PDA

Zobacz pełną wersję : Runda 3 (1/4) - Drabinka Górna



Pirx
15-12-2020, 17:58
https://challonge.com/uy0cbkyh

Gramy do 2. zwycięstw.

Faza pucharowa:

W pierwszej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
W drugiej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest niżej w tabeli.
W trzeciej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.

W celu uatrakcyjnienia nagrań na YT w wydaniu TUFF-a - przedstawiciel zarówno zwycięskiej jak i przegranej drużyny przesyła powtórki bitew do TUFF-a i nie podaje tutaj wyniku meczu. ;)

Termin rozegrania: sobota 19 grudnia, godz. 23:59


Lista wykorzystanych nacji:

Hetajrowie Alexandra - BACH/NIEZ: Arewakowie, Kimmeria, Królestwo Odrysów, Egipt, Macedonia, Roksolanie, Sparta, Luzytanie, Nerwiowie, Massageci, Ateny, Baktria, Bojowie, Nabatea, Tylis, Massalia

Rzymska lekka kwinkwerema artyleryjska - Iberyjska balista (okrętowa) - WYK/HADV: Luzytanie, Roksolanie, Kimmeria, Scytowie, Seleucydzi, Ateny, Kolchida, Icenowie, Massageci, Macedonia, Odrysowie, Pergamon, Epir, Arewakowie, Syrakuzy, Galacja, Rzym, Ardiajowie

Poskramiacze wingorza - KAP/TIMI: Getowie, Baktria, Kartagina, Epir, Icenowie, Massalia, Armenia, Swebowie, Arewakowie, Massageci, Syrakuzy, Saba, Seleucydzi, Kolchida, Partia, Egipt, Pont, Rzym, Arwernowie, Armenia, Macedonia, Bojowie

Argyraspidzi - MONG/TOMT: Arewakowie, Ateny, Seleucydzi, Epir, Roksalanie, Pergamon, Scytowie Królewscy, Odrysowie, Luzytanie, Massageci, Kolchida, Syrakuzy, Pont, Bojowie, Baktria, Galacja

Nieznajomy
15-12-2020, 21:30
Hej. Możemy grać w piątek o 21 ale termin do końca niepewny lub sobotę również o 21

Seba Fallus III Wielki
17-12-2020, 15:53
Niestety w piątek i sobotę mnie nie będzie więc z mojej winy się nie wyrobimy :confused:

Nieznajomy
17-12-2020, 18:20
Najwyżej nasz mecz nie będzie na streamie . Seba, w niedzielę już jesteś ?

Hadvar
17-12-2020, 19:13
Niestety, zero odzewu od naszych oponentów. Zarówno ja jak i WYK napisaliśmy zarówno do Timiego jak i do Kapinosiu na steamie kilka razy, ale oni mimo iż bywali kilka razy online, nie odpisali ani mi ani WYK'owi.

Seba Fallus III Wielki
17-12-2020, 19:25
W neidziele będę ;) Mam ndzieje że tomi też będzie

Hadvar
18-12-2020, 10:01
Dobra, jesteśmy dziś umówieni na 18:00.