PDA

Zobacz pełną wersję : IPL{Strażnik}Pruber vs kapinosiu57



Lord_Legionista
07-06-2019, 13:12
Termin rozegrania meczu: 23 czerwca 2019 r., 23:59.

Jako pierwszy mapę wybiera gracz, który wcześniej zapisał się do turnieju.

Gracie 2 bitwy.

Punktacja:
- zwycięstwo (2:0) - 2 pkt
- remis (1:1) - 1 pkt
- przegrana (0:2) - 0 pkt.

Zasady:
http://forum.totalwar.org.pl/showthr...p?17006-Zasady (http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?17006-Zasady)

Wszystkie powtórki bitew należy zapisywać i wysyłać na adres e-mail kontakt@totalwar.org.pl, w temacie maila powinny być wskazane informacje o Grupie, stronach bitwy i numerze bitwy (np. "Grupa C, bachus vs Pirx, bitwa nr 1").

Terminy bitew umawiamy w temacie (możecie ustalać na Steam, ale warto potem potwierdzić na forum). Wynik wstawiamy w temacie, druga strona potwierdza.

Powodzenia! :)

Pruber
08-06-2019, 15:39
Witaj Kapinosiu. Ponownie przyszło nam walczyć między sobą. Tym razem w nowych realiach. Zaproponujesz termin dogodny dla Ciebie?

kapinosiu57
09-06-2019, 20:39
Raczej pasuje mi wszystko od czwartku

Pruber
10-06-2019, 17:11
Piąteczek zatem,godzinki wieczorne?

kapinosiu57
10-06-2019, 20:32
godzinki wieczorne bardzo chętnie

Pruber
14-06-2019, 10:11
Witam, potwierdzam dzisiejszy wieczór. Myślę, że będzie dość elastyczny jak dla mnie więc proponuję abyś zwyczajnie napisał do mnie gdy będziesz to prawdopodobnie z marszu przystąpimy do rywalizacji. Jednak godzina startowa moja to 20.00 i od tej godziny gdy tylko będę online to znak, że jestem gotowy.

kapinosiu57
14-06-2019, 20:58
Niestety jednak nie udało nam się zagrać z mojej winy i przez najbliższe dni będę niedostępny. Sorry pruber

Pruber
14-06-2019, 21:05
Znam temat, rozmawialiśmy z kapinosiem. Nie rezygnuj definitywnie kolego. Termin faktycznie dla kolegi dość problematyczny, ale to prywatny wątek więc nie zdradzam. Spokojnie poczekam, aż się sytuacja cudem unormuje. czasu jeszcze troszkę jest. Kwestia dobrze rozplanowanego czasu. To co ważne załatw , skup się na tym a i na przyjemności w stylu GRY na komputerku czas będzie gdy osiągniesz progres w tym co teraz najważniejsze. Pozdrawiam kapinosiu. Poza turniejem też chętnie zagram z Tobą nie raz i fajnie byłoby gdybyś trzymał się sceny TOTALWAR jak najdłużej :) nie bacząc na niepowodzenia tak w grze jak i w życiu bo wiele można zmienić na lepsze gdy się do tego dąży zarówno w jednym jak i w drugim. Kwestia - nie poddawać się i błędy naprawiać w swoim tempie.
Czekam na Ciebie kolego i wszystkiego dobrego.