PDA

Zobacz pełną wersję : poszukiwani ludzie na turniej



[L2P]BartonPL
16-03-2018, 22:44
Witam serdecznie

Nie będę owijał w bawełne tylko przejde prosto do sedna, 23 marca startuje turniej, Wymagania: Tier 5 max, 3 slonie max, 3 piki max, bez katapult tak w skrócie, szukamy 3 ludzi którzy spełniaja wymagany min. 5 tier jednostek którzy by chcieli wygrać turniej.

Jak są jacyś chętni to wyślijcie friend request na steam'ie (nick [L2P]BartonPL przeważnie) lub pw tutaj.

Lord_Legionista
17-03-2018, 10:14
http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?16533-Turnieje
wrzuc tutaj lik do turnieju mysle ze napewno ktos sie znajdzie na gierke :)

[L2P]BartonPL
17-03-2018, 10:26
No to proszę bardzo:

https://battlefy.com/soulwings/soulwings-gaming-eu-tournament/5aa062a9ca0c54041bf15dbb/info?infoTab=prizes

jedyne czego nie rozumiem w zasadach to: "No tier cap for the Commander" co chyba oznacza, że commander może być max 5 tier, aby nie bylo ludzi którzy mają wymaxowanych commanderów i moga rekcić wszystkich

Jsatrzab
17-03-2018, 13:06
"No tier cap for the Commander" oznacza że może on być t5+. Gdyby ograniczono tier dowódcy do 5 lvl, każdy gracz musiałby mieć specjalnego dowódcę, którym grałby tylko turnieje żeby go przypadkiem nie awansować.

Co do samego turnieju to nie podobają mi się ograniczenia jednostek. O ile jestem w stanie zrozumieć ograniczenie na słonie, to ograniczenie na piki jest bez sensu, a kompletne wykluczenie katapult to czysty rasizm ;]

[L2P]BartonPL
17-03-2018, 13:34
takie mają zasady, co zrobisz, słonie to dobrze, że jest limit, na katapulty to mam mieszane uczucia, głównie ze względu takiego, że są przy dobrej obronie nie do ruszenia, a piki można też pewnie łatwo abusować czy coś

Jsatrzab
17-03-2018, 14:36
Piki są zjadane przez psy, łuczników (nawet jak zakryjesz się tarczami) i artylerie do tego w zasadzie statyczne, i praktycznie bez możliwości obrotu, także bardzo wrażliwe na atak od tyłu. Do tego bez rozstawionej falangi nie istnieją, a ta w przypadku pik niestety często się buguję przez pojedynczych żołnierzy biegających po mapie i nakładających status "in melee combat". Są typową jednostką typu "high risk, high reward". Jeśli chodzi o abusowanie jednostek, to po kilku meczach przeciwko drużynie składającej się w 90% z łuczników bez żadnej kawalerii w mojej drużynie, mam wrażenie, że jeśli już którejś jednostce należy się limit to są to właśnie łucznicy. Choć dalej uważam że limit na max 3 jakiekolwiek oddziały piechoty to przegięcie. Cuż turnieje w Arenie dalej są w powijakach więc pewnie w ciągu najbliższych miesięcy wszystko się pewnie dotrze.

[L2P]BartonPL
17-03-2018, 15:20
ranged units są naprawdę żałosne w tym stopniu, że są przeważnie szybsi od piechoty, więc jedynie co ich może zabić to kawaleria, nubski skill, jakaś większa arta, moim zdaniem to brakuje u nich ilości amunicji na jednostkach, gdzie po skończeniu amunicji mogą ją odnowić gdzieś tam... dodatkowo denerwuje mnie brak zmęczenia u jednostek, co to ma być, że cięzkozbrojny legioniska biegnie na jednym wdechu 10 km a potem walczy jak chce

Jsatrzab
17-03-2018, 21:24
Zmęczenie u jednostek jest, tyle że nie na stałe i moim zdaniem bardzo dobrze. Nielimitowana amunicja czasem irytuję ale nie ma za bardzo alternatywy. Należy pamiętać że to nie jest symulator starć historycznych tylko arcadowa moba.

[L2P]BartonPL
17-03-2018, 23:48
jakie zmeczenie jednostek jest niby?

Jsatrzab
18-03-2018, 10:16
Im dłużej w walce tym bardziej zmęczone. Choć regeneruje się ono bardzo szybko.

EDIT Aczkolwiek teraz jak się zastanawiam to to może dotyczyć tylko falangi ;]