PDA

Zobacz pełną wersję : Wybory do Starej Gwardii



Lord_Legionista
09-11-2019, 22:05
Zapraszam do Głosowania.

Presidente
09-11-2019, 23:52
Il Duce
Ituriel32
Eutyches vel Kotołak
Chaak
Cysorz

Chaak
10-11-2019, 10:44
Il Duce
Cysorz
Eutyches
Nezahualcoyotl

Samick
12-11-2019, 10:29
Ituriel jest już starogwardzistą, zastanowiłbym się czy Eutyches również nie otrzymał tego tytułu przed swym odejściem.

Lord_Legionista
12-11-2019, 11:42
Ituriel jest już starogwardzistą, zastanowiłbym się czy Eutyches również nie otrzymał tego tytułu przed swym odejściem.


z tego co przeglądałem w archiwum Eutyches nie dostal co do Ituriel zgodzę sie z tym spostrzeżeniem

Asuryan
12-11-2019, 12:28
Eutyches niestety kiedyś dostał bana, tak samo jak choćby Nezahualcoyotl, Presidente czy Gajusz Mariusz. Ja bym się zastanowił raczej nad wprowadzeniem w tym roku wyjątkowo amnestii i możliwością głosowania w SG na byłych banitów, bo tak odpada naprawdę sporo wartościowych kandydatur z powodu zachowania sprzed kilku, czy nawet kilkunastu lat temu.

Eutyches
12-11-2019, 14:07
z tego co przeglądałem w archiwum Eutyches nie dostal co do Ituriel zgodzę sie z tym spostrzeżeniem


Za SG mogłem sobie wybrać po wygranych konkursach, choćby historycznych dowolną range - wybrałem...Kotołak; bana dostałem tymczasowego ;)

Moje głosowanie, to:

Presidente
Il Duce
Ituriel32
Chaak
Cysorz

Lord_Legionista
12-11-2019, 16:12
Eutyches niestety kiedyś dostał bana, tak samo jak choćby Nezahualcoyotl, Presidente czy Gajusz Mariusz. Ja bym się zastanowił raczej nad wprowadzeniem w tym roku wyjątkowo amnestii i możliwością głosowania w SG na byłych banitów, bo tak odpada naprawdę sporo wartościowych kandydatur z powodu zachowania sprzed kilku, czy nawet kilkunastu lat temu.


Jako ze wnosisz w to forum tak duzo jestem sklonny udzielić w tym roku amnestii i możliwością głosowania w SG na byłych banitów. To forum jest dla osob ktore wrocily i chca z nami dalej spedzac czas mam nadzieje ze uda sie wszystkich rowniez zgromadzic na imprezie z okazji 18lecia Orga :) takze caly czas zachecam do glosowania spamujcie innym tak zeby bylo widac ze sie dzieje :)

The Undertaker
12-11-2019, 17:28
presidente

Asuryan
12-11-2019, 21:34
W takim razie oddaję swój głos ostatecznie na:

Chaak
Il Duce
Eutyches
Nezahualcoyotl
Gajusz Mariusz

Lwie Serce
12-11-2019, 22:32
W takim razie oddaję swój głos ostatecznie na:

Chaak
Il Duce
Eutyches
Nezahualcoyotl
Gajusz Mariusz

Zacytuję bo mój głos idzie dokładnie tak samo :D

Pirx
13-11-2019, 20:07
Il Duce

Presidente

Turek
14-11-2019, 06:31
Il Duce - nie wiedziałem, że nie ma tego tytułu dlatego go nominuję, bo zasługuje. Niektórzy nominują Cysorza jednakże jest to nasz stary, kochany Asuryan, który już jest w Gwardii.

Asuryan
14-11-2019, 16:25
Gwoli ścisłości to skasowanie mego pierwszego konta automatycznie pociągnęło za sobą utratę wszelkich odznaczeń, łącznie z SG. Jako że "Cysorz" to jest moje nowe konto, nie mam specjalnej rangi, zasłużonego Użytkownika, zasłużonego Administratora, ani nie jestem w Starej Gwardii - i nie mam o to do nikogo pretensji, która ewentualnie mógłbym mieć tylko do siebie samego :mrgreen: Co więcej, uważam że na SG mam za krótki staż na tym koncie.

Nezahualcoyotl
14-11-2019, 17:58
Kolejność kompletnie przypadkowa:

-Presidente
-Chaak
-Szwejk
-Gajusz Mariusz
-Il Duce

P.S.Sorry Panie @Eutychesie lecz regulamin to regulamin...

Lord_Legionista
14-11-2019, 18:52
jako ze Asuryan zrzek sie wszystkiego po odejsciu z forum wszystkie jego prawa wygasły :) tak jak przy innych ludziach ktorzy skasowali konta lub poprostu porzucili je

Eutyches
14-11-2019, 19:15
jako ze Asuryan zrzekł się wszystkiego po odejściu z forum wszystkie jego prawa wygasły :) tak jak przy innych ludziach którzy skasowali konta lub po prostu porzucili je
Jeżeli chodzi o mnie, miło że ktoś mnie jeszcze pamięta, ale ja kazałem Jarlowi by mi konto skasował, szkoda że tak z korzeniami je wyrwał, bo żal postów i tematów niektórych.
Wróciłem, bo org i seria Total War, to nie forum i gry, ale dla mnie - stan umysłu. :P

Lord_Legionista
27-11-2019, 16:52
Il Duce 7
Eutyches 3
Chaak 5
Cysorz 1
Presidente 3
Nezahualcoyotl 2
Gajusz Mariusz 3
Szwejk 1

Do następnej rundy przechodzi Il Duce i Chaak zapraszam do ankiety !