PDA

Zobacz pełną wersję : Warhammer: Chaosbane



Asuryan
19-05-2019, 22:02
https://store.steampowered.com/app/774241/Warhammer_Chaosbane/
Zapowiada się niezły hack'n'slash w klimacie Warhammera Fantasy. Kupiłem już zresztą w przedsprzedaży.

Il Duce
22-05-2019, 15:43
Gra sprawia wrażenie bardzo drogiej i bardzo ubogiej w zawartość. Mamy tylko 4 dostępne postaci ze z góry określonymi profesjami i narzuconą płcią,klimat Warhammera jest fajny ale gameplay wyglądał słabo. Jak ktoś chce zagrać w dobrego,dużo tańszego hack'n'slasha to polecam Titan Questa albo Grim Dawn.

Lwie Serce
22-05-2019, 16:40
Się rzucili na tego Warhammera Fantasy ostatnio, który jest totalną zrzynką bez oryginalności , zamiast wziąć się za o wiele lepszy 40k, który jakby dostał porządnego rpg-a albo chociażby hack'n' slasha (chociaż tych nie lubię) to by zrobił furorę. Bo kto by nie chciał pograć sobie siostrzyczką czy tam jakimś astartes :D

Presidente
22-05-2019, 16:42
Akurat jeśli chodzi o gry z tych uniwersów to jakoś za specjalnie dobre to one w większości nie są. Jest co najwyżej kilka dobrych tytułów.

Asuryan
22-05-2019, 16:50
Co prawda nie tańsze, ale według mnie bezkonkurencyjne w tym rodzaju gier jest Diablo.

Chaak
22-05-2019, 21:03
Nie wiem czy nie byłoby ciekawiej gdyby dodali bohaterów z mniej popularnych ras np. Lizaka jakiegoś. A jeszcze lepiej gdybyśmy grali po drugiej stronie jakimiś orkami, skavenami, dark elfami i innymi złymi, bo na ten moment mamy takie oklepane, standardowe fantasy.