PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja



Pirx
12-08-2019, 23:16
o zasadach, rozgrywce, itepe.

Arminius
13-08-2019, 15:26
Widzę, że deadline zapisów to 27 sierpnia, a na rozegranie meczyków będzie miesiąc. A kiedy konkretnie liga rusza?

Pirx
13-08-2019, 17:29
Pewnie od 1 września, większość osób powraca wtedy z urlopów wakacyjnych.

Co ważne, mecze będzie można rozgrywać w dowolnej kolejności. Więc nawet jeżeli ktoś we wrześniu pojedzie na urlop, to nadal może zdążyć zagrać wszystkie mecze ligowe.

Widząc aktywność już w pierwszym dniu zapisów liczę na to, że ruszymy co najmniej z dwiema ligami. Dobrze by było, żeby ligi nie były "przeludnione" i miały powiedzmy 8 zawodników każda.

Arminius
13-08-2019, 19:03
No i super. Czyli we wrześniu czeka mnie ostre granie xD

Pirx
14-08-2019, 16:57
https://www.youtube.com/watch?v=2j74iyG-aJk&feature=youtu.be

Presidente
15-08-2019, 16:51
A może by tak dać możliwość brania artylerii?

Rancor
15-08-2019, 16:55
Hymmm niee?

Pirx
24-08-2019, 19:03
Zostały 3 dni zapisów, potem podzielimy graczy na grupy, biorąc pod uwagę zaawansowanie multi.

Na ten moment szykują się dwie osobne ligi. Zobaczymy czy ktoś jeszcze dołączy do stawki.

Pirx
27-08-2019, 19:57
Już raczej nikt się dzisiaj nie zapisze.

Propozycja podziału grup (z uwzględnieniem wyników w Turnieju o Szkatułę):

Złota Liga:

{SacredBand}Mist
Pirx
{SacredBand}William/Kaszanka
TUFF
Ural
{SacredBand}pyza
Presidente

Srebrna Liga:

Rancor
Arminius
{SacredBand}DonVega
IPL{Rycerz}Pruber
Pitu395
{SacredBand}Wilamos
UNDERTAKER

Presidente
27-08-2019, 20:21
Cooo? Weź no ja tu chciałem potłuc jakichś Undertakerów :P. A Ty mnie do wyższej ligi wrzucasz ;D

To weźcie przynajmniej na jednostki arty pozwólcie :)

No i te nazwy lig, dawaj jedna jadeitowa a druga bambusowa

Pirx
27-08-2019, 20:53
Presidente, ligi mają pomóc we wzroście jakości naszej sceny. Mamy znowu wrócić do czołówki światowej. A tam nie gra się Z artą. Możemy zrobić jakiś turniej weekendowy z artą.

Jeżeli chcesz to mogę Cię przenieść do niższej ligi. Bo wiadomo że większość w wyżej będzie grała wiadomymi, znienawidzonymi przez Ciebie jednostkami. I zaproponuj inną nazwę dla niższej ligi. :)

Pirx
28-08-2019, 09:25
Mamy jeszcze kilka dni do startu, więc pytanie do innych uczestników jak się zapatrują na dwie zgłoszone propozycje zmian zasad:
1. Dodanie 1 artylerii.
2. Zwiększenie limitu kawalerii z 8 do 10.

Presidente
28-08-2019, 11:10
Presidente, ligi mają pomóc we wzroście jakości naszej sceny. Mamy znowu wrócić do czołówki światowej. A tam nie gra się Z artą. Możemy zrobić jakiś turniej weekendowy z artą.
A to już nie można dla przyjemności płynącej z rywalizacji pograć? :) Ale jakiej czołówki? To są w ogóle jakieś turnieje? Bo jak na razie to bida z nędzą. A ten co był u rusków to i tak sporo osób weszło przecież z Polski do wyższych rund. :)


Jeżeli chcesz to mogę Cię przenieść do niższej ligi. Bo wiadomo że większość w wyżej będzie grała wiadomymi, znienawidzonymi przez Ciebie jednostkami. I zaproponuj inną nazwę dla niższej ligi. :)
Niech już tak zostanie jak jest - wg mnie to nawet jedna liga by wystarczyła. Wieśniaki z bambusami powinny dostać możliwość szarży bez rozkazu - krnąbrność czy jakoś tak. :)

Bambusowa liga to bardzo dobra nazwa, ale jak chcesz to może być ryżowa

Mam nawet odpowiedni baner do niej
https://images90.fotosik.pl/239/60fa28428e5cfd78gen.jpg

tuff_gru
29-08-2019, 09:13
Uwazam ze lepiej by bylo jakby byla jedna liga, za malo jest graczy na dwie. Jak bedzie jedna liga to bedzie wiecej meczy i wiecej osob do grania...

Mist
29-08-2019, 11:10
Hej co do zaproponowanych pomysłów to tak:

Ad.1 1 arta szczerze pomysł mi totalnie nie przeszkadza więc może być, kwestia czy się to opłaca to już inna sprawa ale ja bym tego nie ograniczał. Jest jedno ale jak liga ma za zamiar poprawić "skilla" więc po prostu gracze "lepsi" mogą iść na umowę dżentelmenów i ustalić przed meczem sobie jakiś limit tak to działa u nas na WH co do ras np.

Ad2. Limit kawalerii jak najbardziej na 10 to jest dobra alternatywa na kusze, które są mocne bardzo i zgadzam się z Pyzą w tej kwestii.

Ad3. Co do tego czy jedna czy dwie ligi jestem za 1 chyba, fajnie będzie zagrać na każdego i zobaczyć jak to wygląda :). Z podziałem wstrzymałbym się do drugiej edycji i wtedy zboczy się co jest do zmiany xD

Pruber
29-08-2019, 12:21
Witam.
W kwestii artylerii nie wypowiem się bo jestem przyjąć każdą opcję.

w kwestii kawalerii hmm. Uważam, że w tej grze i tak kawaleria niszczy wszystko więc tu bym się opowiedział za max 8, ale argument z kuszami Pana Mista też do mnie przemawia więc wygląda na to, że mógłbym zaakceptować max 10 kawalerii. Wynik jest taki, że proponuje max 9 :)

aha co do ilości lig. Mi najbardziej odpowiada system ligowy i bardzo bym chciał kiedyś rozegrać ligę, w której jest ludzi jak najwięcej. Na WH sprawdza się pomysł z podziałem lig i pewnie i tu by się sprawdził, ale wolałbym aby choć pierwszy sezon odbył się w jednej pełnej ekipie. Jedyne czego bym się obawiał to osłabianie się chęci do walki tych, którzy zbyt wiele bitew przegrają. Myślę jednak , że można przyjąć zasadę "niewinny do czasu udowodnienia winy" i liczyć na to, że każdy zachowa się dobrze i rozegra wszystkie bitwy w każdej starając się dać z siebie wszystko.
Reasumując, zaryzykowałbym i zaproponował większa jedną ligę, tym bardziej, że na multi i tak ciężko o rywali. Bonus tez taki, że można będzie mieć okazję urwać jakieś punkty najlepszym, lub mieć przyjemność ze stawiania im oporu :).

william/kaszanka
29-08-2019, 18:45
Nie ma powodu do ograniczania arty, na tę chwilę wydaje się być bezużyteczna a może ktoś wymyśli coś fajnego.

Co do limitu kawalerii to 8 jest spoko (kusze nie są aż tak op :P ), może być więcej dla mnie rybka.

Ilość lig trzeba dostosować do ilości graczy, nie wyobrażam sobie, że ktoś rozegra około dwudziestu starć

Pirx
30-08-2019, 17:46
Dobra Panowie, dzięki za wszystkie głosy.

Już wróciłem z wakacji więc ogarniam start turnieju.

Co do zasad i kształtu ligi, to uwzględniając większość głosów:

1. Dopuszczamy 1 artylerię.

2. Zwiększamy limit kawalerii do 9 (czyli 6 grywalnych jednostek kawalerii, poza genkami).

3. Robimy jedną dużą ligę. Co prawda jest ryzyko, że część graczy faktycznie odpuści po szeregu porażek, ale z drugiej strony liczy się to, żeby zacząć wreszcie grać multi na 3K. Bo na razie jest z tym słabo.

Pirx
30-08-2019, 18:21
Po zastanowieniu wprowadzam jeszcze jedną kluczową zmianę do zasad:

ZWIĘKSZAM FUNDUSZE DO 14000.


Powód? Na takim funduszu można pograć droższymi jednostkami i jednocześnie stać zawodnika na podbicie generałów. Na budżecie 12500 będziemy mieli kolejny pokaz mocy włóczników za 200, którzy będą podstawą każdej armii. Na 14000 można zainwestować np. w obrońców niebios i zbudować z nimi solidną, grywalną armię. Co jest raczej mało prawdopodobne na budżecie 12500.

Pruber
30-08-2019, 19:29
Nie odpuszczajmy więc po kilku porażkach. Naprawdę mało kiedy można pograć na multi w 3k. Potraktujmy to jako zabawę po prostu. Fajnie byłoby jakby za mecz przegrany 1:2 tez przyznawać punkt wtedy warto będzie wojować aby urywać choćby punkt najlepszym aby w ogólnym rozrachunku być odrobinę wyżej niż to "możliwe" .
Jestem jeszcze przed lektura zasad więc pisząc to nie znam jeszcze zasad przyznawania punktów.

Presidente
30-08-2019, 19:37
Nie ma wyniku 2:1 chyba :). Grasz 2 bitwy tylko

tuff_gru
30-08-2019, 20:27
ooo, bardzo ciekawy pomysl, bo i tez moze sie pojawi lepsza kawaleria a nie glownie chlopi i maruderzy :)

Pirx
31-08-2019, 07:59
Pamiętajcie proszę:


4. Zwycięzca pojedynku obowiązany jest przesłać powtórki bitew na adres mailowy kontakt@totalwar.org.pl. W przypadku remisu gracze ustalają który z nich przesyła powtórki.

Lord_Legionista
06-09-2019, 06:26
Liga Cesarska Undertaker vs Presidente tylko od chłopaków dostałem powtórki !

Pruber
06-09-2019, 10:23
Myślę, że na spokojnie. Niedawno był dodatek może niektórzy chcą się z nim dopiero zapoznać. W weekendy pewnie też będzie większa mobilizacja do walk a tym samym większy ruch w interesie. Ja np. planuję zagrać minimum 2 mecze w ten weekend i dodatek dopiero kupiłem. Niedługo poleci jak z cebra :). Do tego jeszcze liga w WH2. Tłoczno się zrobiło, ale na moje oko to wspaniale bo jest cel wszelkich treningów (no dobra w 3k nic nie trenuję, ale też będzie fajnie).

Mist
09-09-2019, 21:53
Panowie uzupełniajcie tabelkę bo nie wiadomo kogo mam się bać i jak wygląda sytuacja w tym wszystkim ;)

Presidente
10-09-2019, 05:52
Ale to tylko Pirx może uzupełniać

Pirx
10-09-2019, 08:29
Przepraszam, dzisiaj wieczorem uzupełnię.

Pirx
11-09-2019, 13:37
I jak wrażenia po pierwszych bojach?

Jak dla mnie zmienił się trochę balans. Genkowie są już zawsze dopakowani, można się też pokusić o lepszą piechotę. No i bez kusz ani rusz. ;)

Mist
12-09-2019, 08:16
@Pirx

Tutaj nie wiem czy się zmienił balans czy po prostu nasze podejście do sprawy po turnieju u ruskich ^^. Jakby nie patrzeć zweryfikowali nasze buildy i podejście co jest najlepsze w grze. Ja po pierwszych bitwach jestem miło zaskoczony, że mimo takiej przerwy jednak udało się coś wyklikać na przeciwników.

Jedyne co mnie martwi to jednak małe zainteresowanie tytułem, w sensie powrót do WH i jakoś tak nie za bardzo słychać o Chinach na naszej scenie, żeby ktoś grał czy coś. Pewnie jest to spowodowane tym bugiem z listą na MP i faktem, że na Szybkich bitwach mamy tryb bohaterski, który leży. Ale zobaczymy jak to wyjdzie na końcu bo gra w moim odczuciu jest super dobra na multi i jak będzie się rozwijać to jest szansa.

Pirx
12-09-2019, 09:27
Też się zastanawiam skąd ten brak zainteresowania multi. Jak już się gra to jest z reguły super.

Być może chodzi o to, że jednak różnorodność buildów jest nie tak duża. Więc gra się dosyć podobne bitwy.

WH jest rozbuchane na maksa, ale to też jest efekt Waszej wytężonej i konsekwentnej pracy.

Mist
12-09-2019, 09:59
Wydaje mi się, że nie ma co porównywać 3k do WH jednak na WH mamy więcej materiału do pracy frakcje są na tym etapie fajnie rozbudowane i jest ich dużo. No niestety bez pracy nie będzie nic się działo więc to chyba oczywiste, żeby raz na jakiś czas był jakiś event bo będzie nudno :). Może 3k z czasem się jakoś rozrusza bo kurde ja nadal jestem optymistą co do tej gry. W porównaniu do innych historyków ma największe szansa na utrzymanie się póki co.

Oby się nie ziścił czarny scenariusz i tytuły historyczne totalnie polegną w walce z fantasy i na naszej scenie nie będzie się totalnie nic działo w zakresie.

W sumie, może zaproponuje moją pomoc w formie komentarza na yt bitew jak coś fajnego dostanę ale z racji, że mam ligę to czas mam ograniczony ale w takim tempie jak idzie 3k to wydaje mi się, ze spokojnie dam radę raz na jakiś czas coś nagrać. Jak idziecie na taką pomoc to po prostu niech, ktoś mi na discordzie wyśle repki no i jakieś ciekawe info jak wie to chętnie skomentuje.

Pruber
13-09-2019, 16:26
Myślę, że tylko eventy w przypadku tej gry mogę dać szansę na oddychanie tego tworu. Ja osobiście bardzo ubolewam nad tym, że nie ma możliwości rozgrywania szybkich bitew z przeciwnikami z całego świata w trybie, że tak powiem normalnym. Strasznie dziwi mnie to, że jeśli zamysłem twórców było połączenie możliwości gry historycznej i tej, która odnosi sukcesy w wh2 aby może "zebrać jeszcze więcej" to nie przełożono tego w praktyce kompletnie. Totalnie głupim posunięciem było postawienie tej gry jako takiego , królika doświadczalnego. Moim zdaniem tak w istocie jest bo ciężko jakoś nazwać to niedopatrzeniem. Sama gra jest ok, ale okrojenie takiej produkcji za taką cenę to dla mnie kompletne wyrzucenie pieniędzy w błoto (z perspektywy klienta porwanego reklamą zapewniającą 2 tryby rozgrywki do wyboru). Kupić tak droga grę aby zagrać kilka razy w turnieju z równie zniesmaczonym faktami towarzystwem to dla mnie prosty wniosek jeden : bez pośpiechu z kupnem kolejnych produkcji. No chyba , że będzie to medieval3 ;)

Pirx
16-09-2019, 11:39
W temacie ograniczonej popularności multi na 3K doszedłem do wniosku, że jednak nie ma co się kopać z koniem.

Jak napisał Pruber - takie skopanie multiplayera jest nie do pomyślenia. Więc dopóki tego nie naprawią - a nie widać żeby w ogóle mieli takie chęci - to gra będzie trwała w zawieszeniu. W tym czasie zrobią sobie hajs na DLC do wcześniejszych produkcji.

Tak więc będziemy organizować turnieje na 3K, ale ze świadomością, że nie zwiększą one na stałe zainteresowania 3K. Po prostu będą okazją do wspólnej gry od czasu do czasu na tym właśnie tytule.

Mist
16-09-2019, 15:44
Póki co tak to niestety wygląda. Konkluzja z tego wszystkiego nadal jest taka sam jak sami nie zapewnimy sobie zabawy i poprawy na danych produktach to na pewno nie zrobią tego twórcy. Tak zmieniając temat to wydaje mi się, że fajnym rozwiązaniem na multi w dany tytuł jest robienia kampanii tak jak teraz mam 2 na WH!. Jedna prawdopodobnie kończąca się u Hadvara i Tomasa oraz rozpoczynająca się Rancora z ekipą, pomysł moim zdaniem jak najbardziej udany i może warto się zastanowić się coś nad tym w temacie 3k.

Osobiście myślałem żeby zrobić coś takiego w małej formie żeby sprawdzić jak będzie to wyglądać tak na (4-5) graczy co o tym sądzicie?

Pruber
17-09-2019, 02:05
Super pomysł, musiałbym jeszcze poćwiczyć troszkę, ale brałbym się za to i wcale nie ograniczałbym ilości graczy do 5 :) wręcz bym zrobił multum motłoch :)

Mist
17-09-2019, 07:35
Ograniczenie graczy jest celowe sam pewnie wiesz ile pracy potrzeba, żeby zrobić fajnie 1 frakcję i o ogarniać a jak jest się GM tak jak Hadvar, Tomas czy teraz Rancor i Cysorz to musi to zjadać strasznie czas. A jak ma się go ograniczoną ilość to żeby zabawa trzymała jakiś poziom to jednak wolę żeby było mniej osób a lepiej się bawiły. W wielkim skrócie to miałby być taki mały test jak to wyjdzie jak przełożymy to wszystko na realia Chin :).

Ogólnie coś już zaczynam myśleć/działać w temacie ale jednak czasu nie mam zbyt dużo z racji nasze wspaniałej ligi w WH :). No i MP od Sapera się zbliżają wielkimi krokami więc warto by było coś potrenować ;>

Pruber
17-09-2019, 08:42
Heh jadę już obie ligi (WH i 3K), MP też jednak mnie skusiły, jestem (jeszcze) w kampanii Albion no i dołączam do kampanii Chaos. Pociągnąłbym jeszcze i trzecią kampanię. Mógłbym nawet jako pomoc dla MG jeśli trzeba. A wracając do realiów Chin i jakości kampanii. Jakość Chin zawsze kojarzyła mi się z ich ilością. Tłum wskazany a nawet pożądany!!! ;). Sądzę też , że kampania taka lepiej by wypadła jednak na trybie opowieści (ale to opcjonalne). Chiny wielkie, ludu wiele to i mapa u lud warto dostosować.
W sumie zaczęliśmy o kampanii temat i można by tak pisać i pisać, ale trwa liga i w tym kontekście ciekawe jak będzie wyglądać sezon 2 ( o ile będzie) bo też się zastanawiam, czy gracze , którzy poniosą głownie porażki w tym sezonie , będą mieli na tyle ambicji aby kontynuować ten destrukcyjny stan. O mnie martwić się, nie trzeba ja zawsze w razie czego będę aby nie było vacatu w dole tabeli. Bardzo fajnie uczę się tej gry dzięki tej lidze. Moim zdaniem spełnia ona swoją rolę bo z każdą walką czuję, że mimo wszystko jest lepiej toteż polecam się nie poddawać.

Mist
17-09-2019, 10:19
Ty jesteś przypadkiem wybitnym takich ludzi potrzeba u nas więcej :) piszę to z pełną świadomością bo po prostu dla takich gości jak Ty warto coś organizować i robić. Twoje niezłamane morale co do porażek to już inna sprawa, której nowi gracze powinni się uczyć :)

A wracając do tematu to właśnie nie wiem jak wyjdzie z dołem tabelki bo jednak osób z takim podejściem jest mało z reguły króluje podejście "wpierdol to nie ma co dalej się ośmieszać/ i tak nie wygram więc szkoda czasu", więc mam lekkie obawy co do tego wszystkiego.

Poruszyłeś w sumie bardzo ważny temat, gry dopiero co się uczymy i po prostu z czasem będzie chyba to wyglądało coraz lepiej (nowe taktyki, która jednostka jest dobra a która bezużyteczna) im więcej szans na grę tym większa szansa, że ten to wszystko się stanie. Jak będzie tego mało to po prostu będzie się grało na jedno kopyto i gra się nie będzie rozwijać. Póki co zauważyłem trend, że nadal raczej stosuje się taktyki z wcześniejszego turnieju albo lekko zmodyfikowane bo są po prostu sprawdzone i dają jakieś poczucie bezpieczeństwa, że tym potrafi się grać.

Pirx
17-09-2019, 11:20
Powód stosowania starych taktyk jest prozaiczny - nie ma z kim trenować więc ogranicza się do grania bitew ligowych.

Utworzę temat treningowy dla chętnych.

Presidente
17-09-2019, 11:24
A mi się wydaję, że nie ma co brać a specjalnie czasami. Piechota do walki w zwarciu praktycznie nie istnieje bo jest rozjeżdżana w każdym przypadku. Nawet w formacji blokującej dmg z szarży trzeba na nią uważać. Ja bym myślał coś i zmianie paru statystyk albo dodaniu paru cech jednostkom, żeby był jakiś sens brania piechoty w zwarciu. No tych smoków z toporkami to ani razu nie widziałem. Ja na początku brałem ukryte, ale to raz wychodziło a raz nie

DonVega
18-09-2019, 07:09
Ja od początku byłem sceptyczny co do zwiększania ilości cav - choć 1 sztuka może nie robi różnicy ale ...... i za ograniczaniem kusz do max 2. Teraz widzę ze zabawa sprowadza się do 4 kusz - maks ilość cav i 4 -5 najtańszych piechot. Wyłożysz się na cav i nie weźmiesz odpowiedniej ilości kusz- bitwa przegrana :). No ale cóż trzeba grac tak jak jest :)

Pirx
18-09-2019, 07:25
Ile rozegrałeś meczów ligowych żeby wyciągać takie wnioski?

Do tej pory najtrudniejsza bitwa jaką miałem to starcie vs 3 genków, piechota i strzelcy.

Mist
18-09-2019, 09:38
spokojnie mam nadzieje, że będą kolejne sezony i będzie można coś poprawić a i styl może ulegnie zmianie :P tak jak było pisane wyżej

DonVega
18-09-2019, 09:58
Na podstawie dwóch ( Pyza i Presidente z którymi grałem ) zagrali dokładnie to samo ( setup jednostek ) i rachunku prawdopodobieństwa :) biorąc pod uwagę dane wejściowe (rozegrane bitwy na podobnych zasadach). :)

Pirx
18-09-2019, 10:05
Presidente zagrał najtańszą piechotą? A to zdrajca - przecież on ich nienawidzi. ;)

Don, spoko, zagramy to pokaże Ci zestaw trochę wymykający się opisanemu standardowi.

Oczywiście, kusze gniotą, nie ma co się oszukiwać. Kawaleria też jest spoko więc nie dziwi jej wykorzystanie, ale 9 kawek bitwy ci nie wygra, chyba że przeciwnik skopie z kretesem bitwę kawaleryjską.

Jak dla mnie to za wcześnie jest na oceny.

Pirx
19-09-2019, 14:30
Za nami rozegrane 24 bitwy.

Liderem jest Presidente, który rozegrał 10 z 13 meczów.

Po piętach depczą mu reprezentanci SB - pyza i Mist.

Niepokonani pozostają Mist i ja.

Wydaje się, że w gronie faworytów należy upatrywać nadal graczy, którzy zrobili dobry wynik w Turnieju o Szkatułę. Chociaż Kaszanka raczej nie będzie miał czasu na treningi igrę, co jest sporą stratą dla Ligi.

Jestem ciekaw co pokażą w kolejnych meczach Ural i Tuff.

Pojedynki o szczyt widać gracze z czołówki zostawiają na sam koniec.

Rancor
19-09-2019, 15:05
Witam z przykrością informuję że muszę zrezygnować z Ligi Cesarskiej. Powody są różne. Dzięki tym z którymi zagrałem liczę że się dobrze bawili. Jeżeli ktoś by chciał tak poprostu potrenować i złapie mnie gdy będę miał chwilę mogę pomęczyć go nie typowymi zagraniami [i tam pewnie przegram tą bitkę :P] może ktoś kiedyś wspomni " A tak to grał Rancor " heh

Pirx
19-09-2019, 15:43
Spoko Rancor, w sumie to niefortunny czas dla Ligi 3K, bo jednak full zaangażowanie pójdzie w MP na Warhu.

Tak czy inaczej fajnie by było jakby czasem ktoś wbił i rozegrał kilka bitew ligowych, dla funu.

Presidente
20-09-2019, 06:49
Szkoda Rancor, szkoda

Mist
20-09-2019, 09:31
Rancor pewnie zajęty swoją kampania online na WH ;), ja nadal jestem przekonania że zagranie 1-2 meczy na tydzień to nie jest duży wysiłek fizyczny i psychiczny ;> ale jednak doświadczenia pokazuje inaczej :). Spokojnie jakoś się rozkręci te 3k xD damy radę.

Presidente
20-09-2019, 11:23
https://newfastuff.com/wp-content/uploads/2019/05/jQPS62c.png

Komentarz do tabeli. Change my mind ;D

Rancor
21-09-2019, 05:14
Mistu masz rację ale gdy ma się rodzinę pracę na 3 zmiany, prowadzi się kampanię, gra się w kampanię, i jeszcze mieć czas na przyjemności [ inne hobby np szermierka] zaczyna brakować. Ale jakbyś chciał sparing w 3k zapraszam od przyszłego tygodnia po 23. Mam 2 zmianę w pracy i jakaś odskocznia od tworzenia map, nauki modowania w WH i pisania tekstów to zapraszam na 1-2 gry ;p

Presidente
25-09-2019, 10:29
No dobra, zmieniliście moje zdanie ;D.

A tak w ogóle to zostało kilka dni na rozegranie reszty meczy. Jak taki stan tabeli się utrzyma to będę na podium głównie przez to, że rozegrałem największą liczbę meczy :). Mnie już raczej nie uda się rozegrać pozostałych spotkań - także jeszcze macie szanse mnie wyprzedzić (mam nadzieje, że to dla Was wystarczająca motywacja ;D)

No chyba, że Rancorowi i Wiamosowi uda się pokonać przeszkody i jakoś pozwolą mi jeszcze wskoczyć na fotel lidera na chwilę (albo i na dłużej :faraon:). Dalszych porażek nie przyjmuje do wiadomości ;D

Mist
26-09-2019, 19:02
obejrzałem cały stream Tuffa z bitew :) super robota. Ale najlepsze zdanie to oczywiście "Furie na 10 poziomie no oczywiście, będzie z tym problem pewnie..."

Podoba mi się, że moja genialna taktyka się utrzymuje i została wpisana na polskiej scenie haha :cool:

Pirx
26-09-2019, 19:07
Tabela zaktualizowana.

Pirx
27-09-2019, 16:51
Informacyjnie - Wilamos czeka na kompa i jutro ma dać znać czy będzie dostępny do grania. Więc stay tuned. ;)

Pirx
29-09-2019, 18:01
Wobec wycofania się Rancora i problemów Wilamosa z kompem (w sumie to nie wiem czemu to mu uniemożliwiło grę, jeżeli w WH2 tnie prawie codziennie) - zarządzam walkowery.

Mist
29-09-2019, 18:58
Wialmosowi na starym ponoc 3k nie działa a Wh2 leci na najgorszych więc jakoś znośnie jest.

Dzięki wszystkim za fajne gierki ja tak samo jak Pirx zakończyłem ligę grało się mega :P czekam na kolejne rozgrywki

pyza
29-09-2019, 20:17
@Pirx, super.
Kiedy walkowery od Pitu395 beda ?

Pirx
29-09-2019, 20:22
Pitu rozegrał więcej bitew, niż np. Kaszanka, więc dając walkowery za Pitu mógłbym równie dobrze za Kaszankę.

Ja raczej nie szedłbym w tym kierunku, bo jakkolwiek Pitu nie jest typem gracza, którego chętnie bym w przyszłości widział w lidze, to jednak 4 mecze rozegrał.

pyza
29-09-2019, 21:40
poprzedni post był napisany z przymrużeniem oka ;)

Miał tylko zaznaczyć że jakoś trzeba będzie to rozwiązać,
ponieważ przez trzy tygodnie nie udało mi się "nakłonić" Pitu do gry... nie spodziewam się aby to się zmieniło ;)

tuff_gru
30-09-2019, 09:14
@Pirx, super.
Kiedy walkowery od Pitu395 beda ?

Ja z Pitu nie mialem najmniejszego problemu, zaproszenie poszlo pitu przyjal nastepnego dnia szybko rozegralismy meczyk.

tuff_gru
30-09-2019, 09:15
Co do Kaszanki, umawialismy sie na ten weekend, i go nie bylo :(

Pirx
01-10-2019, 10:04
W kontekście kolejnych walkowerów - nie zamierzam już przydzielać kolejnych. W przypadku Wilamosa i Rancora sprawa była jasna.

Co do reszty nierozegranych meczów, cóż, specyfika ligi polegała na założeniu każdy z każdym, przy dobrej woli ludzi. Od początku było podnoszone, że niektórzy mogą nie zechcieć dograć do końca. I to też miało miejsce. Kaszanka rozegrał 3 mecze, Pitu 4. Kaszanka pisał od początku że ma mało czasu na grę i dawał czasy kiedy można go złapać. Co do Pitu, to faktycznie mnie też wielokrotnie zbywał (nawet go usunąłem ze znajomych, ale pod koniec ligi i szybko przyjął zapro i szybko zagrał), ale nadal to również zakładała formuła ligi.

W ewentualnym kolejnym sezonie ligi będą mniejsze, będzie również ustalona kolejność meczów. Tutaj już nie będzie zmiłuj za brak aktywności, a ligi będą trwały maks 3 tygodnie. Jak kiedyś w Romku.

pyza
01-10-2019, 11:22
Decyzja niesprawiedliwa i ponieważ zabiera mi pudło kompletnie się z nią nie zgadzam.

Arminius
02-10-2019, 07:58
Co do kaszanki to umawiałem się z nim dwa razy. Raz nie pojawił się na steam, a za drugim razem odmówił meczu ponieważ miał za sobą rozegrane dwa inne i nie chciało mu się ze mną grać :/ Ja to traktuję jako walkower z jego strony. Co do Pitu, nawet nie dostałem od niego zapro. Owszem ja też to mogłem zrobić ale stwierdziłem, że jak mu zależy to przecież się odezwie. Wychodzi na to, że jednak trzeba się ciągle prosić o zapro i mecze. Z Uralem to inna sprawa bo ja mu odmawiałem z powodu meczyków z Tuffem i w lidze Warhammerowej.