PDA

Zobacz pełną wersję : Angielska lokalizacja



tirtha
06-02-2010, 17:39
Witam,

Mam oryginalna wersje Medieval 2 + kingdoms 1.05. Na okładce gry byla informacja o polskiej wersji, jednak podczas kupna w empiku osoba z obslugi odpakowala dla mnie gre i byla opcja instalacji w jezyku angielskim, stad myslalam, ze istnieje mozliwosc wyboru pomiedzy PL i ENG.
Niestety gra jest tylko w jezyku polskim. Po googlaniu znalazlam informacje, ze nalezy podmienic pliki localized.pack zeby uzyskac inny jezyk. Czy ktos, kto ma wersje anglojezyczna moglby przeslac mi plik localized.pack z samej gry jak i z dodatkow? Adres email - tirtha (at) line (dot) pl.
Z gory dzieki za pomoc.

tirtha
10-02-2010, 11:03
Czy naprawde nikt nie ma wersji angielskiej? Bardzo proszę o pomoc ta gra była prezentem dla osoby anglojęzycznej, czy jedyną możliwością jest ściagniecie pirata, żeby móc wymienić pliki językowe?

Pop517
10-02-2010, 11:08
nie potrzebujesz żądnego pliku...
wystarczy że zrobisz tak:
Naciskamy start/uruchom wpisujemy regedit.exe
khey _local_machine/Software/sega/medieval 2 total war i zmieniamy langune z english na polish lub odwrotnie i gre mam w wybraniej wersji językowej z tym że najpierw zainstaluj patche w wersji językowej twojej podstawki a potem zmień se język na taki jak chcesz...

Ps. a do FAQ zajrzeć niemożna?

tirtha
10-02-2010, 17:20
Dziękuję za odpowiedź, google i FAQ to były pierwsze miejsca, w które zaglądnęłam, natomiast opcja z regeditem jest nieco trudna, ponieważ nie ma go w ścieżce win7 i wyszukiwanie za pomocą wartości czy nazw nie dało żadnego rezultatu.
Może ktoś poradził sobie z tym problemem? Zmiana plików localized na pewno działa (przetestowane na znalezionych plikach z rosyjskiej wersji gry :)).

Pop517
10-02-2010, 17:26
niestety trich z regeditem nie istenieje na win7 a localizet pack nie prześle bo nie mam anglo wersji...przykro :(

tirtha
10-02-2010, 17:48
I tak dzięki za pomoc, znalazłam odpowiedni wpis w rejestrze, ale jak wspomniałeś zmiana nie działa. Pozostaje nadal prosić kogoś o przesłanie tych plików więc zostawiam prośbę otwartą.

olek77
11-02-2010, 17:45
jak chcesz to mogę ci przesłać ale tylko plik localized, bo dodatków nie posiadam

tirtha
11-02-2010, 20:13
Masz na mysli plik localized.pack tylko dla Medieval 2 bez dodatku Kingdoms? Prześlij proszę plik nawet bez plikow jezykowych dodatkow przynajmniej bedzie dzialalo odpalajac glowna gre. ( tirtha (at) line (dot) pl ) Dzieki!

olek77
12-02-2010, 10:25
może być tak?

http://www.sendspace.pl/file/7bef4151972aab19a33a65c

tirtha
17-02-2010, 14:30
Dziękować stukrotnie :) Działa z podstawową wersją gry (no może poza kilkoma miejscami gdzie napisy po prostu zniknęły ;) )
Jeśli jakaś dobra dusza ma localized.pack do dodatków to bardzo proszę o info.