PDA

Zobacz pełną wersję : Nieoczekiwany update



nudek
14-02-2010, 18:46
Hej, tydzień temu wyjechałem na narty; dzień wcześniej grałem w Empire. Wczoraj wróciłem, dziś natomiast chciałem pograć sobie w Empire. Tak więc uruchamiam Steama: Po długim oczekiwaniu na połączenie się z kontem-brak odpowiedzi. W końcu udało się uruchomić Steam. Wchodzę w zakładkę "Moje gry", obok ETW: Poszukiwanie uaktualnień. "Masz znów!", po jakichś 10 minutach zaczęło się uaktualnienie. Kiedy po 2 godzinach było 3% przy moim łączu 4mbps, wku**iłem się. Patrzę w wiadomości o uaktualnieniach: Od grudnia nic nie było-co jest grane? Wchodzę w katalog Steam/Steamapps klikam we właściwości folderu Empire a tam 1,37 GB!! Wcześniej było coś koło 16 więc oznacza to jedno: Gra została w nie wiadomo jaki sposób usunięta i właśnie ściąga się od nowa całe 15 GB!! Nie kupowałem żadnego DLC. Znajomi na Steamie chcą ze mną grać, ja po tygodniowej przerwie też bym chiał, jutro robota; więc pytam się Was: CO TU DO JASNEJ CHOLERY JEST GRANE?!

Krang
14-02-2010, 18:55
http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=143&t=3518

Wystarczy poszukać. :P

nudek
14-02-2010, 19:03
Czytałem już ten temat, ale ja pytam się o co tu chodzi, dlaczego usunięto mi grę, to nie jest uaktualnienie tylko ponowne ściągnięcie całej gry! I na dodatek jak wyłączę kompa to zawartość dotychczas ściągnięta skasuje się (tak mniemam na podstawie powyższego wątku). Czy ci ludzie co robili empire mają tak zryte łby, że myślą, że ludzie będą przez kilka nocy ściągać ponownie już zainstalowaną dawno grę?!
W tamtym wątku nie ma odpowiedzi na moje pytanie: Co muszę zrobić aby jeszcze dziś zagrać w Empire? Nie było żadnych uaktualnień, a zatem nic nie powinno stać na przeszkodzie. Ale stoi! I nie wiadomo co... Pomoże ktoś?

Maczo
14-02-2010, 19:32
Ależ owszem jest!
Należy ponownie zainstalować gry i ściągać wszystkie update od początku!(przy moim 50kb/s to 40min)
Też miałem ten sam problem co ty a mianowicie po powrocie z Bawarii chciałem sobie podbić indie ,a tu niespodzianka!
Przy mojej szybkości max 50kb/s ściąganie trwa ok tygodnia jeśli będzie komp włączony przez 8 godz dziennie.
I jeszcze odpowiedź na pytanie odnośnie kasacji pobierania po wyłączeniu kompa - przed zamknięciem systemu klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonie steam (przy zegarze) i dajesz na wyjście ale kończenie pobierania (zapisywanie ?) trwa jeszcze 2min. i dopiero wtedy można spokojnie zamknąć system i rano budzić się bez obawy że... o k**** *****y steam!!! znowu 0%!!!

exar
14-02-2010, 20:40
...ściągać wszystkie update od początku!
spokojnie, po reinstalce steam ściągnie tylko to ostatnie uaktualnienie