PDA

Zobacz pełną wersję : Zasady



Mist
24-07-2019, 20:28
https://i.ibb.co/zr7FBVf/shogun2.jpg (https://imgbb.com/)

1. Informacje ogólne:

1.1 Gra: Shogun 2 - Vanilla(podstawka)
1.2 Format: 1vs1 -Pojedyncza eliminacja
1.3 Fundusze: 14 tys
1.4 Grą będzie BO3 (w tym trzecie miejsce)
1.5 Mapę wybiera gracz z góry drabinki, mapą Tie Breaker będą Góry Hida.
1.6 Wszyscy gracze muszą zapisać powtórki i wysłać je mnie najlepiej na discordzie w celu późniejszego zrobienia bazy.
1.7 Impreza odbędzie się w niedzielę 28 lipca 2019, o godzinie 20:30.
1.8 Upewnij się, że jesteś na czacie grupowym(discord SB) co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem turnieju

2. Limity i Zasady Bitewne:

2.1 Maksymalnie 4 z tych samych jednostek
2.2 Maksymalnie 7 kawalerii (Generał w limicie)
2.3 Maksymalnie 8 włóczni (w tym Naginaty)
2.4 Maksymalnie 8 jednostek Ashigaru (w tym rusznice)
2.5 Maksymalnie 4 rusznice
2.6 Maksymalnie 2 kawalerie strzeleckie (Generał z łukiem w limicie)
2.7 Dojo włączone
2.8 Zakazane jest wszelkie nadużywanie mechanik gry, "red line camping" oraz przeciąganie spotkania bez wykazywania akcji ofensywnych.


W przypadku małej ilości zainteresowanych(min 4 osoby) turniej się nie odbędzie i zostanie przeniesiony na inny termin gdy nazbiera się wymagana ilość osób.

pyza
25-07-2019, 09:26
ekstra!

pytania :
1. co z dlc, można ? nie można ?
2. co znaczy Avatar - vanillia

dzieki.

DonVega
25-07-2019, 12:54
Jeśli dobrze zrozumiałem - golutka wersja gry bez DLC :) i dodatków

Mist
25-07-2019, 13:27
Zasady jeszcze muszą zostać doprecyzowane co do "Avatar - vanillia" to chodzi mi po prostu o podstawkę a nie o FOTS-a

A z dodatkami to kurde nie potrafię sobie przypomnieć czy było coś strasznie op czy wszystko co było dodane(chodzi głównie o jednostki) mógłby by by użyte?

pyza
25-07-2019, 13:49
generalnie zasada byla ze kazdy przy zgloszeniu wypisywal jakie ma DLC-ki
w meczu można było użyć tych jednostek z DLC które posiadał także przeciwnik.

Co do samych jednostek to jedyne co bym zbanowal to rakiety, ale i na to jest sposob.

Mist
25-07-2019, 14:22
Propozycja z DLC jest słuszna to w takim razie wszystko można ustalać dzień turnieju. A co do rakiet to nie potrafię sobie przypomnieć ale chyba nie były jakieś super OP więc też można iść na umowę dżentelmenów i po prostu tego nie grać.

Najważniejsze żeby było z kim grać wtedy pomyśli się o sprecyzowania zasad jak będzie małe kameralne grono to wszystko ustali się na bieżąco ;) Oczywiście jak się okaże coś zupełnie innego to wtedy będzie można zaadresować ten problem :P póki co roześlijcie info do innych potencjalnie zainteresowanych osób!

DonVega
25-07-2019, 17:45
Uwierz mi - dobrze zagrany atak rakietami w odpowiednim momencie robił rożnice :)

pyza
26-07-2019, 08:31
Rakiety były mega losowe i to ich problem. Jeden strzał z rakiet w genka (trafiony oczywiście) kończył mecz....

Mist
26-07-2019, 08:51
Ogólnie rozmawiałem z kolegom, który się dopisał i podpowiedział o wyłączeniu garłaczy i czegoś jeszcze :P jak wrócę do domu to dopiszę. Bo wydaje mi się że faktycznie były jakieś "splufy" konne który robiły sito z przeciwnika :)

DonVega
26-07-2019, 10:45
Ano były :) - bardzo wredna jednostka :)