PDA

Zobacz pełną wersję : Prośpa o plik user.empire_script.txt



yogurt
08-02-2010, 06:25
Witam.
Mam prośbę.
Czy któryś z kolegów mógłby przysłać mi plik:

user.empire_script.txt

z oryginalnej niemodowanej wersji gry?

Znajduję się on w katalogu:

dla XP

C:\Documents and Settings\(Your User Name Here)\Application Data\The Creative Assembly\Empire\scripts

dla Visty

C:\Users\(Your User Name Here)\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Empire\scripts

Przed wyszukaniem pliku należy na chwilę zaznaczyć opcję "pokazuj ukryte foldery".

Mam problem z uruchomieniem gry ponieważ namieszałem z modem Darthmod - a nie chcę robić od nowa całej instalki bo jak sami wiecie - łącznie z aktualizacją potem do najnowszej wersji poprzez Steam - trwa to całe wieki.

Mój adres:
yog10668@o2.pl

Z góry dziękuję.

DonVega
08-02-2010, 07:12
Plik w sumie powinien mieć pustą zawartość ale za pomocą STEAM można go odzyskać w pierwotnej formie - jeśli go masz wykasuj całą jego zawartość może gra ruszy - ale jeśli nie sprawdź poprawność gry - Klikając na właściwości gry panelu steama - wybrać opcje sprawdzenie poprawności plików gry lub cache gry - nie pamiętam dokładnie - gra zostanie sprawdzona i to czego brakuje - zostanie ponownie ściągnięte

Marquess Alec Fortescue
08-02-2010, 08:52
A nie ma takiej opcji, żeby gry na steamie 'naprawić'? (steam wtedy usuwa wszystkie mody i niepotrzebą zawartość dociągając tylko to, co potrzeba. btw nie wiem, po co na fourm postujesz o takie pierdółki - nie chce ci się instalować ? Zainstalujesz gre już ze 3 razy, nim ci ktoś ten plik da do pobrania.

yogurt
08-02-2010, 14:13
Jeśli jet to w Steamie - poszukam - nie wiedziałem wcześniej o tym.

A na forum "postuje o takie pierdółki" dlatego że ostatnio instalacja z dociąganiem aktualizacji trwała od 12:30 do 22:15 w niedzielę.
Liczyłem na szybką pomoc od kogoś tutaj - to wszystko.

DonVega - dziękuje - bardzo mi pomogłeś.

Marquess Alec Fortescue - Tobie również dziękuję choć nie pomogłeś mi wogóle - tylko się nawymądrzałeś... ;)

No ale rozumiem że Ty nigdy nie byłeś początkującym.
Od razu śmigałeś zarówno w ETW jak i w innych tematach bo urodziłeś się ekspertem... ;)

Pozdrawiam i dziękuję.

Marquess Alec Fortescue
08-02-2010, 21:48
Bo moje konto Steam istnieje od 2004 ;/