PDA

Zobacz pełną wersję : Colonialism 1600 AD - screeny i filmy.



Eutyches
01-12-2019, 08:31
Będzie subforum tego moda, stąd taki temat.
Tradycyjnie kilka zrzutów, mod wart jest zagrania R.O.N.- em, cóż - marzenia małego Wołodyjowskiego w takich granicach :P

LINK DO ZDJĘĆ


https://drive.google.com/drive/folders/1W8-cUwrMqphh00SxRx6LtbNHd2buke9e (https://drive.google.com/drive/folders/1W8-cUwrMqphh00SxRx6LtbNHd2buke9e)

ordenus22
06-12-2019, 18:01
Pobrałem i miałem duże nadzieje i może dlatego się zawiodłem :confused:. Wiem że modyfikacje na Empire to już inna bajka niż pod medka, ale ten Colonialism wygląda słabiutko. Już na początku patrzę, data startowa moda zamiast 1600 to jest 1700, władna RON - August II :cool: granice jak w Empire, jednostki całkiem, całkiem, no ale ta nieszczęsna husaria, której zabrano kopie, wiem że w podstawce mieli widły:lol2:, no ale atakująca husaria na szable, to też słabo. Niestety według mnie nie warto tracić czasu.

Piter
06-12-2019, 19:42
Pobrałem i miałem duże nadzieje i może dlatego się zawiodłem :confused:. Wiem że modyfikacje na Empire to już inna bajka niż pod medka, ale ten Colonialism wygląda słabiutko. Już na początku patrzę, data startowa moda zamiast 1600 to jest 1700, władna RON - August II :cool: granice jak w Empire, jednostki całkiem, całkiem, no ale ta nieszczęsna husaria, której zabrano kopie, wiem że w podstawce mieli widły:lol2:, no ale atakująca husaria na szable, to też słabo. Niestety według mnie nie warto tracić czasu.

Kijów mamy. Mnie bierność bota trochę zawiodła i tyle pieniędzy na starcie, że nie sposób wydać. Wojna z Brandenburgią i Prusy ich. To nie był nasz wasal? Sojusz z Moskwą to jakiś sposób pokazania naszej unii personalnej nad nimi, bo to raczej historyczny rywal, a nie sojusznik.

Eutyches
07-04-2020, 12:40
Pobrałem i miałem duże nadzieje i może dlatego się zawiodłem :confused:. Wiem że modyfikacje na Empire to już inna bajka niż pod medka, ale ten Colonialism wygląda słabiutko. Już na początku patrzę, data startowa moda zamiast 1600 to jest 1700, władna RON - August II :cool: granice jak w Empire, jednostki całkiem, całkiem, no ale ta nieszczęsna husaria, której zabrano kopie, wiem że w podstawce mieli widły:lol2:, no ale atakująca husaria na szable, to też słabo. Niestety według mnie nie warto tracić czasu.

Nieprawidłowo Ci się zainstalował, co do jednostek racja.

anachoreta
07-04-2020, 21:15
Jeśli nie przeszkadzam to parę słów na temat, przychylam się do opinii Ordenus 22, oj słabiutko jak na totalny remont, twórca jednak zaznacza że to WIP beta ale tak naprawdę zrobione są w miarę kompletnie tylko 3 albo cztery zachodnie kraje. Polskie oddziały przeflancowane z modu ,,Hetmanat,,. bardziej stylistycznie zrobiona Hiszpania, Francja, Anglia. jeszcze jeden przykład na to że modyfikacje zmieniające wiek kampanii, epokę nie za bardzo się sprawdzają na kodowanych mapach silnika warscape. lepiej się to sprawdza, na silniku Medieval 2.