PDA

Zobacz pełną wersję : Red Dead Redemption 2



Marat
12-02-2019, 05:30
Trochę żeby rozruszać forum, zakładam ten temat. Może dodam głębsze przemyślenia w przyszłości.
Na teraz powiem tyle - gra mocno hajpowana już przed premierą, nazywanie jej grą generacji, najlepszą grą "ever" itp. Czy podołała? Myślę, że było w tym trochę przesady, choć możliwe, iż jest to rzeczywiście najlepsza z gier w jaką grałem ( mimo wszystko Dziki Gon jest u mnie trudny do przebicia ze względu na sentyment - na razie wygrywa dzięki dodatkom, zobaczymy czy coś wyjdzie do RDR2, czy jednak skupią się tylko na trybie online ).

Janek
10-11-2019, 18:26
Kupiem RDR2 na PC - działa mi tak mniej więcej na średnich ustawieniach (mam i5-4460, 16GB RAM i GTX 970) - da się grać na wyższych ale wtedy czasami podczas strzelaniny jest jak dla mnie za malo plynnie. Natomiast na razie gra jest tragicznie niedorobiona optymalizacyjnie - u mnie akurat sie wlacza (u wielu osob nie da sie odpalic podobno z tego co czytalem na reddit i forum Rockstara) ale w roznych losowych odstepach czasu potrafi zaciac sie na kilka-kilkanascie sekund (cale szczescie odcina sie od razu do pelnej plynnosci wiec poza tym, ze to bardzo przeszkadza, nie jest tak ze na przyklad w miedyczasie spadlismy do przepasci). Czasami sa 3 scinki pod rzad a czasami gra sie 10 minut i nic. Podobno na freezy pomaga wylaczenie czesci rdzeni w procesorze, ale nie bede sie w to bawil.
Nie gralem duzo przez to, ale zapowiada sie naprawde bardzo dobrze - klimat az sie wylewa z gry. Jak troche wiecej pogram (czyli pewnie po tym jak "upaczuja") to dam znac.

Reasumując - jak ktoś się zastanawiał czy kupić, to niech lepiej na razie kupi sobie piwo ;-)