PDA

Zobacz pełną wersję : The Blood of Numenor.



Eutyches
26-10-2019, 10:26
Daję tutaj, bo podejrzewam, że wkrótce będzie znając fanów Tolkiena, będzie się działo :)

Projekt zawiera dwa różne mody: submod trzeciego wieku dla Divide and Conquer oraz niezależny mod drugiego wieku.

3105

https://www.moddb.com/mods/blood-of-numenor1

Lwie Serce
27-10-2019, 13:18
Ehh że ja usunąłem sobie Medievala z dysku i przerzuciłem się na Napoleona... :( Fajnie wygląda.

Eutyches
27-10-2019, 13:25
Napoleona? Wódka mówisz? ^^ Hmmm....aaaa gra, no tak. W Napoleona grałem kilka godzin, jedyna gra z serii co nigdy jej nie strawiłem. Musisz się naprawić Szlachetny Lwie Serce i czym prędzej zainstalować Medka i zacząć grać w Tolkiena :)

Lwie Serce
27-10-2019, 13:28
Nie, mam dość wódki jak na razie ;D No Medieval znów korci ale gdzie znaleźć czas, jak Skyrim mnie pochłonął do reszty? I w sumie miejsce na dysku bo jak zainstaluję Medievala to zaraz Bellum poleci też poza Third Age... No ale submod wygląda pięknie zwłaszcza że Numenorem nie ma zbytnio okazji pograć nigdzie.

Eutyches
27-10-2019, 17:50
Na razie robią tego moda/submoda - zdążysz pograć sobie; ja czekam kiedy CA da sobie spokój z ograniczeniami narzedzi do modowania dla gier od Shoguna 2 w górę, bo Mordor pod Attilę jak i inne gry na tym silniku gry, to uczta dla Lwów i Serców^^...

Lwie Serce
27-10-2019, 18:08
CA nie da sobie spokoju bo durne DLC przestaną mieć sens :D No ale fakt, chciałbym zobaczyć szarżę Rohirrimów na najnowszym silniku... Tylko wciąż tęsknię w ogóle za tym, żeby można było banalnie samemu modować mody.