PDA

Zobacz pełną wersję : FINAŁ - Drabinka Dolna



tuff_gru
12-01-2021, 11:59
https://challonge.com/uy0cbkyh

Gramy do 2. zwycięstw.

Faza pucharowa:

W pierwszej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.
W drugiej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest niżej w tabeli.
W trzeciej bitwie jako pierwsza wybiera nację i mapę drużyna, która jest wyżej w tabeli.

W celu uatrakcyjnienia nagrań na YT przedstawiciel zarówno zwycięskiej jak i przegranej drużyny przesyła powtórki bitew do TUFF-a i nie podaje tutaj wyniku meczu. ;)

Termin rozegrania: do ustalenia


Lista NIE wykorzystanych nacji:

Rzymska lekka kwinkwerema artyleryjska - Iberyjska balista (okrętowa) - WYK/HADV: Armenia, Baktria, Bojowie, Kusz, Massalia, Nerwiowie, Numidia, Tylis.


Argyraspidzi - MONG/TOMT: ... Masesylia, swebowie

tuff_gru
12-01-2021, 12:02
Panowie, prosze i podanie mi frakcji ktore uzyliscie bo ja juz sie pogubilem

Proponuje tez final rozegrac na zywo jesli jestescie zainteresowani
Moglibysmy sie umowic na przyklad na czwartek na 21 a final finalow zrobic w sobote/ niedziele o 20:30 (final bedzie mial wiecej bitew z tego co pamietam)

Hadvar
12-01-2021, 13:18
Mi pasuje czwartek o 21:00.

Nasze frakcje wykorzystane to: Pont, Arwernowie, Sparta, Swebowie, Luzytanie, Roksolanie, Kimmeria, Scytowie, Seleucydzi, Ateny, Kolchida, Icenowie, Massageci, Macedonia, Odrysowie, Pergamon, Epir, Arewakowie, Syrakuzy, Galacja, Rzym, Ardiajowie, Saba, Egipt, Partia, Kartagina, Getowie i Nabatea.

Edit: Poprawione, brakowało kilku.

Seba Fallus III Wielki
12-01-2021, 13:48
Mi pasuje, tomiemiu chyba też ale jeszcze potwierdzimy.

Na tym etapie łatwiej napisać frakcje które pozostały ;) Masesyliowie,Swebowie

Il Duce
12-01-2021, 15:19
Nam zostały : Armenia,Baktria,Bojowie,Kusz,Massalia,Nerwiowie,Nu midia,Tylis. Jeśli chodzi o czwartek 21 to mi też pasuje ;).

Seba Fallus III Wielki
13-01-2021, 13:19
Tomiemu też pasuje więc powodzenia Panowie :D