PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja turniejowa



Pirx
15-07-2019, 23:09
Tutaj dyskutujemy o kształcie turnieju, zasadach.

AvE-Sarmat
16-07-2019, 10:16
max 6 piechoty do walki zwarciu piechota z pikami czy włóczniami nie wlicza się w ten limit? tak na wszelki wielki abym zrobił billdy na turniej :P bez łamania zasad

Pirx
16-07-2019, 12:02
max 6 piechoty do walki zwarciu piechota z pikami czy włóczniami nie wlicza się w ten limit? tak na wszelki wielki abym zrobił billdy na turniej :P bez łamania zasad

Tal. Więc można zagrać full piechota. Ale można się naciąć na build strzelecki. ;)

Il Duce
16-07-2019, 12:31
Podobają mi się te zasady i sam pomysł zagrania w Rome 2 w coś nowego i nieoczywistego! Niestety nie wiem czy dam radę w najbliższą niedzielę bo format weekendowy niezbyt mi odpowiada ale gdyby pojawiły się Krwawe Igrzyska 2 to z przyjemnością wziąłbym w nich udział :).

Lord_Legionista
16-07-2019, 13:27
moge zdradzic ze plany sa ale nie wszytko na raz :D terminarz jest napięty :) napewno bedzie sie duzo dzialo

AvE-Sarmat
17-07-2019, 22:44
Dla mnie gracza, który ostatnio ma fazę na rome multi to zasady ograniczając piechotę do walki zwarciu jest głupoto przede wszystkim to piki są tu OP i większość hostów ogranicza to do 4 lub 2 lecz są skrajność które nie zezwalają na granie falangami pikinierów. Wiadomo jak dla mnie korekta powinna być ,że limit do 4 tych samych lecz ograniczenie jednostek pikinierów do 4 a do walki zwarciu jest to jednostki na równi z włóczniami jako podstawowe. Bo to ograniczenie jest tak skrajne "max 6 jed. do wali w z.' jak by to przenieś na Napoleona max 6 piechot liniowych. Mam nadzieję ze ten kom. da trochę do myślenia

PawełGroźny
19-07-2019, 22:08
Uwierz mi Sarmat, że piki w multi nie są tak dobre jak Ci się wydaje ;)

Il Duce
20-07-2019, 21:03
Piki potrafią być zabójcze ale naprawdę trzeba mieć dużego skilla i super mikro żeby nimi coś ugrać...Co sprawia że są bardzo sytuacyjne i na pewno nie op. No i przeciwko armiom strzeleckim są zupełnie bezużyteczne.

PawełGroźny
21-07-2019, 18:55
Jakiś Discord albo TS będzie dla turnieju uruchomiony dla koordynacji?

Presidente
21-07-2019, 19:20
https://discord.gg/ds3T3fb
Jest orgowy

Pirx
21-07-2019, 20:14
Dobra, już jestem. Ja nie zagram, bo jestem po maratonie 3K ale zaraz rozlosuję. Dwóch uczestników zagłosowało. I jest po 1:1.

Tylko co gramy...

Pirx
22-07-2019, 21:35
Turniej odbył się w mocno okrojonej formie. 4 na 8 uczestników nie uczestniczyło z przyczyn losowych (zepsuty komp, korek powrotny z weekendu, rodzina na chacie, finał turnieju 3K ;) ).

Pozostałych 4 graczy rozegrało swoje mecze na zasadach otwartych.

Z relacji zebranych od każdego z uczestników wynika, że zasady się sprawdziły. Grało się przedziwne armie, na przedziwnych mapach. Nawet Bachusowi się podobało. :)

Także do kolejnego.

PS: zwyciężył Bachus notując 4 zwycięstwa z rzędu. Gratki. :)

https://challonge.com/pl/clnn95bd