PDA

Zobacz pełną wersję : Ofiary Jasminy



Rancor
04-03-2020, 22:53
https://cdn.discordapp.com/attachments/551877250002190340/684889381424988164/wampirzyca.jpg
Uroda Jej każdego mężczyznę pokona...

Po kilku tygodniach obserwacji znalazł się kandydat. Jeden z rady Kalifa Basira Shamon zwanym niegdyś Przemytnikiem Zibarem. Teraz jest Doradcą Zibarem Hrimanem.

Obserwacje trwały długo, z kim się zadaje, jakimi sciezszakimi chodzi, jakie ma upodobania. Jednej nocy poszedł inną drogą niż zawsze. Jasmina czaiła się za nim jak cień. Nagle usłyszała


Demonów, istotom nocy czego chcesz odemnie, wiem że obserwujesz mnie i to od dłuższego czasu. Powiedz czego chcesz odemnie lub staniesz do walki z najleszym zabójcą w mieście jak nie w rejonie

Stał nadal tyłem ale był czujny jedna ręka trzymał za rękojeść szerokiej arabskiej szabli a druga była schowana pod płaszczem...

Macieklws
10-03-2020, 19:09
Tura 6


Spokojnie nie ma potrzeby abyśmy uciekali się do przemocy Zimbarze.(Jasmina wychodzi z kryjówki) Wygląda na to że jestem ci winna wyaśnić dlaczego to robię.
Nazywam się Jasmina i przybywam z propozycją współpracy w zamian za uczynienie cie nieśmiertelnym.Obserwowałam cie aby upewnić się czy jesteś odpowiednią osobą.
Czy zechcesz mnie wysłuchać?

Rancor
10-03-2020, 20:03
Tura 5

Poprawił stroj i stanął w świetle księżyca


Hymmm zaintrygowany jestem, mów co chcesz bym usłyszał.
Mój czas jest cenny,lecz Nieśmiertelność może mnie skusić mów..

Macieklws
11-03-2020, 18:52
Tura 5
Mówiąc o nieśmiertelności miałam oczywiście na myśli zmiane w wampira.Mój pan Neroth wysłał mnie abym odnalazła odpowiednią osobę która poprowadzi lushik.
Arabia jest powoli kolonizowana przez krasnoludy elfy i ludzi z imperium.Kiedy nadejdzie dzień w którym żądni nowych ziemi staną przed murami tego miasta.Ani my ani te miasto
nie zdołamy stawić im czoła w pojedynkę.Musimy pozbyć się obeznego władcy osadzić ciebie na tronie a następnie oficjalnie zawiązać sojusz aby nie skończyć pod okupacją obcych.
Wszyscy na tym kontynęcie anektują to nowe ziemie jeśli arabowie nie postąpią tak samo czeka ich koniec a bez was zapewne my wampiry skończymy tak samo.

Rancor
11-03-2020, 21:13
Tura 6

Mężczyzna z szyderczym uśmiechem skłonił się


Pani słucham I służę. Oferta jest ciekawa lecz bym osiągnął pozycje wymaganą do twoich celów musimy... powinnaś się pozbyć reszty rady ja nie mogę ubrudzić krwią przy tych działaniach.
Jeśli przechwycisz karawane Ekspedycji i zdobędziesz ich mundury to moich zwolenników...

Szeroko się uśmiechnął


Powiedz kiedy bedziesz gotowa to przygotuje ich i wybawie pierwszy cel. Pamiętaj oni zawsze są z eskortą. Ja nie potrzebuje...

Macieklws
15-03-2020, 07:30
Tura 6

Doskonały plan ekspedycja straci swoje złoto a następnie zostanie oskarzona o zabójstwo naszego celu.
Zaprawde jesteś wizjonerem tak jak sądziłąm.
Jeśli wyślesz ze mną swoich ludzi przekaże im mundury w pobliżu granicy między Krainą zabójców a Lashiek.
Zakładam że to właśnie tam znajdę karawanę Ekspedycji.

Rancor
15-03-2020, 11:40
Tura 6

Spojrzał poważnie


Jasmino zdobądź mundury a ja przyśle ludzi, muszę mieć pewność że wszyscy Świadkowie zostaną martwi musisz ślady zostawić że to Ekspedycja...

Obrócił się i zniknął w między straganami.

Rancor
18-03-2020, 07:32
Tura 7

Ubrania zostały dostarczone

Macieklws
21-03-2020, 06:35
Tura 7
Jasmina udaję się do miasta przechodzi cichymi uliczkami i unika straży aby ukryć fakt posiadania mundurów Ekspedycji.

Udaje się w pobliże Zimbara. Pokazuje mu sekretnie ręką aby poszedł za mną. Następnie wchodzę w jakomś cichą uliczę gdzie nie ma ludzi.


Witaj.Wszystko poszło zgodnie z planem oto towar.
Nadeszła poda na kolejną część planu liczę na to że dalej też pójdzie łatwo.
Pozbondzmy się kolejnej przeszkody na drodze do naszego celu.

Rancor
21-03-2020, 09:37
Tura 7

Lekko zamyślony


Mundury są to dobrze. Więc przygotuje ludzi i przywódcę moich zwolenników. Nalegam bym zbyt wielu nie zginęło. W momencie likwidacji pierwszego celu przejme jego funkcje lub swojego cczłowieka dam. To już ha załatwię. Zastanów się co Pani możesz zrobić by moi ludzie dokończyli tylko dzieło...

//bitwa

Zwolennicy Hrimana
Generał Imperium [bez z niczego]
2x szermierze

Vs

Amunn Skarbnik [lord Bretoni]
2x zbrojni z tarczami

Mapa : Czarna Piramida

Możliwość wsparcia przez Wezyra, gdyż jest w okolicy

Macieklws
21-03-2020, 10:07
Tura 7
Osobiście zajmę się wsparciem twoich zwolenników.Wojsko mojego pana za bardzo rzuca się w oczy więc nie przybędzie .
Póki nie zawrzemy sojuszu wolimy działać z ukrycia.

Rancor
21-03-2020, 10:39
Tura 7

Wynik bitwy: Zwycięstwo
Nagrody: 5 ofiar

Reszta zbiegła, a twój cel zginął

Rancor
26-03-2020, 23:22
Tura 8

Po wszystkim człowiek czekał tam gdzie zwykle.
Miał kolejne informacje o celu...

Macieklws
27-03-2020, 19:05
Tura 8
Zanim spotkam się z mężczyzną chce pierw sprawdzić okolicę czy nie widzę podejrzanie dużo uzbrojonych ludzi. Czy nie widzę czegoś nie typowego.( sprawdam czy przypadkiem nie chce mnie oszukać i wziąść w pułapkę)

Rancor
27-03-2020, 19:34
Tura 8

Okolica czysta, Hriman cię zauważył


Witaj moja Pani. Sukces, lecz jeszcze wiele pracy przed nami,
znaczy Tobą...

Macieklws
29-03-2020, 20:21
Tura 8
Zaiste wiele jeszcze pracy. Słyszałem plotki że ekspedycja handlowa uśmierciła 1 z członków rady wygląda na to że wszystko idzie zgonie z planem.
Jaki jest kolejny cel?

Rancor
31-03-2020, 18:36
Tura 8

Spokojnym głosem rzekł


Jasmino jeżeli dasz radę zakłócić relacje pomiędzy Ekspedycją a psami z Jeziorek [Bretonia] dwóch radnych stanie po naszej stronie I zostanie jeszcze dwóch. Jeden to zwolennik sojuszu z krótkonogimi, a drugi hatfuuuu chcę dać drugą szansę Markusowi. Większość populacji uważa go za tego który ich wybawi.... Może masz jakiś plan by to imię zepsuć hehehe....

Na koniec dodał


Załatw mi broń krasnali a pogadam z nim Ty zajmij się relacjami tych z północy hatfuuuu

Macieklws
02-04-2020, 19:50
Tura 8
Wyśle moich agentów aby sprawdzili czy w obecnej sytułacji jest to możliwe.
Wkrótce się z tobą skontaktuje.

Rancor
02-04-2020, 20:42
Tura 9


Co wieczór tą drogą idę jeżeli będziesz coś potrzebowała ode mnie zaczekaj tu...

Zniknął pośród zasłon bazanrów...

Macieklws
07-04-2020, 14:59
Tura 9
Czekam na Wezyra w wyznaczonym miejscu

(jak przyjdzie)
1
Ekspedycja głupców i Bretońskie psy najwyraźniej toczą spór o pewien magiczny artefakt znaleziony w kanionie.
Czy twoi agenci zdołali by rozsiać plotkę że te 2 państwa zebrały wojska i najwyraźniej niedługo będą ze sobą walczyć?
To powinno załatwić sprawę i dać ci większe szansę na przejęcie władzy.
2
Jeśli chodzi o broń krasnoludów mam jeszcze kilka sztuk z ostatniej akcji (podaje mu broń).

Rancor
12-04-2020, 14:09
Tura 10


Hymm myślę że damy radę coś zadziałać, w najbliższych dniach usłyszysz o tym sporze.

Obejrzał broń I wybrał toporek zdobiony na trzonku


Ten powinien odpowiednio ukryć nasze cele. Więc wyruszam lada dzień a miasto będzie moje... znaczy nasze

Skłonił się I odszedł

Rancor
17-04-2020, 23:04
Tura 11

W miejscu spotkań widnieje tylko pergamin


Czekam Ratuszu, wejdź głównymi drzwiami

Macieklws
18-04-2020, 08:43
Tura 11
Kupuje nowe ubrania aby nie zostać tak łatwo rozpoznana.
Zmierzam w pobliże miejsca spotkania. Ale zanim wejdę do ratusza chcę przyjrzeć się mu z ukrycia jemu jak i terenom do okoła niego.
Szukam podejrzanych rzeczy i obmyślam drogę ucieczki w razie gdyby to była pułapka.

Rancor
18-04-2020, 10:47
Tura 11

Zostajesz zauważona przez strażnika, pochodzi


Witaj Pani Khalif czeka na ciebie

Zaskoczona ale idziesz za strażnikiem. Widzisz prosty ratusz z wieloma strażami, wnętrze proste z wejściem do krypt i cmentarza dla urzędników i ważniejszych z miasta


Witaj moja królowo. Miasto moje już jest, a wiec i twoje jakie masz plany co do miasta?

//

i ja tu przewiduje z mojej strony 3 opcje

1. pełna kontrola dochód 100%, utrzymanie armii miasta, zarządzanie miastem osobiste
2 zwierzchnictwo dochód 75%, armii nie utrzymujesz ani jej nie rekrutujesz, jedynie możesz dać propozycje co rekrutować i gdzie ma się udać, eko zostaje w temacie Khalifa
3. minimalna kontrola 25% dochodu, dajesz propozycje celu dla armii, eko zostaje w temacie Khalifa

po za tym masz możliwość rekrutacji żywych do armii martwych

Macieklws
22-04-2020, 07:47
Tura 11
Miasto będzie twoją własnością.
Wymagam teraz od ciebie kilku rzeczy.
Wkrótce chce aby nasze frakcje nawiązały handel.
Chce aby lushwik skolonizował prowincje schody Arabi aby zabezpieczyć ten handel.
Za kilka tygodni( 1_2tury) zawrzemy sojusz i jako kolejny cel proponuje obrać przepędzenie obcych ludów które kolonizują arabie.
Zgodnie z umową otrzymasz nagrode. Ofiaruje ci to czego chciałeś kiedy uznasz że to odpowiedni czas.


Opcja 3 z tym że zamiast 25% przychodów domagam się spełnienia wymienionych warunków.

Rancor
22-04-2020, 09:50
Tura 11


Dziękuje, przygotowałem raport ale widzę że jest nie potrzebny. Co do kolonizacji wyśle ludzi by przygotowali rejon pod przejęcie.
Z handlem też myślę że nie będzie problemu. Jedyny problem to walka z innymi. Mamy za mało wojsk. Na tą chwile jestem jedynie wstanie wsparć cię moimi żołnierzami.
Także przybył posłaniec z Barak Sorr chcący załagodzić relacje. Na tą chwile sądzę że przyjmę przeprosiny za podarkiem. To co dostane przekaże tobie moja Pani jako dar.

Macieklws
22-04-2020, 12:39
Tura 11
Masz racje jeszcze za wcześnie ale teraz będziemy rosnąć w siłe. Nasi wrogowie prędzej czy później znajdą
powód aby rzucić się sobie do gardeł taka natura śmiertelnych istot.Wyczekamy na odpowiedni moment. Co do sprawy z krasnoludami twój dar bardzo mnie cieszy, dziękuję.

Rancor
24-04-2020, 10:32
Tura 12

Lashiek powoli zamienia się w małą twierdzę, a ratusz w mały pałac. Jasmina dostała dla siebie komnate w jednej z wieżą pałacu z zasłonami od sufitu aż do podłogi.


Pani liczę że się podoba. Co do krasnoludów chcą ocieplić nasze relacje tak jak Ekspedycja. Myślę że się zgodzę na to kazdy pieniądz się może przydać,a może bracia dołączą do Twojego kultu.
Prowincja którą wskazałaś została zajęta budujemy ratusz tuż nad samym przejściem

Macieklws
29-04-2020, 05:09
Tura 12
Doskonale. Ten ruch na pewno umocni obrone lushwik w razie ataku na wasze tereny wesprzemy was wszelkimi dostępnymi siłami. Myśle że pora zawrzeć umowę handlową.
Z naszej strony możemy zaoferować drewniane deski sztabki żelaza oraz kamień.