PDA

Zobacz pełną wersję : Elite Units of the East - nowe DLC do Empire



voitek
04-02-2010, 01:29
Przed chwila zauwazylem, ze w pre-orderze na Steam znalazlo sie nowe DLC do Empire - Elite Units of the East :D


Dodatek DLC Elite Units of the East do gry Empire: Total War™ oferuje 12 nowych jednostek elitarnych Państwa Marathów oraz Imperium Ottomańskiego do rozgrywki w grze Empire: Total War. Gra Empire: Total War bardziej niż wszystkie wcześniejsze gry z serii Total War zainteresowała się Wschodem, a ten materiał dodatkowy zawiera najlepsze jednostki z krain Wschodu. Większość tych żołnierzy zdobyła swoje doświadczenie na polu bitwy - niektórzy są nieustraszonymi rozbójnikami, z kolei inni to wojacy wyszkoleni w akademiach. Umożliwiają oni zastosowanie szerokiej gamy opcji taktycznych, które pozwolą onieśmielić i zastraszyć przeciwnika.

Po zakupieniu dodatku Elite Units of the East możesz odblokować 12 nowych elitarnych jednostek Wschodu w kampanii solowej w oparciu o poniższe warunki. Jednostki te będą również dostępne w grze wieloosobowej oraz w trybach gry solowej podczas grania odpowiednią frakcją.

Hajducy (Imperium Ottomańskie) — Żołnierze tej nieregularnej formacji posiadają umięjętności umożliwiające im przeżycie w górach oraz rozbójniczy spryt.



Wołoscy bojarzy (Imperium Ottomańskie) — Ta szybka lekka jazda ma prawo czuć się lepsza od swoich przeciwników, gdyż najlepiej czuje się w pościgach za przeciwnikiem.



Bośniaccy pandukowie (Imperium Ottomańskie) — Ci nieregularni żołnierze to doświadczeni harcownicy, ale potrafią również zaskoczyć przeciwnika w walce w bliskim kontakcie.



Czerkieska jazda pancerna (Imperium Ottomańskie) — Średniowieczna jazda w kolczugach może wyglądać mocno staroświecko, ale każdy przeciwnik, który ją zlekceważy, będzie tego gorzko żałować.



Armeńscy łucznicy (Imperium Ottomańskie) — Formacja pozornie archaiczna w erze prochu i rewolucyjnego fermentu, ale jej wyposażeni w łuki harcownicy stanowią wciąż niebezpieczną siłę.



Libijscy kuloglu (Imperium Ottomańskie) — Libijscy kuloglu to jazda pomocnicza, która może również walczyć pieszo, oddając zabójcze salwy z rusznic.



Strzelcy palestyńscy (Imperium Ottomańskie) — Strzelcy palestyńscy (Imperium Ottomańskie)



Kairscy janczarzy (Imperium Ottomańskie) — Kairscy janczarzy są rekrutowani spośród synów rodzin janczarskich, dzięki czemu łączy ich poczucie więzi i wyższości.



Piechota konna nizama (Imperium Ottomańskie) — Jest to piechota konna, która może oddawać salwy ogniowe, ale również walczyć konno w razie potrzeby.



Radźputańscy zemindarzy (Państwo Marathów) — Żołnierze tej ciężkozbrojnej kawalerii są opancerzeni od stóp do głów, co zapewnia im niesamowitą wartość uderzeniową podczas szarży.



Poligarzy (Państwo Marathów) — Poligarzy to niezwykła formacja: jest to elitarna lekka kawaleria. Pomimo dodatkowej wagi dodatkowego pancerza, to wciąż niesamowicie szybka i mobilną siłą na polu bitwy.



Barawardi (Państwo Marathów) — Barawardi to elitarna lekka kawaleria. Pomimo lekkiego pancerza, są zadziwiająco szybko potrafią poruszać się na polu walki.

KLAssurbanipal
04-02-2010, 03:10
Ale hardkor...
Szkoda że tylko Turcja i Indie. Mogli Polskę i Rosję też potraktować jako wschód mimo że dostaliśmy AŻ JEDNĄ jednostkę w jednostkach zachodu. Polska teraz wypada najsłabiej ze wszystkich grywalnych frakcji które mają co najmniej 3 unikaty.
Ja tam czekam na jednostki wczesne z DLC, jeśli to możliwe. Wstyd że gra zaczyna się w 1700 i tylko z tego okresu są pikinierzy oraz Blue Guards z DLC.

Andzia
04-02-2010, 07:03
Piszemy petycje do CD Projekt żęby znów wydali wszystkie DLC w formie pudełkowej :D

KLAssurbanipal
04-02-2010, 07:08
Wydaje mi się że parę miesięcy po premierze Napoleona pojawi się ETW w złotej edycji z 4 DLC.

Andzia
04-02-2010, 08:00
No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie, mam tylo nadzieje że wydadzą osobną edycje z DLC tak żebym nie musiał kupować ponownie Empire TW

Amrod
04-02-2010, 08:46
Sporo tych jednostek jak na dwie frakcje.

Nagano
04-02-2010, 09:01
Heh, a jeszcze wczoraj grając w Empire pomyślałem sobie "Trochę zapomnieli o tym wschodzie" a tu proszę :P Ale że Turcy aż 10 jednostek :shock:

Misioleon*
04-02-2010, 09:01
Fajnie! Ale mimo wszystko Maraci potraktowani nieco po macoszemu, przydałaby się jakaś dodatkowa jednostka piechoty. No i to co pisał KLA - mogli dodać coś Polsce i Rosji (zwłaszcza Polsce!). RON to teraz najmniej dopieszczona dodatkami frakcja :( (a możliwości przecież są -jakaś artyleria albo kosynierzy ;) )

Marquess Alec Fortescue
04-02-2010, 16:18
Zamawiamy, zamawiamy, zamawiamy!

KLAssurbanipal
04-02-2010, 18:08
Wiecie co? Musimy pomarudzić na TWC z Polską to dadzą jej jednostki w kolejnym DLC. już 4 paczki wydali. Zdają sobie sprawę że gołe Empire jest szare i pozbawione różnorodności. Ponadto ludzie płaczą że Empire po premierze NTW może zostać porzucone. Efektem próśb było najpierw EUO America (wydane gdy narzekano że w NTW nie będzie Ameryki), a następnie EUO East wydane ponieważ dużo Turków narzekało na brak specyficznych jednostek w grze (co jest dla mnie dziwne gdyż byli jedyną frakcją z całkowicie innym rosterem od pozostałych od podstaw).
Musimy ciągle pisać że Polska jako frakcja grywalna wypada najsłabiej i dodawać fakt że w NTW nie da się nią pograć. Wtedy jest duża szansa że nam coś dodadzą. Proponuję wymyślić kolejny EUO osadzony w poczatkach wieku, ponieważ gra zaczyna się w 1700 a jedynymi jednostkami z tego okresu są pikinierzy i z DLC Blue Guards. Napoleon wypada o niebo lepiej bo przy krótszym okresie mimo wszystko ma wczesne i późne jednostki.

PrisonNeo
04-02-2010, 18:38
W sumie być może kupię te DLC od razu z jednostkami amerykańskimi, ale nie dlatego, że fajnie wyglądają ( w wielu modach jednostki są o wiele ładniejsze) ale po to by mieć więcej modeli jednostek do edytowania. A pomysł z akcją na TWC w celu zdobycia DLC dla Polski uważam za dobry ale nie wiem czy CA coś takiego zrobi (w końcu to tylko Polska)

coolvon
04-02-2010, 21:44
Popieram całkowicie pomysł "naciskania" na producentów w sprawie kolejnego DLC dla RON i może Szwecji w stosunku 8 do 4. Był to przecież okres unii personalnej z Saksonią więc mozliwości jest sporo, o czym może wypowiadać się KLA. Ja podpisuję się pod taką petycją, nawet jesli wiąże się to z zakupem kolejnego dodatku.

WieszKto
05-02-2010, 06:45
Czy ktoś się może orientuje czy pozostałe DLC zostaną wydane w wersji pudełkowej czy dali nam tylko Elite Units of the West bo byli tam Polscy Grenadierzy???

voitek
05-02-2010, 13:29
Kolejna petycaj, ktora podpisze CALE 400 osob?

coolvon
05-02-2010, 22:11
Przecież można by porozumieć się ze Szwedami, których jednostki również zostały potraktowane bardzo po macoszemu, i wspólnie wystąpić z petycją na DLC dotyczące np. Wielkiej Wojny Północnej. A dla CA jest to dodatkowa kasa, nawet jeśli by liczyć naszych forumowiczów + sojuszników. Potrzebny by był jednak jakiś sztab koordynujący naciski oraz najważniejsze zespół specjalistów którzy przypilnowali by (zaproponowali by) wykonanie odpowiednich jednostek, bo nie chciałbym żeby wykonali jakiś krasnoludów na wielbłądach i nazywając ich jazdą narodową:)

Pampa
06-02-2010, 07:46
super, dla turcji tyle jednostek w jednym DLC a dla nas tylko 1 to nie sprawiedliwe, przecież mieliśmy historycznie ardzo zróżnicowaną armię...

Andzia
06-02-2010, 08:09
Połączmy siły z Gazpromem(tzn. z ruskami) oraz dostawcami mebli dla Ikea i klopsików mięsnych (tzn.Szwedami) a na podpisanie sojuszu zapijmy z parę flaszek domowego Polskiego bimbru :lol: 8-)

Jarl
06-02-2010, 13:15
Nie przerażajcie mnie tymi petycjami... każda pierdoła i petycja, nie lepiej już jakaś zorganizowana akcja na TWC?

To oczywiście wyłącznie moje zdanie, jeżeli wola ludu będzie za to się ją wesprze.

Co do jednostek, to Turcy już i tak mieli od czorta tych baszy- buzu- i innych kuków. W patchu dostali mamelucką jazdę. A teraz 10 unitów? Chyba junta turecka pogroziła CA...

Nagano
06-02-2010, 15:42
Najpierw trzeba się zastanowić jakie jednostki by się przydały, a później zalać TWC propozycjami.

Nagano
06-02-2010, 16:39
To ja dorzucę Kosynierów.

KLAssurbanipal
07-02-2010, 15:13
Ja już opracowuję tą prośbę, gromadzę informacje i ilustracje, wkrótce założę o tym temat. Bądźcie cierpliwi. Napiszę Wam o formie akcji jaką zaplanowałem. :)

Marquess Alec Fortescue
08-02-2010, 09:01
Chyba za blisko im do lansjerów z Heroes of Napoleonic Wars :/

Nie mogę się doczekać na twoje propozycje, królu.

Sareth4
08-02-2010, 10:38
ja chyba jednak nie kupie tego, nie żal mi pieniędzy , ale do kampani , którą gram Maratami tych 2-3 :lol: jednostek nie potrzebuje a osmanami na multi gram rzadko więc nie widze większej potrzeby kupowania tego DLC

Nagano
08-02-2010, 17:23
Update do ETW na Steam'ie. Właśnie mi zaciąga jakąś paczkę. Na początku myślałem, że to patch, ale chyba jednak zasysa Elite Unit of the East. Tylko jakoś wolno idzie, chyba coś dużego.

fl0dA
08-02-2010, 20:14
uch u mnie też wolno leci z tego steam'a. Niby maksymalny transfer ale strasznie ciężkie to DLC

Marquess Alec Fortescue
08-02-2010, 21:45
Tylko nowe jednostki. BTW odrazu po patchu kupilem :>

Pele
08-02-2010, 23:53
Po co pisać petycje ??? Czy nie zrozumieliście jeszcze po latach pisania petycji do CA, że oni mają nasz rynek gdzieś, dla nich liczy się tylko KASA, a największa kasa jest na rynkach w USA, GB i Japonii.

Amrod
09-02-2010, 18:42
Jak już to powinniście psychologicznie podejść i np. podnieść, że także Austria ma mało unikalnych jednostek. Coś ze środka Europy tym razem? ;)

fl0dA
09-02-2010, 20:43
Szwecja też w sumie za wiele nie ma ;<

Sareth4
09-02-2010, 21:48
dokładnie , btw Szwecja oprócz powiększonych oddziałów jazdy nie dostała narazie , żadnej jednostki po wydaniu tego DLC to jest chyba jedyną taką frakcją

Secret_Matrix
10-02-2010, 10:02
lub kielbasy

Nagano
10-02-2010, 10:11
Filmik z nowymi jednostkami
http://www.youtube.com/watch?v=mTxMVjJXrLU

kretu19955
10-02-2010, 13:03
KLA jak postępy w tym co robisz?

temruk
10-02-2010, 20:04
Teraz Turcja ma najbardziej zróżnicowany wachlarz jednostek. Do tego zrezygnowano z konwencji ,,jednokolorowej". Dodając do tego jeszcze ottomanski mod mamy kilkadziesiąt niepowtarzalnych jednostek dla jednej frakcji. Totalna niekonsekwencja. Naszczęście lubie Turków.
Ale denerwujące są pozorne działania CA jak wydawanie elitarnych jednostek wschodu (tytuł trochę mylący- elitarne to może są tekstury czy modele w porównaniu do tureckich z podstawki), czy jakiś dodatków indiańskich (kopletny bezsens moim zdaniem- totalna wojna Mohikanów...) za niedużą cenę łatwo dostepny przez steam badziew, który i tak ludzie łykną z ciekawości, i przez to możemy zapomnieć o porządnym dodatku np o XVII wieku i wsparciu dla modderów.

fl0dA
11-02-2010, 11:35
Dodatek dla XVIIw. *rozmarzył się* wojna 30l-etnia, potop ech to były czasy a dali taki bezpłciowy XVIIIw ;<

kretu19955
11-02-2010, 11:44
Całkowicie się z tobą zgadzam. W dodatku XVIII w. to czas spedalonych pedałów w perukach na polu bitwy.

fl0dA
11-02-2010, 11:50
ech w XVIIIw jest tylko wojna o sukcesje hiszpańską, polską i wojna siedmioletnia ;< a gra od 1600 by była miliard razy ciekawsza pod względem jednostek (Tercios, Landsknechci etc.)

kretu19955
11-02-2010, 12:51
XVII wiek pełny był wojen. Dwie wojny północne, wojny z turcją, moskwą, wielka smuta. Z perspektywy RON w XVII wieku byłoby najciekawiej. No jeszcze powstania narodowe...

Nagano
11-02-2010, 13:16
Ale dla Brytyjczyków i Amerykanów ciekawszy jest wiek XVIII i na tym można byłoby zamknąć dyskusję :lol:

Pampa
12-02-2010, 16:20
dla Brytoli XV - XVI-XVII w ogóle wszystkie wieki są ciekawe. a dla Amerykanów to ciężko zrobić grę która by była bardzo zróżnicowana czasowo.

coolvon
14-02-2010, 10:22
Bardzo fajnym pomysłem jest urozmaicenie regimentów 3-4 jakie wykonał Danova dla francuzów. Przecież w przypadku RON można by zastosować to do wojsk saskich stacjonujących na terenie Polski. Można by stworzyć ze dwa lub trzy rodzaje saskiej piechoty liniowej po 2/3/4 regimenty, saskich grenadierów i kirasjerów lub dragonów, tym bardziej że w grze zaczynamy od Augusta II Wettina.
A na marginesie czy ktoś z forumowiczów mógłby wkeić linki lub ilustracje dotyczące polskiej piechoty z okresu 1700 roku? Czy w armii występowały jeszcze piechoty dymowe, a jesli tak jakie było ich umundurowanie???
Proponowane stworzenie kosynierów kojarzy mi się raczej z okresem kościuszkowskim, który stanowi raczej końcówkę samej rozgrywki ETW, a co z początkowym okresem za panowania sasów????

coolvon
19-02-2010, 18:22
Halo czy w tym temacie coś się dzieje? Czy KLA oprucz poinformowania danovy i sir digby (czy jak mu tam) poinformował również CA o stworzeniu DLC. Co z tą petycją, albo raczej akcją? Jakie dali odpowiedzi danowa i sir digby?

coolvon
24-02-2010, 17:39
Czy KLA oraz inni zarejesterowani na twcenter lobbują wciąż za sprawą wykoania pakietu jednostek przez Danovę.
Z informacji na stronie widać że pojawiły się jakieś propozycje na jednostki bałkańskie. Może należało by pilnować tematu.
A co z petycją do CA w sprawie nowego DLC????
Czy podejmowane są jakieś próby, czy może wszyscy zainteresowani czekają NTW - którego i tak do piątku nie mozna aktywować.

PrisonNeo
24-02-2010, 17:51
Zapewne wszyscy czekają na Napoleona i na DLC dla Polski nie ma co liczyć, zresztą to będzie tak samo jak z Napoleonem wszyscy mówili, że nie kupią póki ktoś nie napisze, iż gra jest zajefajna, a widać co się dzieję prawie wszyscy co zadeklarowali nie kupować kupili( ja dotrzymałem słowa i poczekam na dobre opinie). Tak więc akcja stanęła na obietnicach, przez najbliższy miesiąc wszyscy będą krzyczeć o Napoleonie, a gracze ETW będą musieli się zadowolić tym co mają i ewentualnie modami, nad którymi praca też zapewne stanie na pewien okres.

Regulus
03-08-2010, 22:02
Mam problem z kupnem tego dodatku przez steama, cały czas wyskakuje ten sam problem z kartą kredytową. Da się jakoś inaczej zdobyć te jednostki?

Pampa
04-08-2010, 11:13
paypal ;)

voitek
04-08-2010, 11:46
Mam problem z kupnem tego dodatku przez steama, cały czas wyskakuje ten sam problem z kartą kredytową. Da się jakoś inaczej zdobyć te jednostki?

Jesli robisz to przez Steama jako aplikacje, to sprobuj przez strone, normalnie w przegladarce, mi pomagalo

Regulus
04-08-2010, 16:43
paypal ;)
Rozwiń i opisz wszystko dokładnie jak blondynce co zrobić :D

Pampa
05-08-2010, 11:04
wchodzisz na www.paypal.com (http://www.paypal.com) , zakładasz konto, spisujesz sobie dane, wchodzisz na swoje konto bankowe i przelewasz na paypala, czekasz aż zaksięgują później na steam kupujesz to co tam chcesz, i wybierasz opcję że płacisz przez paypal i tam podajesz co tam od Ciebie wymagają ;)