PDA

Zobacz pełną wersję : Gra Zheng Jiang (Banici)



Chaak
26-05-2019, 11:28
Temat do dyskusji na temat gry Zheng Jiang.

Eutyches
02-06-2019, 08:23
Pierwsza uwaga :)
Postać ta ma w sobie życiorysy dwóch kobiet walczących i żyjących w tamtych okresie historycznym. Po części legendarne są ciekawym rozwiązaniem dla takich jak chociażby ja.
Tyle tytułem wstępu.

Jak grać?
Ja gram:
2956
Dopiero tyle czasu.
2957

Więcej można po zakończeniu grania, ale jedna uwaga, najważniejsza.
Banalne rady, ale czasem najprostsze rzeczy umykają:

1. Nie ma przymusu by ulepszać na maksa wszystkiego, czasem należy się wstrzymać, by zachować bilans w żarciu i wydatkach!
2. Podbijając miasto, ograb je, czasem zrób to kilka razy i dopiero okupuj :)
3. Banitka ma specjalny oddział wojska warto w niego zainwestować kasy, w sumie każda nacja ma coś innego do zaoferowania.
4. Na początku: ja tak grałem, że po zdobyciu jakiegoś terenu wstrzymać ekspansję i rozwijać technologię, no chyba że się gra na trainerze, to insza inność^^.
5. Jak najszybciej wydałem swoją banitkę za jakiegoś faceta, adoptowałem ile wlezie, rodzina trzyma cały administracyjno- wojskowy kram.

Szału nie ma z moim spostrzeżeniami, ale uważam że każdy fan Total Waru da sobie radę , choć uważam że Blitzkrieg tą nacją, postacią jest nie wskazany.

Eutyches
16-06-2019, 11:53
Kapitalna kampania, czuć że się gra Królową Bandytów, a jak namieszałem z adopcjami, to wesoło było :P
Nie będę spoilerował :)
Kampania dla tych, co lubią hardkorowo na mapie kampanii, nikt nas nie lubi :)

Seigo Nakanoi
27-06-2019, 04:06
Kapitalna kampania, czuć że się gra Królową Bandytów, a jak namieszałem z adopcjami, to wesoło było :P
Nie będę spoilerował :)
Kampania dla tych, co lubią hardkorowo na mapie kampanii, nikt nas nie lubi :)

Umieszczenie jej i całej frakcji bandytów to kapitalny pomysł, w szczególności z koncepcji upadającej dynastii.

PS. Ja ją wydałem za mąż za Cao Pi, więc można powiedzieć że awansowała z królowej bandytów do królowej Wei.

Działa to na zasadzie takiej jak w Shogunie 2, gdy zdobywamy 15 prowincji czy jesteśmy ogólnie po prostu znienawidzoną frakcją?

Eutyches
28-06-2019, 09:02
Bardzo dużo zależy od koneksji, czyli zarządzanie zasobami dowcipnymi i wujowatymi :) Ożenki itp^^
Tak ujmę to w skrócie :)
Ale od pewnego momentu, gdy inni ogłoszą się cesarzami, to zaczyna się 3 wojna światowa :)