PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd z paskiem wczytywania



Fridom
07-02-2010, 14:37
Mam orginalną Rome Total War z dodatkami. Przy uruchamiania podstawki pasek wczytywania dochodzi do końca i wychodzi poza pole wczytywania, gra się nie uruchamia. Błąd ten nie występuje w dodatkach. Nie wystąpił też nigdy wcześniej, ostatni raz grałem wczoraj ale wieczorkiem gra wywaliła mnie do pulpitu i wyłączyłem komp. Czy to może być przyczyną tego błędu? Czy ktoś z Was miał również ten błąd prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Ajris
07-02-2010, 14:53
Spróbuj odinstalować i zainstalować grę ponownie, czasami pomaga :)

Jarl
08-02-2010, 15:17
Tak się zdarza, jak zrypie się jakiś plik. Podobnie jak kolega wyżej, polecam reinstall. Albo chociaż odpalenie gry z parametrem -show_err, powinno wyświetlić, który plik jest uszkodzony.

wercio
24-05-2010, 15:21
Mam podobny problem w TW-BI, ale jak wchodzę do bitwy, pasek rośnie, rośnie i komp w zasadzie na tym wisi. Nie można nic zrobić, pomaga tylko twardy reset. Reinstalacja nic nie pomogła. Podstawka i Alexander chodzą dobrze. Zainstalowane z najnowszego wydania antologii, więc z wszystkimi patchami. Show_error nic nie da, bo nie da się go zobaczyć. W logach systemowych jest błąd, kŧóry nic nie mówi.

sk1n3r
16-07-2010, 12:56
A gdzie to wpisac "show_err" ??
Chętnie bym przeinstalował grę jakby mi płyta nie pękła....