PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z bitwami...



arsa99
08-02-2010, 11:36
Podczas gry gdy toczę bitwę lub w menu wczytywania wyskakuje błąd i gra wyrzuca do pulpitu wyłanczając się...Co robić??

Crawler
08-02-2010, 16:29
Miliony tematów już było dosłownie, sądzę że nikt nie udzieli Ci porady w tym temacie, ponieważ to jest właśnie ETW, tak to już z tą grą jest, jednemu działa, drugiemu wywala na bitwach, na mapie kampanii, podczas ładowania, czy podczas przemieszczania się floty, itd. Ja osobiście mogę tylko poradzić zmianę sterowników, sprawdzić inne, może akurat pomoże. Ja na przykład grałem w ETW od daty premiery, bez w sumie większego problemu, a tysiącom ludzi nawet na podobnym sprzęcie wywalało w różnych momentach gry, teraz po przerwie postanowiłem pograć znów i ku mojemu zdziwieniu na nowym patchu grę wywala mi podczas ładowania, gram w tej chili na modzie Europen Wars 2 i już tego problemu nie mam :?

arsa99
08-02-2010, 19:30
Mi wywala podczas bitwy,a przed ostatnim patchem wywalało podczas wczytywania...Dziwna gra może CA nie miało czasu na testy, bo zaczynali a teraz kończą prace nad napoleon:total war...

arsa99
09-02-2010, 15:48
Teraz,po kolejnym reinstalu nie widać tekstur...Na mapie są tylko żołnierze i jednostki specialne żadnych miast lasów itp...

Wie ktoś co na to poradzić, ta gra to syfffff,mam dosyćnajpirw wywala a tera...http://www.xfire.com/profile/arsa99/screenshots/ prosze patrzeć na pierwszy screen z empire...

Jeśli umie ktoś pomóc to proszee...