PDA

Zobacz pełną wersję : Elficcy Piraci



Rancor
22-07-2019, 18:00
Kiedy wieści dotarły do Konfederacji o ataku na Imperialny port Tamer'Dargo odrazu zebrał radę szlachty by wyjaśnić i rozesłać szpiegów by poszukiwali winnych i zleceniodawców.

Następnie zebrał radę Konfederacji w tej sprawie

"Skandal, ktoś sprofanował godło Caledoru. Proszę was o pomoc w odnalezieniu winnych nie pozwolę by ktoś obrażał moją ojczyznę mój dom. Eddonie to i twoim interesie znaleźć ich pomóż mi zemszczę się sam Khain mnie nie powstrzyma. Tylu dzielnych twych braci zginęło, musimy coś z tym zrobić. Ciała i jeśli kogoś się uchowa przekażcie nam chcemy je zbadać skąd oni są...

Mocno zburzony wypowiadał słowa i przeklinał piratów...

Turek
22-07-2019, 20:44
Tura IV
Jest źle skoro Mroczne Elfy mają wpływy tak daleko. Muszą mieć jakieś kontakty w Tor Eldoir żeby tak dobrze wpasować się w kupców. Sprawdźcie to Caledorczycy.

Rancor
22-07-2019, 21:02
"Podejrzewam Mroczne Elfy lub piratów. Co do pancerzy dopuki tu nie dotrą nie powiem ci skąd one są. Napewno jest tam godło Caledoru,lecz nie wiadomo z którego wieku one są. Po za tym przesłuchania będą szlachty i innych osobistości które mogły mieć jakiś interes. Mój Pan wyśle swojego najlepszego ochroniarza by się czegoś dowiedział na ZIEMIACH Druchii, idealnie on tam się wtopi w tłum. Jak dostaniesz informacje z swojej Stolicy informuj nas proszę i jak będzie potrzebna pomoc pomożemy ale puki co trzeba znaleźć winnych tego haniebnego czynu

Rancor
01-08-2019, 07:57
Ebbonie potrzebuje waszego prochu tak z 10 beczek co najmniej proszę powiedz ile to będzie kosztować. A od ciebie kapłanie proszę o wsparcie swoimi latającymi stworami, by pomogli uciec moim bracią po wykonaniu tajnej misji.

[Turek podaj ile to będzie kosztować, tak samo Daniel ile będzie kosztować pomoc teradonow by zabrali elfy z ich misji jeśli przeżyją]

Daniel
01-08-2019, 11:52
Użyczymy wam wsparcia Pterorozruwaczy za 1200g.