drako
04-02-2010, 13:15
Bardzo chętnie stoczę kiedyś z tobą bitwę ale to w przyszłości jak podszkolę się trochę w rzemiośle :) nie chce przegrać,a tobie zabić tylko 10% wojsk :D