PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Górska



The Undertaker
12-05-2019, 21:05
2883




Witaj na dworze Hargrim Grundadrakk, Król Karak Debgrung, nowej krasnoludzkiej twierdzy. Chwyć za kufel piwa i dołącz do nas przy stole. Po kilku kufelkach może nawet porozmawiamy o interesach.



Wojny:

Sojusze:

Pakty o nieagresji:


Umowy Handlowe:

Rancor
12-05-2019, 21:55
"Witaj jestem Posłańcem Caledoru zwą mnie Tamirindil. Mój Pan Książe Torendil z Caledoru
chciałby zawiązać z wami Długobrodzi Towarzysze na początku Pakt o nieagresje, lecz jeśli masz lepszą propozycję Królu Hargrimie Grundadrakk
proszę przedstaw ją. Ja będę czekał na informację przy kuflu piwa. AAAAA bym zapomniał ma w darze kilka baryłek naszego miodu pitnego."

http://forum.totalwar.org.pl/attachment.php?attachmentid=2884&d=1557697311

The Undertaker
14-05-2019, 19:16
WITAJ Tamirindil. po długich latach wojny pomiędzy naszymi rudami niech będzie pokój

Rancor
14-05-2019, 19:28
Podnosząc kufel dobrego piwa Tamirindil wznosi toat.
"Zdowie Mądrego Króla Hargrima Grundadrakk i za zdrowie tego paktu"
Dodaję
" Jeśli nie będę przeszkadzał zostanę jako Ambasador Elfów Wysokiego Rodu w twej Ambasadzie i będę pomocą
dla ciebie Panie"

The Undertaker
14-05-2019, 20:15
toat. za pakt możesz tu zostać Tamirindil mój sługa zaprowadzi cię do pokoju

Daniel
16-05-2019, 17:51
Do wielkiej kamiennej sali wchodzi saurus trzymający worek, lekko zaczerwieniony od dołu.

Nie kłaniając się, bez żadnych pozdrowień saurus rzuca na ziemię worek z którego wypada zmasakrowana głowa krasnoluda, po czym saurus mówi:
Oto cena za układanie się z wrogami krassnoludzie...

The Undertaker
16-05-2019, 17:58
jakimi wrogami ?

Rancor
16-05-2019, 18:10
Tamdiril tłumaczy krasnoludą.

"Królu Saurusowi chodzi o twoje próby paktowania z Norską i Chaosem. Każdy znaczący władca dostał głowę jednego z twoich delegatów z Norki"

The Undertaker
16-05-2019, 18:16
mówisz o tych paktach z chaosem dowiedziałem się że za tym stoją krasnoludy chaosu i tych co złapał norsmen to były krasnoludy chaosu ale i tak bym mu wojnę wypowiedział więc nie ma wielkiej straty to też jest głowa krasnoluda chaosu my nie mamy rogów saurusie masz bugmana i się napij

Daniel
16-05-2019, 18:20
Niesstety krassnalu, ale kłamiessz, każdy wojownik Norski czy Chaosu rozpoznałby sswojego brata...

The Undertaker
16-05-2019, 18:20
elfie my głów krasnoludów chaosu nie chcemy

The Undertaker
16-05-2019, 18:21
krasnoludy chaosu wyglądają tak jak my tylko niektórzy z nich mają rogi

The Undertaker
16-05-2019, 18:21
saurusie

The Undertaker
16-05-2019, 18:30
też poznamy swoich a pozatym dawi nie kłamią sarusie

Rancor
16-05-2019, 23:03
" Krasnoludzie opamiętaj się my znaczy elfy i jaszczuroludxie chcemy by nastał ład i porządek. Zbyt wiele zamieszania ostatnimi dniami wniosłeś na wyspę głównie na własną szkodę. Za nim zaczniesz znowu grozić i domagać się wojny opanuj sytuację w swoim Karak, tylko wtedy będziesz przydatny nam w kolejnych planach. Silny naród silny władca zwycięstwo. Słaby naród silny władca tyrania. Silny naród słaby władca bunt. Słaby naród słaby władca porażka. Która opcje wybierasz?? Twój wybór. Za kilka dni się odezwę i odpowiesz mi co wybrałeś"

Z uwagi że są podejrzenia że jesteś sługą chaosu zrywam PoN do wyjaśnienia sprawy
Tekst do edycji estetycznej jeszcze :)

Rancor
12-06-2019, 22:03
Przybywa posłaniec z listem

"Witamy was po dłuższym zastanowieniu się jesteśmy wstanie ich wam sprzedać ale cena mała nie może być zaproponuj ile jesteś gotów za zemstę dać. Będę czekał w Stolicy na posłańca"