PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Barak Sorr



Dem0n
11-02-2020, 14:17
3213
Po długiej podróży docierasz do wielkiego pięknego miasta Barak Sorr. Wchodząc przez bramę widzisz tętniące życiem ulice pełne krasnoludów jak i arabów. Idąc w stronę twierdzy przechodzisz przez targowisko na którym znajdujesz najróżniejsze towary,niektóre z nich pierwszy raz widzisz na oczy. Wrót wejściowych strzeże paru strażników. Podchodzisz do nich i tłumaczysz że przybyłeś z poselstwem. Otwierają bramę i jeden z nich zaczyna prowadzić cię do sali w której przebywa Gomnur. Po drodze widzisz bogato zdobione wnętrze i najróżniejsze ozdoby. Wchodzisz to wielkiej sali z olbrzymim stołem przy którym siedzi władca Barak Sorr.
Odwraca się do ciebie i mówi:Witaj. Z jaką ofertą do mnie przybywasz?






Pakty o nieagresji: Barak Vurr,Ekspedycja Handlowa,Poszukiwacze Wiedzy

Umowy handlowe: Barak Vurr,Ekspedycja Handlowa,Elfy z pustyni Cynath,Poszukiwacze wiedzy, El-Kalabad, Królestwo jeziora

Sojusze wojskowe: Barak Vurr(Żelazne Przymierze)

Wojny:

Il Duce
11-02-2020, 22:12
Tura I

Powracając z misji dyplomatycznej u Ekspedycji Handlowej do siedziby Gomnura zawitała delegacja asurów, wszyscy wykonali przed krasnoludem dworski ukłon a jeden z nich oznajmił - Bądź pozdrowiony władco Gomnurze! Jedną rzeczą jest usłyszeć pogłoski o bogactwie i uroku twego miasta a drugą ujrzeć je na własne oczy... Nazywam się Keleborn i w imieniu księżniczki Aelirenn chciałbym ci zaproponować rozpoczęcie handlu morskiego a także podpisanie umowy o nieagresji, naszą intencją jest bowiem zdobywanie wiedzy,nie zaś wprowadzanie zamętu i burzenie ładu panującego na tych ziemiach od pokoleń.

//Propozycja handlu morskiego oraz paktu o nieagresjii

Dem0n
12-02-2020, 18:10
Tura I

Gomnur wstaje od stołu i mówi to elfa:
Zawsze miło jest mi słyszeć komplementy na temat miasta. Cieszy mnie ta oferta z waszej strony i z przyjemnością ją przyjmę. Mam również nadzieję na dobrą współpracę między naszymi frakcjami w przyszłości.

//Przyjęcie handlu morskiego oraz paktu o nieagresji

Il Duce
20-02-2020, 16:46
Tura III

Raz jeszcze przed obliczem Gomnura stanął znany mu poseł Kelebrimbor, ukłonił się i powiedział - Witaj władco Gomnurze! Radzi jesteśmy że relacje między naszymi frakcjami układają się pomyślnie, by to przypieczętować księżniczka Aelirenn proponuje byśmy podjęli wspólną inwestycję i zbudowali okręt który przyniesie obu naszym frakcjom dobrobyt,tym większy że niedawno odkryliśmy bogate ławice dorodnych ryb którymi z przyjemnością wzbogacilibyśmy twoje uczty! Jeśli wyrazisz taką wolę to już wkrótce zbudujemy stosowny okręt w naszych stoczniach i rozpoczniemy handel drogą morską.

// Propozycja współfinansowania budowy okrętu handlowego po 150 g od każdego z nas w celu uruchomienia szlaku

Dem0n
22-02-2020, 19:37
Tura III

Na to Gomnur odpowiada elfowi:Witaj Kelebrimborze. Przyjmuję twoją ofertę wspólnej inwestycji w statek handlowy i dołożę do niej odpowiednią kwotę ,żeby handel między naszymi frakcjami prężnie się rozwijał.

//Przekazanie 150g na budowę okrętu handlowego w celu jak najszybszego uruchomienia szlaku

Dem0n
28-04-2020, 21:15
Tura XII

Gomnur wydał dziś oświadczenie że zawiesza handel z Barak Vurr i Królestwem Jeziora do momentu zakończenia epidemii.

marcel
06-05-2020, 15:06
T 13
Do portu w Barak Sorr przybył imperialny statek wyładowany towarami. Po trapie zeszli kupcy.

Ze względu na epidemię Hrabia Von Richthoffen zawiesza handel lądowy między naszymi frakcjami. Statki dużo łatwiej kontrolować i zapewnić bezpieczeństwo przed piratami.
(Propozycja zmiany handlu lądowego na morski. Mój statek handlowy.)