PDA

Zobacz pełną wersję : Arminius vs Ikki x Stella



Lord_Legionista
07-06-2019, 12:46
Termin rozegrania meczu: 23 czerwca 2019 r., 23:59.

Jako pierwszy mapę wybiera gracz, który wcześniej zapisał się do turnieju.

Gracie 2 bitwy.

Punktacja:
- zwycięstwo (2:0) - 2 pkt
- remis (1:1) - 1 pkt
- przegrana (0:2) - 0 pkt.

Zasady:
http://forum.totalwar.org.pl/showthr...p?17006-Zasady (http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?17006-Zasady)

Wszystkie powtórki bitew należy zapisywać i wysyłać na adres e-mail kontakt@totalwar.org.pl, w temacie maila powinny być wskazane informacje o Grupie, stronach bitwy i numerze bitwy (np. "Grupa C, bachus vs Pirx, bitwa nr 1").

Terminy bitew umawiamy w temacie (możecie ustalać na Steam, ale warto potem potwierdzić na forum). Wynik wstawiamy w temacie, druga strona potwierdza.

Powodzenia! :)

Arminius
17-06-2019, 20:56
Bardzo dziwny gracz. Przyjął zaproszenie na steam, po czym nie odpisał na pytanie kiedy mógłby zagrać mecz (sytuacja miała miejsce jakiś tydzień temu). Po drugiej próbie napisał tylko tyle, że nie ma czasu. Poradziłem więc, żeby odezwał się kiedy będzie mógł zagrać. Ostatnio okazało się, że będę musiał w tym tygodniu wyjechać i prawdopodobnie nie uda mi się do 23 czerwca zagrać w 3K. Napisałem dwie wiadomości do Ikki x Stelli, w których wyjaśniłem mu sytuację i prosiłem o jak najszybszy termin rozgrywki. W odpowiedzi gracz dzisiaj usunął mnie ze znajomych na steamie i nic nie odpisał. Nie wiem więc czy rezygnuje z turnieju czy po prostu ma jakiś problem? Proszę o interwencję sędziego.

Pozdrawiam
Arminius

Lord_Legionista
18-06-2019, 09:39
oki napisze do niego

Arminius
18-06-2019, 21:04
Dzięki wielkie :)

Arminius
20-06-2019, 16:27
Jutro wyjeżdżam i wracam do domu dopiero w poniedziałek. Jeśli dzisiaj nie rozegram meczu to do 23.06 nie mam szans na odbycie pojedynku z Ikki x Stellą. Niestety kontakt z nim, jak i umówienie się na mecz jest obecnie niemożliwe. Jeśli gracz wyrazi zgodę to chętnie z nim zagram ale najlepiej, żeby miało to miejsce dzisiaj.

Lord_Legionista
20-06-2019, 18:07
dzisiaj podejme decyzje co znim zrobic