PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja



Mist
11-08-2019, 08:50
W tym dziale dyskutujemy o przebiegu turnieju, wynikach oraz innych sprawach związanych z turniejem.

The Undertaker
21-08-2019, 21:17
ale tu cicho

Mist
22-08-2019, 09:23
Bo jeszcze nie ma o czym dyskutować najwidoczniej :p chyba, że Ty chcesz jakiś temat zacząć np kto Twoim zdaniem jest aktualnie najlepszy albo coś takiego :P trochę kreatywności xD

SaperHeart
22-08-2019, 09:29
ale tu cicho

Przecież było, że kto pierwszy się odezwie ten zmywa :D :D :D :D :D :D :D :D

The Undertaker
24-08-2019, 12:42
https://www.youtube.com/watch?v=OhoFOQe11fE pomyłka 2 53

The Undertaker
26-08-2019, 07:32
mistek jak coś ta tam wpisz te osoby co są teraz jak coś to tam dopiszesz a ja będę łapał tych co są xD

Mist
26-08-2019, 10:54
Poczekamy jeszcze kilka dni na maruderów i zaczynamy ligę :) Kapi nie spiesz się i tak rozegrasz wszystko za szybko więc spokojnie :P a potem ja się nie wyrobie z tym wszystkim xD.

A więc oficjalnie maksymalnie do końca tygodnia(31.08.2019) przedłużam zapisy!

The Undertaker
26-08-2019, 16:04
cholipka

Karlos87
02-09-2019, 19:38
Testowy post. Coś mi nie działało dodawanie postów ale jak widać jest już ok.

Mist
12-09-2019, 08:27
Panowie co tak cicho tutaj ;)

Niech, ktoś da znać jak tam według niego zapowiada się nowy DLC i patch i czy coś zmienia według niego w naszej lidze ;) Może zmienią wam się buildy albo frakcję na mecze. Ja od siebie dodam, że po wczorajszych testach możliwe że Imperium podniesie się o rangę a nowe Jaszczurki mimo wielu obaw nie będą tak "fajne" jak wszyscy uważali.

Pruber
12-09-2019, 09:24
Niewiele badań przeprowadziłem, ale mam podobne wrażenia. Tym razem przypakowali nieco Imperium. Jaszczurkami nowym bildem nie grałem, ale grałem przeciwko Jaszczurkom prowadząc Imperium to przyznam, że przeciwnik nie był w siódmym niebie.

Mist
12-09-2019, 10:05
Jaszczurki mimo tego hypa na DLC na multi niestety nie mogą się pochwalić czymś super mocnym ale możliwe, że tego nie widać tak mocno jak w imperium.

No i jeszcze jest druga kwestia czyli usprawnienie krasnali, która obecnie w mecie i na naszej scenie będą dominującą siła i frakcją tak czuje :). Interesuje mnie jak wyjdą statystyki na koniec sezonu, będzie to idealny indykator tego czy jakaś frakcja jest mocno przesadzona. Chociaż jest dużo osób, która uparcie jak krasnale twierdzą, że wszystko jest ok ;>

Tamudzin
28-09-2019, 12:53
W grupie A początkujących w tabeli jest użytkownik kapinosiu57, natomiast w linkach do stema go niema. Widzę, że rozegrał jeden mecz z Danielem, a potem już posucha. On zrezygnował z ligi, czy po prostu nie dodał linku do stema?

Daniel
28-09-2019, 23:26
Chyba nie dał, ale łatwo go znaleźć przez steama : p

Mist
29-09-2019, 13:02
Z tego co mi wiadomo to gra, na pewno jest na naszym discordzie i może tam go znajdziesz albo po prostu jak ktoś go ma na steamie to niech da link do profilu tutaj albo bezpośrednio to Tamudzina.

Tamudzin
29-09-2019, 19:31
Wysłałem mu zaproszenie na steamie. Czekam na przyjęcie

Arminius
06-10-2019, 14:46
Panowie, od 29.09. próbuję się dobić do Kevina z SB i nic. Chłopak nie odpowiada, a chciałbym już zamykać sezon ligi. Zostały mi do rozegrania dwa mecze, jeden z Kevinem, drugi z Wereshą, który nie przyjął jeszcze zapro na steam, a wysłałem mu kilka dni temu. Mógłby ktoś przynajmniej Kevina ogarnąć, żeby zagrał mecz?

Z góry dzięki za pomoc!

Mist
07-10-2019, 12:02
Spokojnie w tym tygodniu się wszystkim zajmę i jak ktoś nie był aktywny to na pewno dostanie walkowery więc spokojnie ;)

Tak jak napisał Arminius trzeba zakończyć lige i zrobić podsumowanie jakieś :P

Mist
10-10-2019, 07:52
Dla zainteresowanych bo już miałem kilka pytań co do kolejnych materiałów na yt ;) na pewno będą ale niestety jestem teraz przeziębiony i nie mogę nagrać niczego więc proszę o cierpliwość :) a co do walkowerów to sprawa wyjaśni się w ten weekend

Arminius
10-10-2019, 15:12
Spokojnie w tym tygodniu się wszystkim zajmę i jak ktoś nie był aktywny to na pewno dostanie walkowery więc spokojnie ;)

Tak jak napisał Arminius trzeba zakończyć lige i zrobić podsumowanie jakieś :P

Cieszę się, że ktoś tam zmobilizuje chłopaków bo trochu irytujące jest kiedy ktoś jest na steam i nic nie odpisze. Nawet, że ma mnie w dupie.

Pozdro

Mist
15-10-2019, 15:01
Hej sorka miałem zrobić w weekend ale poleciały 2 wo w grupie zaawansowanej te osoby na pewno nie zagrają :) konsekwencję zostaną na przyszłość :).

Co do reszty to max 2 tygodnie i kończymy ligę po tym etapie lecą wszędzie wo i tyle. Najważniejsze jak ktoś ma wynik swojego meczu to proszę go wpisać na forum a nie na discordzie. Rejzel zajmuje się głównie uzupełnieniem tabelki na discordzie mogę przegapić i później będzie problem

Pozdrawiam Mist.

Żółwik_PL
20-10-2019, 12:10
W kompie mi zdechł system, jadę na win 8.1 32 bitowym :( a WH nie pójdzie na tym, bo chce bestia 64 bit :P. W tygodniu myślę się ogarnąć (bo ile można bez wh wytrzymać) i mam nadzieję, że moi przeciwnicy tj. Kapinosiu57 oraz SaperHeart staną na ubitej ziemi ;) Z Saperem jesteśmy w kontakcie, tak, że znak - sygnał i gramy, natomiast z Kapinosiem nie mogę nawiązać kontaktu :(

Presidente
20-10-2019, 12:59
A spróbuj może zmienić DirectX

Żółwik_PL
20-10-2019, 13:36
nie pójdzie, mam wersję też 64bit 8.1, ale wymaga innego formatu dysku, a nie chce stracić plików z innych partycji, a tylko na 1 partycji nie można tego zrobić :( trzeba cały dysk sformatować w odpowiedni format :(, a moje wiedza informatyczna dalej leży i kwiczy ;)

Mist
29-10-2019, 09:18
Ostatnie dni na rozegranie meczy, zbliża się koniec miesiąca i koniec sezonu ligi. W większości przypadków walkower będzie przyznany na korzyść gracza bardziej aktywnego. Przy okazji szykują nam się fajne baraże o wejścia do wyższych lig a mianowicie:

Hadvar vs Aryen
Pruber vs ??
Alexander vs ??

W grupie zaawansowanej jest kilka dziur więc jak wam się uda to złapcie kogoś w przeciwnym wypadku będzie musiało zostać puste bo nie dostałem głosu, żeby ktoś celowo kogoś unikał czyli ciężko dać komuś walkower

Mist
01-11-2019, 08:27
W dniu dzisiejszym kończymy rozgrywki :) tak jak pisałem wcześniej osoby które były nie aktywne lub unikały rywala(miałem info) dostaną walkowera. Na weekend postaram się zrobić podsumowanie :) dziękuje wszystkim za rozegranie meczy oraz liczę na dołączenie do kolejnego sezonu!

Wczoraj dostałem informację od Przemka, że przegrał mecz z Pawłem więc punkty należą się jemu. Ogólnie Paweł ponoć miał więcej meczy jednak nie napisał wyniku na forum. (Wyniki raczej nie zmieniłyby tabeli dlatego zostaje tak jak jest a co do zapisywania to trzeba będzie tego bardziej pilnować)