PDA

Zobacz pełną wersję : problem z reinstalką empire



mbeweft
09-02-2010, 00:56
Witam. Jakiś czas temu zainstalowałem empire, po formacie przyszła kolej na kolejną instalację. Gra każe zalogować się na konto, więc się loguję, ale tu jest tylko opcja żeby aktywować cd key, a mój jest już aktywowany, więc mi krzyczy że nie może zainstalować. Jest to trochę absurdalna sytuacja. Aktywowałem już ten klucz wcześniej, ale na moim koncie w moich grach nie mam empire, nie mogę go również zainstalować. Jestem w kropce. Nie wiem co teraz zrobić. Skoro loguję się na moje konto to nie powinno być żadnych problemów z instalacją. Martwi mnie to, że nie mam Empire w zakładce 'Moje gry". pls help.

Bieniu
09-02-2010, 09:34
U minie po re-instalu systemu, podczas instalacji ETW najpierw pojawiło się konto steama. Może założyłeś nowe konto na steamie?

e.zdrojek
27-10-2010, 13:35
Mam identyczne problem co kolega. Wcześniej zarejestrowałem grę i po formacie nie mogę jej aktywować. Co z tym zrobić???

kirlan
28-10-2010, 19:20
hmmmmm.......... :roll:
...
Tak się zastanawiam jak wygląda mechanizm "rejestrowania" cd-key ?
Co właściwie jest rejestrowane? - po czym stream poznaje że oto powraca użytkownik już zarejestrowany. Wychodzi mi że
albo
a) po wartościach niezmiennych, nie znikających nawet po pełnym "formacie" takich jak na przykład seryjny numer dysku twardego - steam zapisuje sobie "numer seryjny kompa" jako powiązany z danym kluczem - i przy żądaniu pobrania sprawdza czy dany komp / "numer seryjny" jest na liście uprawnionych do pobrania plików
albo
b) po numerze seryjnym ( takim ukrytym) samego krążka CD - on też nie znika po formacie twardziela.
albo
c) po czymś co zostaje zapisane na dysku twardym
albo
d) po jakiejś kombinacji powyższych
-------------------------
w przypadkach a) i b) problem który opisujecie by raczej nie wystąpił
zatem w grę wchodza opcje c) i d) czyli wyczyszczenie danych na twardzielu usuwa dowód że macie uprawnienia do pobrania plików = dla serwera jesteście obcy
----------------
Ludzie robią co jakiś czas format twardziela - to nic nadzwyczajnego więc przypuszczam że dystrybutor przewidział jakąś procedurę na tę okoliczność - SKONTAKTUJCIE SIĘ Z DYSTRYBUTOREM