PDA

Zobacz pełną wersję : Witcher: Total War



BlackNyga89
04-01-2020, 11:01
Powstaje modyfikacja, która przeniesie świat znany z książek o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego do popularnej gry strategicznej Medieval II: Total War. Twórcy chcą odwzorować całą znaną mapę oraz wprowadzić 29 grywalnych frakcji. Na razie nie poznaliśmy planowanej daty premiery ich dzieła.


https://www.moddb.com/mods/witcher-total-war

3172

3173

w modyfikacji mają znaleźć się różne (w tym Dziki Gon czy też Mahakam). Potwory znane z Wiedźmina nie zostaną udostępnione jako grywalne jednostki.
Autorzy zamierzają trzynastego dnia każdego miesiąca informować o dalszych postępach

Eutyches
04-01-2020, 12:23
Ogrom pracy ich czeka.. Ten świat jest naprawdę duży, różnorodny i zbalansowanie tego, to będzie mistrzostwo świata. Choć skoro udało się przenieść Tolkiena itp? Tylko, że tam pracował sztab ludzi z genialnym człowiekiem, o nicku Gigantus, który widze że dalej działa w branży modderskiej. Może by tam uderzyli? I jakiej są oni, ci autorzy moda narodowości? Coś podają? Jakiś kontakt z nimi?

BlackNyga89
08-01-2020, 08:31
z tego co się orientowałem to kontakt z nimi jest tylko przez moddb, o narodowościach nic mi nie wiadomo ale wiem, że poszukują ludzi do współpracy nad tym modem....