PDA

Zobacz pełną wersję : Medieval 3 - dyskusje i spekulacja



KLAssurbanipal
01-04-2020, 02:44
Po ostatnim wycieku jaki przypadkowo wystąpił na Steam, a następnie wielu domysłach i spekulacjach na Total War Center - CA postanowiło nie trzymać ludzi w niepewności i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Tak, stało się - kolejną grą z serii będzie Medieval 3! Oto pierwsza grafika koncepcyjna. Prawdopodobnie za tydzień CA ujawni oficjalne szczegóły i zwiastun (podobna sytuacja była po przecieku z Total War Saga: Troy).

http://totalwar.org.pl/wp-content/uploads/2020/04/Medieval-3-Prima-Aprilis.png

Arroyo
01-04-2020, 06:55
Czekam z niecierpliwością!

Gajusz Mariusz
01-04-2020, 07:24
No proszę, a więc XVI-XVII wiek ponownie czarną dziurą TW. :(

Nezahualcoyotl
01-04-2020, 10:58
Ciekawe jak to będzie wyglądać w konfrontacji z Medieval 1212 :hmm:?

Rancor
01-04-2020, 13:41
Kurde 2 była super to 3 pewnie będzie lepsza. Jak sądzicie mechaniki podobne do WH czy 3K

Il Duce
01-04-2020, 13:43
Obawiam się że to tylko okrutny żart z okazji I kwietnia,przynajmniej na ten moment :(. Nie mniej jednak bardzo bym chciał tej premiery choć dopóki nie będzie oficjalnej zapowiedzi będę sceptyczny ;). Poza datą na fejk wskazuje to że CA nie ma aż takiej mocy przerobowej by robić 3 duże gry(Troya o której ostatnio cicho,WH3 którego nie mamy nawet zwiastunu i rzekomy Medek 3) na raz plus dlc do poprzednich tytułów,to nie Ubisoft czy EA które mają tysiące deweloperów i masę studiów na całym świecie...

KLAssurbanipal
01-04-2020, 14:45
Rozmowa jaką przeprowadziłem z oficjalnym autorem okładek Total War Mariuszem Kozikiem. Dużo nie mówi na temat samego Medievala 3, ale pewnych rzeczy można się domyślać. Niefortunnie wyszło, że przeciek pojawił się akurat wczoraj.

https://i.imgur.com/rV12tMN.png

wino
01-04-2020, 19:08
Medek trzeci, w sytuacji gdzie nawet Troja nie wyszła, CA stoi (a przynajmniej zwolniło) przez koronę, a na dodatek widzą, że Medieval Kingdoms 1212 jest w wersji grywalnej alfa? Kierowniku... żarcików się zachciało i jeszcze wciągać do nich naszego rysownika ;)

KLAssurbanipal
03-04-2020, 01:09
No wiesz, część osób się nabrało, zwłaszcza na fejsie. :D

Eutyches
04-04-2020, 16:46
W sumie można już na poważnie kontynuować temat, skoro jest?:D

Medek 3 de facto już był i spotkał się z dosyć mieszanymi odczuciami. Część Attili Total War i ToB.
Myślę, że ludzie chcą gry takiej, jak ja kiedyś chciałem wspominając Szoguna 1, by był dostosowany do wymogów graficznych itp do współczesnych czasów, plus jakieś nowe rozwiązania i co się stało?
Mnie odrzuciło na lata świetlne od tej wersji.
Podobnie będzie pewnie z Medkiem 3, o ile wyjdzie...

Lord_Legionista
11-04-2020, 13:26
co ja bym oddal za medka :(

Ituriel32
11-04-2020, 14:40
Ja teoretycznie bardzo chciałbym medka3, ale po prawdzie młotek zabił i zaorał mi historyczne tw.

Tak więc by medek3 miał szanse naprawdę mnie zachęcić, to musiałby być naprawdę inny i rozbudowany na mapie kampanii w zarządzaniu swoim królestwem. Sama nowa szata graficzna plus kilka moich państw to raczej za mało. Zwłaszcza jeśli zrobią same małe nacje do zabawy, znaczy 1 miasto i 1 armia na start dla większości frakcji.

Gajusz Mariusz
11-04-2020, 20:52
co ja bym oddal za medka :(

Co ja bym oddał za TW 1500-1700 :faraon:

Chaak
11-04-2020, 23:51
Ja to bym dużo oddał nawet za patcha, który wywaliłby elementy fantasy z Attyli, a za pełnoprawną część bez tych bzdur, co są teraz, to nawet ze dwa razy tyle.
A Medka 3 to chętnie bym ograł, gdyby dali nam grywalnych Mongołów.

Eutyches
12-04-2020, 00:31
Szlachetny Panie Chaak, wszędzie są elementy fantasy w tej serii, bo tak jest łatwiej i bezpieczniej pijarowo. wątpię by to zrobili, choć jak najbardziej jestem za tym. Jakieś dlc związane z wojna trzech religii, jakiś dodatek o przedmurzu chrześcijaństwa - Bizancjum, umyka to co się działo tam.
Albo dodatek o rekonkwiście, to dopiero szmat czasu, a tereny też nie małe...

Chaak
12-04-2020, 14:11
Wiem, że wszędzie są i raczej nie znikną całkowicie, ale jak takiego Roma 2 (bez kilku DLC), ToB czy Shoguny można uznać za dość poprawne, to przy Attyli popłynęli tak bardzo, jak chyba w żadnej innej odsłonie. Jak zobaczyłem prezentację Franków, przy pokazywaniu grywalnych nacji, to do teraz jestem w szoku.

Lord_Legionista
14-04-2020, 22:01
Gralbym tylko Polska jak to w tradycji IPlu :)

Eutyches
22-05-2020, 21:07
Uświadomiłem sobie, że XVII wiek, to jest co, co ewentualnie CA mogłaby wziąć na warsztat.
Dlaczego? Bo nie ma w serii Total War oficjalnie tego okresu, jedynie fani w modach nadrabiają...
Mnogość zdarzeń, obszarów na których to się dzieje, praktycznie cały świat...
Dla każdej nacji graczy coś się znajduje...

Gnejusz
18-12-2020, 11:11
Zaglądnijcie w ten topic, ten mod prawdopodobnie jest lepszy od tego co Sega wypuściłaby jako Medieval 3.

https://forum.totalwar.org.pl/forumdisplay.php?537-Medieval-Kingdoms-Total-War-1212-AD&

Jest spolszczenie, aktualizacje, klimat w modzie jest kapitalny, średniowiecze, że tylko zagać.
Trochę to dziwne, że nikt wczesniej nie skierował kibiców Med. 3 na tą stronę.

Ituriel32
19-02-2021, 18:20
Podobno CA 20 stycznia 2021 zastrzegła sobie nazwę: total war: Medieval.

Jak myślicie co to może być? Gra mobilna? odświeżona 1 część? Czy może 3 część? Albo coś innego.

Gajusz Mariusz
19-02-2021, 21:12
Stawiam na: mobilna

Dudzio
22-02-2021, 15:44
Gdzieś przeczytałem, że ta rejestracja ma związek z planowaną zmianą nazw starszych gier na Steam (Total War: Medieval zamiast Medieval: Total War), aby na tej platformie łatwiej było je odszukać.
To by się poniekąd zgadzało, bo widzę że jedynka zniknęła z mojego konta (!) i niebawem mogłaby pojawić się spowrotem z nową nazwą.

...ale mam nadzieję, że to nieprawda i doczekamy się w niedalekiej przyszłości M3. Dla mnnie M2 to była część z najfajniejszym klimatem :)

szwejk
22-02-2021, 20:07
Mam ogromny sentyment do pierwszego Medievala i dziwiłem się, że nie wydano go ponownie, w odnowionej i poprawionej wersji. Tyle gier doczekało się remastera, a pierwszy medek dotąd nie. Moim stronniczym zdaniem AI na polu bitwy było w pierwszym medku najlepsze i fajnie by było gdyby ponownie go wydali.

Veetmehra
13-11-2021, 09:44
jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo
7zip.info (https://7zip.info)

Gajusz Mariusz
07-06-2022, 17:28
Pewnie gracze którzy nie opuścili serii jakieś informacje posiadają. Sam jestem ciekaw i dołączam do pytania Forumowiczki :cool:

Eutyches
07-06-2022, 19:07
Szybciej doczekamy się wielkiej mapy scalającej 3 Warhammery, niż historycznego Totala, a wystarczyłoby, żeby dali możliwość zmian map kampanii w Attylli i mamy spokój, zresztą namiastka Medka 3 jest w Attyli^^ i ToB. :P

Lutek1990
18-01-2023, 20:37
Kurenda chodzi po necie, że w lutym dowiemy się coś na temat przyszłości Total Warów. Niech to będzie Medieval 3...

Gajusz Mariusz
19-01-2023, 19:32
Kurenda chodzi po necie, że w lutym dowiemy się coś na temat przyszłości Total Warów. Niech to będzie Medieval 3...
Pożyjemy, zobaczymy :cool: