PDA

Zobacz pełną wersję : Mały Finały o 3 Miejsce {SacredBand}Mist vs {SacredBand}William/Kaszanka



Lord_Legionista
19-07-2019, 20:57
Termin rozegrania meczu: 21 lipca 2019 r., 23:59. (Obu graczy proszę się skontaktować ze streamerami Tuffem i Galzakiem by finał był pokazywany na Live)

Jako pierwszy mapę wybiera gracz, który wcześniej zapisał się do turnieju.

Gracie do trzech zwycięstw (a więc bo5)

Zasady:
http://forum.totalwar.org.pl/showthr...p?17006-Zasady (http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?17006-Zasady)

Wszystkie powtórki bitew należy zapisywać i wysyłać na adres e-mail kontakt@totalwar.org.pl, w temacie maila powinny być wskazane informacje o Grupie, stronach bitwy i numerze bitwy (np. "1/4, Sneaky vs pirx, bitwa nr 1").

Terminy bitew umawiamy w temacie (możecie ustalać na Steam, ale warto potem potwierdzić na forum). Wynik wstawiamy w temacie, druga strona potwierdza. Dla oceny aktywności decydujące jest forum.

Powodzenia! :)

william/kaszanka
20-07-2019, 17:09
Hej,

wczoraj padł mi komp nie ma szans, że ogarnę nowy do jutra... :/

william/kaszanka
21-07-2019, 11:27
Z powodu awarii kompa, proszę o przeniesienie meczu na przyszły weekend :)

Mist
21-07-2019, 11:54
przychylam się do prośby głupio by było wygrać przez coś takiego.

Pruber
21-07-2019, 21:18
Przy tym co się wyprawiało w meczu o pierwsze miejsce to nawet dobrze wyszło. Siedzielibyśmy na kanale do świętej nocy , ale czuję, że Wasz mecz będzie co najmniej równie zacięty.

william/kaszanka
24-07-2019, 09:37
Niestety zamówione części do nowego PC przyjdą najwcześniej w przyszłym tygodniu... (jeżeli kogoś widzicie na moim Steam to Wilamos gra w Mordhau ;) )

I tak już mocno naciągnąłem termin, także chyba czas przyznać walkower dla Mista. Jeżeli jest opcja oczywiście możemy zaczekać, ale rozumiem również, że czas już zamknąć turniej, a i sponsorzy się niecierpliwą :/

Mist
24-07-2019, 10:12
Ja wolałbym poczekać nie spieszy mi się jakoś specjalnie, ale zostawiam to też w rękach organizatorów.

Lord_Legionista
24-07-2019, 13:14
Na ten moment rozmawiałem ze mecz ma się odbyć w niedzielę jeśli dojdą części do następnego tygodnia powiedzmy do środy myślę że niebedzie problemu jeśli będzie po Środzie no to już będę musiał pokombinować ale liczę że dacie radę.

william/kaszanka
24-07-2019, 22:15
Ok dzięki wielkie Legion oraz Mist, postaram się zrobić co mogę ale w sumie nie za wiele mogę :/

Oczywiście rozumiem, że i tak mocno nagiąłem termin jeszcze raz sorki z mojej strony.

Lord_Legionista
31-07-2019, 09:49
Po rozmowie z Kaszanka , mecz zostanie spasowany przez niego Mist zajmuje 3 miejsce Gratuluje !

Pirx
31-07-2019, 12:57
Wielka szkoda. :/

Tak czy inaczej gratuluję Mistowi zasłużonego 3. miejsca.

william/kaszanka
31-07-2019, 13:49
Ze swojej strony chciałbym tylko przeprosić za zamieszanie, niestety komp nie wytrzymał turniejowych emocji i poszedł z dymem :D

Gratulacje dla Mista :)