PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsze frakcje



Wardza
31-05-2019, 12:18
Hejka, strasznie tu pusto. Dzisiaj mija ostatni dzień do zapisów na grupowe mistrzostwa Polski w Total war Warhammer. Powiedzcie jakimi frakcjami najczęściej gracie, w jakich połączeniach nie koniecznie turniejowo? :)

Wardza
31-05-2019, 12:28
Chej, żeby nie było ja gram Elfami wysokiego rodu i mrocznymi. Zastanawiałem się nad Egipcjanami, ale jeszcze mam dylemat czy piraci nie są lepsi?

Mist
31-05-2019, 13:56
Mogę powiedzieć od siebie, że nie ma jakiegoś utartego schematu jednym jest dobra frakcja z arta np krasnale albo imperium + coś z dobrą piechotą do obrony np Elfy ale jest też dużo osób które robią tak zwany "rush" i mamy dwie agresywne frakcje np Chaos + Bestie. Ja osobiście bardzo lubię Elfy i jak dla mnie pasują do każdego zestawu ;) wszystko zależ od tego z kim grasz i jak będzie ustalone :P

A co do turnieju to dopisuj się par niby nie ma za dużo ale zobaczymy czy się odbędzie czy będzie wydłużony czas na zapisy ;> wszystko w rękach organizatora

Lwie Serce
31-05-2019, 14:52
Wardza, proszę byś korzystał z edycji posta zamiast pisania jednego pod drugim w krótkim czasie. Pomijając już regulamin, to jednak brzydko to wygląda.